Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

To dziwne ... hmmm ... ja też miałem biało najpierw na telefonie, wbijam na kompa i to samo biało i nic ... wywaliłem wszystkie ciastka i poszło jak ręką odjął :sad:
 
U mnie coś próbowało, ale po mikro sekundach znika. Ciasteczka wyczyszczone, różne przeglądarki, AdBlock wyłączony.
//Wczoraj było wszystko ok.
 
Ciekawe za co. Nie używałem Macro(ba, pisałem, że wykryją), mam tylko jedno konto. Jak tak dalej będzie to trzeba będzie do nich napisać o co kaman.

A w dodatku tak jak pisałem, punkty normalnie zlicza za czytanie, rt itp. Liga fantasy także działa.
 
Napiszę do nich i się dowiem. Problemy ze stroną się zdarzały nie raz. Czas do poniedziałku jest, o ile ankiet nie wycofali :D

Przypominam, że stronę Rewards prowadzi JEDNA osoba.
 
Sorki za zamęt :) odpowiem asertywnie ... mojej żonie działa i tacie też :D a mi już nie działa. Przelogowuje na zmianę i u mnie nie działa, a u żony i taty tak :) więc nic nie robimy, coś u nich, pewnie "dodali nas do programu resocjalizującego".
 
Pamiętam jak wtedy co włączało się logowanie admina na serwerach Zuffy to powiedzieli na tt, że Admin ma weekend i naprawi i jest to jedna osoba za to odpowiedzialna. Pod wieczór w ndz wszystko działało.

A tak BTW, to nie są te osoby co coś zamawiały(książki itp)? Może rzeczywiście coś kombinowali i przekombinowali. Mieli sprawdzać te nagrody.
 
Pamiętam jak wtedy co włączało się logowanie admina na serwerach Zuffy to powiedzieli na tt, że Admin ma weekend i naprawi i jest to jedna osoba za to odpowiedzialna. Pod wieczór w ndz wszystko działało.

A tak BTW, to nie są te osoby co coś zamawiały(książki itp)? Może rzeczywiście coś kombinowali i przekombinowali. Mieli sprawdzać te nagrody.

Ja nie zamawiałem żadnych rzeczowych i mam tylko jedno konto i nie widzę nic w zakładkach więc chyba jakaś zwykła zwiecha a nie celowe działanie :)
 
Fight Pass działa, ale na UFC Rewards szaro i mam tyle punktów ile przed wykupieniem FP. Makrowałem ;]
 
Dziwne, nigdy nie miałem alterkonta, nie używałem żadnych makr i botów a u mnie również biało. Nie mam pojęcia jakimi kryteriami to potraktowali, choć tragedii nie ma bo zawsze klikałem tam na luzie, konto tam założyłem w dniu startu usługi a lifetime points mam około 17k, więc bez szału.
 
Napisałem do nich maila zachowując ciągłość korespondencji z pyt. o książkę, żeby wiedzieli o kogo chodzi :) Oczywiście podkreśliłem, że Trivia nadchodzi.
//Jak odpiszą to dopiero późno wieczorem, bo teraz śpią.
 
Last edited:
Złapali mnie na posiadaniu multi kont. Chciwość nie popłaca :)

Ale wcześniej udało mi się wykorzystać całą pulę ;p
 
Dziwne, nigdy nie miałem alterkonta, nie używałem żadnych makr i botów a u mnie również biało. Nie mam pojęcia jakimi kryteriami to potraktowali, choć tragedii nie ma bo zawsze klikałem tam na luzie, konto tam założyłem w dniu startu usługi a lifetime points mam około 17k, więc bez szału.

jeśli masz biało to usuń ciasteczka albo włącz w trybie incognito u mnie zadziałało, to nie jest żaden ban tylko im strona coś szwankuje
 
jeśli masz biało to usuń ciasteczka albo włącz w trybie incognito u mnie zadziałało, to nie jest żaden ban tylko im strona coś szwankuje
Było już. Niestety jednym pomogło, innym nie. Dlatego napisałem do nich, o ciasteczkach, innych przeglądarkach też wspomniałem.
 
Ja tez pisalem do nich, odnosnie co sie stalo, o co chodzi, ple ple, palilem glupa :) no i kazali czekac cierpliwie az odpisza, ale chyba o mnie zapomnieli..
 
Back
Top