Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

ale widzisz, że napisałem, że jeśli nie dostaniesz to będziesz miał zwrot punktów i użyjesz je ewentualnie na coś innego
Mhm, ciekawe, jak już nic prawie nie ma.
Prawo nie działa wstecz, więc według mnie wszystkie zamówienia do dnia wczorajszego powinny zostać zrealizowane.
 
Nieźle cebula wyłazi :D
Dokładnie ufc dało coś za darmo, czego nie musiało robić, to Polak i tak będzie kombinował z 10 kontami i makrami. A potem wielkie oburzenie, ale jak to tak, przecież może brat, siostra, kot, pies też mają konta.

Jak to mówił pewien człowiek "To jest ta wlasnie Polska,przez was nic sie w tym kraju nie zmieni"
 
Dokładnie ufc dało coś za darmo, czego nie musiało robić, to Polak i tak będzie kombinował z 10 kontami i makrami. A potem wielkie oburzenie, ale jak to tak, przecież może brat, siostra, kot, pies też mają konta.

Jak to mówił pewien człowiek "To jest ta wlasnie Polska,przez was nic sie w tym kraju nie zmieni"
Tak kurwa, tylko Polacy mieli więcej niż jedno konto, ja pierdole. :facepalm:

Nieźle cebula wyłazi :D
Jak mnie wkurza to hasło. Jak jeden Polaczek do drugiego może mówić cebulak, a jest taki sam.
 
Dokladnie chyba bylo jak @andrew_ mowi bo jesli mialem 100 kont to mieli (tak jakby) 100 osob wiecej, 100 wiecej hashtagow na twitterze itd wiec .. chyba o to im chodzilo? zeby jak najwiecej osob o nich mowilo? (tak, wiem, 99 fejkowych, ale nikt o tym nie wie, wiec..)
 
The Rewards fraud was international which is why we stopped shipping outside US/CA. We are working to identify and resolve.
 
"Shipping" powinien być zatem zatrzymany na wszystkie kraje, jedynie bilety do odbioru osobiście gdzie są gale(tak jak teraz robią).
 
Dostałem też @, że jeśli wybrałem Fight Pass za punkty, to zostanie anulowany. Czyli co teraz? Mam za te punkty wybrać sobie 100 takich samych tapet z Rondą?
 
Dostałem też @, że jeśli wybrałem Fight Pass za punkty, to zostanie anulowany. Czyli co teraz? Mam za te punkty wybrać sobie 100 takich samych tapet z Rondą?
Używałeś makro?
Ja z tego nie korzystałem i póki co żaden mail od nich mi nie przyszedł.
 
Wiara w ludzkość została przywrócona xD
Ja używałem tego programu i maila nie dostałem , a FightPass mi śmiga normalnie.
 
Mail przychodzi automatycznie subskrybując UFC Mail. Czasem jednak może się zdarzyć, że ktoś jednak go nie dostanie, też miałem kiedyś taką sytuację, że inni dostali powiadomienie, a ja nie. Po prostu system was pominął, bądź nie subskrybujecie powiadomień od UFC.

W dodatku w tym mailu nie ma nic o tym, że anulują subskrypcję komuś, tylko, że nie będzie się dało przedłużać, co jak widać już pominęli dając możliwość korzystania z FP na miesiąc i na rok.
 
Działa Wam teraz Rewards? Bo u mnie biało w zakładkach. Na kompie i telefonie to samo.
U mnie od czwartku to samo, różne przeglądarki, telefon, inne kompy i wszędzie tak samo. Napisałem do nich, ale na razie bez odpowiedzi
 
U mnie po długiej i męczącej wymianie mailowej w końcu działa wszystko, dzisiaj nawet FP wykupiłem za rewardsy.
Ale nie powiedzieli, czemu mail zablokowali.
 
Back
Top