Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Może coś z tym wymyślą :( ja mam jedną ramkę z Holly Holm, chciałem niedługo drugą z Cruzem do kompletu :( a jednak nie będzie, można liczyć na to, że jak UFC w polsce będzie to bilety będzie można wziąć i odebrać w kasie przed galą :(
 
Może coś z tym wymyślą :( ja mam jedną ramkę z Holly Holm, chciałem niedługo drugą z Cruzem do kompletu :( a jednak nie będzie, można liczyć na to, że jak UFC w polsce będzie to bilety będzie można wziąć i odebrać w kasie przed galą :(
Też na to liczyłem :sad:
 
12k punktów przy 25 punktach dziennie nabijesz? Pozdro . A po drugie nie wiem czy wiesz ale ramki itp. beda wysyłac tylko do USA i Kanady....

25 dziennie to 750 miesięcznie + comiesięczne punkty za followanie TT i Insta, quizy, czytanie maili, klikanie linków z maili - póki co ponad 1000 m-cznie jest do wyjęcia...
 
Pozdrawiam UFC
Z racji tego że Glory wita Fightpass, postanowiłem sprawdzić, ile mam punktów UFC Rewards. Ale coś nie mogę się zalogować. Patrzę, dostaję maila z automatu że wyłączają nieaktywne konta. POZDRO 600
EDIT: ZAJEBIŚCIE, JESZCZE MI MAILA ZABLOKOWALI
FUCK YOU UFC
 
Panowie nie panikujcie ;] napisali przecież, że zmniejszenie liczby punktów dziennie jest tymczasowe, napisałem do nich jak długo to może trwać i czy wysyłka tylko do USA i Kanady tez jest tymczasowa czy już na stałe.
 
25 dziennie to 750 miesięcznie + comiesięczne punkty za followanie TT i Insta, quizy, czytanie maili, klikanie linków z maili - póki co ponad 1000 m-cznie jest do wyjęcia...
ehhhh. ŚWIETNIE SHERLOCKU .
To teraz ile będziesz musiał zbierać na rocznego Fight Passa? ROK! ZROZUM TO!
W następnym okresie może Ci się to opłacać i kalkulować , ale najpierw musisz te 12 miesięcy punkty zbierać.... (nie wiem ile masz teraz , mówię o nowych użytkownikach)
 
Pozdrawiam UFC
Z racji tego że Glory wita Fightpass, postanowiłem sprawdzić, ile mam punktów UFC Rewards. Ale coś nie mogę się zalogować. Patrzę, dostaję maila z automatu że wyłączają nieaktywne konta. POZDRO 600
O lol.
Ja też się nastawiłem na sporo oglądania po dodaniu Glory. :lol:
 
Książkę albo wyślą, albo nie. Dostałem odpowiedź "It’s dependent on if your item has already shipped or not. If it has not, we will refund the full amount of points to your account. We will let you know soon."
 
U mnie dokładnie to samo. Jeżeli ramka została wysłana, to dojdzie do mnie. Jeżeli nie, zostaną mi zwrócone punkty. Nie wiem jaki jest status wysyłki, poprosiłem, żeby zobaczyli, czy mi już wysłali.

Hi Szymon,

If the reward has already shipped, you will still receive it. If it has not shipped yet, you will receive a full refund of points to your account. We will be in touch about that in the next few days.

Thanks for being a UFC Rewards member!!
 
ehhhh. ŚWIETNIE SHERLOCKU .
To teraz ile będziesz musiał zbierać na rocznego Fight Passa? ROK! ZROZUM TO!
W następnym okresie może Ci się to opłacać i kalkulować , ale najpierw musisz te 12 miesięcy punkty zbierać.... (nie wiem ile masz teraz , mówię o nowych użytkownikach)

Przecież nie kwestionuję faktu, że się zjebało Januszu ;)
Tak czy inaczej nawet w okrojonej wersji jakaś alternatywa jest. Dla nowych bardziej odległa niż obecnych ;(
A punktów mam na 2 roczne FP.
 
U mnie dokładnie to samo. Jeżeli ramka została wysłana, to dojdzie do mnie. Jeżeli nie, zostaną mi zwrócone punkty. Nie wiem jaki jest status wysyłki, poprosiłem, żeby zobaczyli, czy mi już wysłali.
Na TT ktoś dostał odpowiedź z Europy, że ma dalej zbierać pkt(chodziło o ramkę), czyli wyczyszczą to co mają wyczyścić, pousuwają konta tym co IP będzie się zgadzać na kilka osób(bo taka inf. też jest w mailu od nich) i wrócą do Europy, ale pewnie z restrykcjami, czyli skand dowodu, czy inne gówno.
 
Na TT ktoś dostał odpowiedź z Europy, że ma dalej zbierać pkt(chodziło o ramkę), czyli wyczyszczą to co mają wyczyścić, pousuwają konta tym co IP będzie się zgadzać na kilka osób(bo taka inf. też jest w mailu od nich) i wrócą do Europy, ale pewnie z restrykcjami, czyli skand dowodu, czy inne gówno.
K*urwa jak chcą skany dowodów to im mogę wysłać !!! Nie mogą zablokować kont o tym samym IP bo to by było jeszcze bardziej nie fair. Dajmy na to mam brata i co on już nie może mieć konta? Głupota. MI NIE ODPISALI, jeśli mnie mają za cheatera to im napiszę co myślę i niech sobie sprawdzą. W ankietach daje inne odpowiedzi, klikam różne newsy i różne wideo, różne tweety. Ja będę klikał dalej tak samo jak do tej pory, czas pokarze co wymyślili.
 
Kurwa chyba ich pojebało z tym wysyłką, czekamy od 20 stycznia! Prawie pierdolony miesiąc i nie wiedzą czy wysłane?! A jak mogą blokować IP skoro kiedyś sami powiedzieli, że w jednym domostwie może ktoś jeszcze zbierać.
 
No ja się też właśnie zastanawiam, mając np. siostrę i konto na nią, plus swoje. IP jedno, ale robię inaczej, typuję inaczej itd. Kiedyś komuś w mailu chyba zezwolili na takie coś. Teraz to już nie wiem co mam robić.
 
@ScoTT w mailu od nich(tym o ograniczeniach) jest mowa o multi - account("each member is allowed only one account"). Jak będzie potrzeba to dasz im potwierdzenie od kogo tam i tyle. Ja wiem, że bany po IP to najgorsze, ale widać, że coś robią(patrz usuwanie starych kont).

My tak sobie gadamy, że to może być wina Europejczyków, a okaże się, że Amerykanie zgarniali pkt. za meldowanie się na galach na których nie byli, czy walili system jeszcze czym innym niż popularnym na tym forum Macro. Na reddicie czasem niezłe pogadanki o Rewards odchodziły.
 
@ScoTT w mailu od nich(tym o ograniczeniach) jest mowa o multi - account("each member is allowed only one account"). Jak będzie potrzeba to dasz im potwierdzenie od kogo tam i tyle. Ja wiem, że bany po IP to najgorsze, ale widać, że coś robią(patrz usuwanie starych kont).

My tak sobie gadamy, że to może być wina Europejczyków, a okaże się, że Amerykanie zgarniali pkt. za meldowanie się na galach na których nie byli, czy walili system jeszcze czym innym niż popularnym na tym forum Macro. Na reddicie czasem niezłe pogadanki o Rewards odchodziły.
Dokładnie, właśnie mnie to intryguje mocno co kto nawywijał. Wiem, wiem czytałem, ale wiesz co mogli robić ludzie? Ja tak raz sobie sam zawiniłem, chodzi o to że narąbałem na samym początku ufc rewards chyba ze 20 kont i wyłudziłem punkty na fightpassie. Możę mają na myśli tego typu wałki.
 
przy zamawianiu masz napisane wysyłka 3-4 tygodnie więć uspokój się :D
Ale teraz nie dostaniemy nic, więc jak się mam uspokoić? Jak przesyłki wychodziły od Fanatics Authentic to były w 6 dni u mnie. I nie wysyłka 3-4 tygodnie tylko dotarcie do celu.
 
Ja to generalnie jestem tak załamany tymi 'rewelacjami' że nie chcę mi się pisać...

Mogliby chociaż do Anglii wysyłać...
 
Ale teraz nie dostaniemy nic, więc jak się mam uspokoić? Jak przesyłki wychodziły od Fanatics Authentic to były w 6 dni u mnie. I nie wysyłka 3-4 tygodnie tylko dotarcie do celu.

Z tego co piszą na twitterze to jest tymczasowe a jeśli nie dostaniesz co zamówiłeś to masz zwrot puntków o co się spinać? Ja na książke czekałem ponad 3 tygodnie i jakoś nie osiwiałem z wyczekiwania :)
 
Dokładnie, właśnie mnie to intryguje mocno co kto nawywijał. Wiem, wiem czytałem, ale wiesz co mogli robić ludzie? Ja tak raz sobie sam zawiniłem, chodzi o to że narąbałem na samym początku ufc rewards chyba ze 20 kont i wyłudziłem punkty na fightpassie. Możę mają na myśli tego typu wałki.
Moim zdaniem Amerykańców i Kanadyjczyków po prostu łatwiej im pilnować. Mają wszystko co chcą o nich. A to, że mogli robić jakieś wałki? Najwyżej dostaną jakieś ostrzeżenie. Choć powiem, że w necie słychać jakoby Brazylijczycy robili fejkowe konta i nawet sprzedawali FP(przypominam, że u nich nie ma dostępu legalnego do FP).
 
Z tego co piszą na twitterze to jest tymczasowe a jeśli nie dostaniesz co zamówiłeś to masz zwrot puntków o co się spinać? Ja na książke czekałem ponad 3 tygodnie i jakoś nie osiwiałem z wyczekiwania :)
Ale rozumiesz, że my możemy w ogóle nie dostać? I za chwilę będzie 4 tydzień.
 
Back
Top