Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Ja jestem jakiś ślepy czy co ? mam 1000 punktów na UFC Rewards i chce sobie za to kupić fight passa na miesiąc. Wchodzę w zakładkę Reedem a tam widzę tylko fight pass na rok za 12 koła punktów ?
 
Najgorsze jest to, że odpisywali, dawali znać, że sprawdzą, że będzie ok, że niefajnie, że inni oszukiwali, a teraz nawet nie odpisują. Niepojęte. Nie do zrozumienia. Niech sobie czytają ten wątek i niech widzą, że nie będę miał tego w nosie, bo dalej nie wyjaśnili dlaczego mam zablokowane konto. Szkoda, że tak to się kończy, bo jeśli bym oszukiwał to miałbym to gdzieś, a tak to pytałem się ich o różne sprawy: wysyłki, co mogą dodać(książki), magazyn UFC, błędy na stronie. Wszystko było ok i nagle ktoś ujebał łapę bez wyjaśnienia dlaczego zostałem wybrany do zbanowania.

Mam naturę lekko skurwysyna, ale i sporego pechowca. Nie odpuszczam jak ktoś wpaja mi błąd, głupotę, której nie zrobiłem do momentu, aż nie powie o co chodzi. Nie boję się pytać, przyjmuję na klatę błędy, ale te które ktoś potrafi wyjaśnić. Nie będą mieli lekko ;)
 
Najgorsze jest to, że odpisywali, dawali znać, że sprawdzą, że będzie ok, że niefajnie, że inni oszukiwali, a teraz nawet nie odpisują. Niepojęte. Nie do zrozumienia. Niech sobie czytają ten wątek i niech widzą, że nie będę miał tego w nosie, bo dalej nie wyjaśnili dlaczego mam zablokowane konto. Szkoda, że tak to się kończy, bo jeśli bym oszukiwał to miałbym to gdzieś, a tak to pytałem się ich o różne sprawy: wysyłki, co mogą dodać(książki), magazyn UFC, błędy na stronie. Wszystko było ok i nagle ktoś ujebał łapę bez wyjaśnienia dlaczego zostałem wybrany do zbanowania.

Mam naturę lekko skurwysyna, ale i sporego pechowca. Nie odpuszczam jak ktoś wpaja mi błąd, głupotę, której nie zrobiłem do momentu, aż nie powie o co chodzi. Nie boję się pytać, przyjmuję na klatę błędy, ale te które ktoś potrafi wyjaśnić. Nie będą mieli lekko ;)
Napewno bardzo sie boja :D
 
Nigdzie nie napisałem, że będę kogoś straszyć. O ile wiem twoje konto żyje to gratulacje, za szczęście. Nie napisałem tego do ciebie, tylko do innych osób, które są w podobnej sytuacji, żeby nie odpuszczać i dopytywać. Zareagowali na TT, który linkował do tematu tutaj, to niech wytłumaczą na jakiej podstawie banowali. Taki problem?
 
@bart123 I tak trzymać, w końcu bez powodu by nie zbanowali, prawda?
No właśnie oprócz pisania ogólnie o Rewards w tym temacie to nie znajduję powodu. Nawet jeśli mi odpiszą, że dlatego, że musieli kogoś zbanować, że banowali Polaków i kogoś tam trafili, a także tych co nie używali macro(bo z tego co pisałem z nimi, to chodzi właśnie o ten system, ale nie o same działanie, a właśnie o duże nagrody i "wyłudzanie FP" nawet za nie poświęcenie chwili czasu tylko z automatu) to będę zadowolony.

Chodzi mi o jakikolwiek powód. Nie po to chyba pisali mi, że inni oszukiwali, żeby ciągle mieć mnie na czarnej liście? Bez ogródek im napisałem, sprawdźcie logi, TT, insta, czy tam rzeczywiście są przypadkowe rzeczy. Czekam na jakiekolwiek wyjaśnienie/powód.

Ja wiem, że może się Wam wydawać, że skoro piszę ciągle, jestem poddenerwowany sytuacją(forumowo, nie życiowo) to znaczy, że miałem 10 multikont i na każdej przeglądarce inne macro, ale tak nie było, choć Wam tego nie udowodnię, bo nie ma jak, to oni mają logi z konta. Już walić ten system, nagrody(aż dwie!), ale po prostu się odłączyli bez słowa wyjaśnienia.
 
No właśnie oprócz pisania ogólnie o Rewards w tym temacie to nie znajduję powodu. Nawet jeśli mi odpiszą, że dlatego, że musieli kogoś zbanować, że banowali Polaków i kogoś tam trafili, a także tych co nie używali macro(bo z tego co pisałem z nimi, to chodzi właśnie o ten system, ale nie o same działanie, a właśnie o duże nagrody i "wyłudzanie FP" nawet za nie poświęcenie chwili czasu tylko z automatu) to będę zadowolony.

Chodzi mi o jakikolwiek powód. Nie po to chyba pisali mi, że inni oszukiwali, żeby ciągle mieć mnie na czarnej liście? Bez ogródek im napisałem, sprawdźcie logi, TT, insta, czy tam rzeczywiście są przypadkowe rzeczy. Czekam na jakiekolwiek wyjaśnienie/powód.

Ja wiem, że może się Wam wydawać, że skoro piszę ciągle, jestem poddenerwowany sytuacją(forumowo, nie życiowo) to znaczy, że miałem 10 multikont i na każdej przeglądarce inne macro, ale tak nie było, choć Wam tego nie udowodnię, bo nie ma jak, to oni mają logi z konta. Już walić ten system, nagrody(aż dwie!), ale po prostu się odłączyli bez słowa wyjaśnienia.
Co konkretnie napisali? Bo widzę, że jako jedynemu pisali Ci cokolwiek o powodach.
Nie rozumiem co ma wyłudzanie FP do makra. Przecież jeśli ktoś chciał wyłudzić FP, to tak jak ktoś pisał parę stron wcześniej - można założyć parę kont na ufc rewards i gotowe, a makro akurat w tym nie pomoże. Za samo założenie konta i wypełnienie pierdół otrzymuje się ponad 1000pkt. Do tego przykładowo o2, ma możliwość tworzenia aliasów mailowych jednym kliknięciem, więc nawet nie trzeba się bawić w zakładanie maili do kont ufcrewards i w 10 minut można nastukać sobie fightpassów na rok.
 
Właśnie o to, że ludzie korzystali z automatów żeby mieć za free, nic nie robiąc takie nagrody jak FP, czy rękawice i ramki. Nagrody: książki, jakieś zdjęcia, programy ich nie za bardzo obchodziły, bo rzadko kto z nich korzystał. Macro to tylko jeden z powodów, było ich więcej, jednym z nich stukanie kont, sprzedaż kodów itp. Niestety także potwierdziłem u nich, że post tego gościa z TT był o tym temacie. Nawet im napisałem, że w tym temacie tłumaczyliśmy sobie ich posty, dawaliśmy sobie znać kiedy nagrody(stąd zainteresowanie książkami, które widać, że komuś wysłali), dawaliśmy znać ludziom, którzy nie znają anglika, że coś takiego w ogóle jest - nic ich to nie obchodziło, na to mają zwis.

I nie to, że blokada tylko na Polskę. FP na miesiąc zabrali ponownie, bo było za duże ruszenie na niego po ponownym wprowadzeniu. Z wysyłką także nic chodziło tylko o Polskę. U nas(na forum) znaleźli macro, gdzie indziej były inne "sposoby".
 
Ciekawe jakie są inne powody, zastanawiam się tylko z czystego, technicznego powodu.. no ale cóż... miło jedynie, że uświadomiłeś im, że nasze forum to nie jakieś podziemie, gdzie walimy w żyłę tylko właśnie "rozkminiamy" o co czasami chodzi.. Szkoda, mam nadzieję, że mimo wszystko Cie kiedyś odbanują..
 
Widzę na Twitterze, że więcej osób dostało już Visual History, a u nas kurwa nic.
Czyli normalka, tak jak pisałem o książki im nie chodziło. Wysyłają normalnie. Jasne, że jak mam bana to jej nie dostanę, ale skoro u Ciebie wszystko w porządku to nic tylko czekać.
 
Ja tez nie dostałem. Pisałem do nich wielokrotnie, odpisywali. Pisałem im też co jest do poprawy. Nagle przestali odpisywać. Zbannowany jestem dalej. Mogliby chociaż odpisać: tak zablokowaliśmy Twoje 3 konta bo rozmawialismy z Twoim ojcem i on jednak woli żużel, a żona taniec z gwiazdami dlatego książki nie odstaniesz i konta też nie. Nie bo po co, najlepiej zrobić pokazówkę i dziękuję.
 
Czy możesz wrzucić zdj opakowania przesyłki? Właśnie UFC Rewards odpisało mi, że DECYZJA O NIEWYSYŁANIU PACZEK została podjęta dawno i nic nie wysyłają. Więc kłamią?

Bedzie problem bo ksiazka juz stoi na polce, a opakowanie juz dawno poszlo z smieciami. Moze im chodzilo o to ze nie wysylaja po wprowadzeniu tej blokady, a zamowienia z stycznia ktore wyszly wczesniej zrealizowali nie wiem... wiem ze mi paczka przyszla z adresu Fanatics normalnie z papierkiem ala f-v czy wzor zamowienia cos takiego tam bylo.

Edit. Zreszta przedziez ten ziomek co sie tak czesto wypowiada na twitter co ma tam pierdyliard punktow tez wrzucil zdjecie ksiazki ze mu niby doszla to jak ?
 
Bedzie problem bo ksiazka juz stoi na polce, a opakowanie juz dawno poszlo z smieciami. Moze im chodzilo o to ze nie wysylaja po wprowadzeniu tej blokady, a zamowienia z stycznia ktore wyszly wczesniej zrealizowali nie wiem... wiem ze mi paczka przyszla z adresu Fanatics normalnie z papierkiem ala f-v czy wzor zamowienia cos takiego tam bylo.

Edit. Zreszta przedziez ten ziomek co sie tak czesto wypowiada na twitter co ma tam pierdyliard punktow tez wrzucil zdjecie ksiazki ze mu niby doszla to jak ?
Ja też miałem zamówione 20 stycznia. A masz może przynajmniej nr przesyłki? Widziałem właśnie u jednej osoby na Twitterze, ale ona jest z NY. Chciałem mu udowodnić, że bzdury piszą. Chyba, że specjalnie olewają Polskę i tak to wygląda.



Kolejna osoba, tylko, że z Kanady.
 
Last edited:
Nie, nawet nie mam jak go zdobyc bo standardowo nic na meila przed dostawa nie dostalem wiec numer byl pewnie tylko na pudelku. No tak to wyglada, nawet na twitterze widze ze wszystkim odpisuja tylko nie Polakom heh... chyba na serio sie maja wywalone na PL i juz.
 
Jakiś gość dostał wiadomość na TT, że jego problem naprawią jak napisze maila. Ten gość ma raczej bana, bo ma białe tło. Tylko zastanawia mnie to, jak oni to naprawią? Że jak, dostał przypadkowo? To nie Polak, a Ukrainiec mieszkający w Ameryce. Czyli, kilka osób mogło dostać obuchem tylko dlatego, że lecieli jak popadnie?
 
Na twitterze kolejny ziomek z UK wrzucił zdjęcie ze dostal nagrode, tym razem ramka zamówiona 21 stycznia.
 
Back
Top