Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Od jakiegoś czasu (przed i po przerwie technicznej), dodaje mi podwójnie punkty za ankietę na głównej. Co prawda, tylko5 pkt, ale zawsze coś.
 
Zawsze tak było, że zaczynał działać # najwcześniej na przełomie środy/czwartku. Dziś ok. pólnocy można próbować moim zdaniem.
 
wb622ni3yek5.jpg
 
e tam, uspokujta sie z tymi kontami ja mam tylko dwa na tym samym i jest spoko, doleciał do mnie zestaw FC
Koszulka, długopis słuchwaweczki szmelcowate, długopis dałem dla dziecka, bo brokatowy podobno, w sumie mało puntów, opylało się
 
Dokładnie gdzieś tyle. Tym razem żaden celnik nie dzwonił.
Pewnie już sobie zapisali, że jak im przychodzi paczka z LV to znaczy, że do Ciebie i nie ma sensu niepokoić:lol:

Ale ramka rzeczywiście sztos! Jakby tak jeszcze z autografem.
 
@ScoTT
Też tak myślałem, jak kolega @bart123, że już jesteś znany wśród celników, że ten scott to żaden diler tylko jakiś fan ememej czy ju ef si i można puszczać dalej ;)
P.s. bardzo nie lubię jak się czymś chwalisz, potem musimy Cię o foty prosić i dopiero wstawiasz :D ale tym razem miałem dzień przerwy od forum i wszedłem już "po prośbie" i na gotowca :D Nie bój się, nie pogniewamy się, że się chwalisz, wklejaj od razu :D
 
Panowie, zachęcam wszystkich znudzonych tym ciągłym klikaniem do zajrzenia tutaj: http://cohones.mmarocks.pl/threads/...-podpisami-itd-czyli-ufc-rewards-macro.26959/ - Macro, które zrobi prawie wszystko za Was !

Poza tym @Mateusz Smoter bym Cię prosił za przyzwoleniem @Dreacreator 'a (mam nadzieje, że nie ma nic przeciwko) o dodanie linku do mojego tematu w tym poradniku :shy: Przy okazji mógłbyś zedytować w moim temacie pierwszą linijkę, bo zapomniałem dodać http:// przez co mój link nie przenosi do tego poradnika.
 
Panowie, zachęcam wszystkich znudzonych tym ciągłym klikaniem do zajrzenia tutaj: http://cohones.mmarocks.pl/threads/bez-wysiłku-i-za-darmo-ufc-fightpass-rekawice-z-podpisami-itd-czyli-ufc-rewards-macro.26959/ - Macro, które zrobi prawie wszystko za Was !

Poza tym @Mateusz Smoter bym Cię prosił za przyzwoleniem @Dreacreator 'a (mam nadzieje, że nie ma nic przeciwko) o dodanie linku do mojego tematu w tym poradniku :shy: Przy okazji mógłbyś zedytować w moim temacie pierwszą linijkę, bo zapomniałem dodać http:// przez co mój link nie przenosi do tego poradnika.

Done & done.
 
  • Like
Reactions: OD
teraz po tych galach na pewno będą nowe rzeczy mnóstwo zawodników w jednym miejscu coś tam musieli po podpisywać :)
 
Panowie, czy jest jakis sposob na odnownienie subskrypcji Fight Passa bez koniczcnosci wysylania emaila z kodem wygenerowanym przez UFC Rewards?
 
którego dnia miesiąca dostaję się pkt za śledzone konta na twitterze i instagramie ? i czy pokazuje ze te punkty się dostało w EARNING HISTORY ?
 
którego dnia miesiąca dostaję się pkt za śledzone konta na twitterze i instagramie ? i czy pokazuje ze te punkty się dostało w EARNING HISTORY ?

1. Każdy dostaje inaczej, zależy kiedy zacząłeś je obserwować, np jeśli zacząłeś 15 listopada to 14-15 grudnia dostaniesz punkty i tak co miesiąc
2. Tak, pokazuje w earning history
 
Panowie, czy jest jakis sposob na odnownienie subskrypcji Fight Passa bez koniczcnosci wysylania emaila z kodem wygenerowanym przez UFC Rewards?
No np. możesz kupić sobie(za kasę, czy pkt) FP na 6m-cy, czy rok i będzie się sam odnawiał co miesiąc. Kod który dostajesz w wiadomości, czy w Rewards wpisujesz w okienko w FP tam gdzie masz "Promotion Code: (Optional)." Ja tam żadnego maila do nich nie wysyłałem z kodem.
 
@ScoTT widzę, ze masz ramkę z Belfortem. To jest ten drugi typ ramek. Kojarzę, ze miałes jeszcze ten pierwszy typ ramek z zawodnikami podczas jakiejś ich walki, inny niż z Belfortem. Mógłbyś zrobić zdjęcie, jak wiszą na ścianie, zebym zobaczył jak sie prezentują i porównują do siebie? Zbieram punkt i nie wiem czy brać od następnego razu jedną czy drugą ramkę, czy rękawice.
 
Zastanawiałem się własnie nad Lawlerem, ostatecznie nie wziałem. No z jednej strony podoba mi się bardziej ramka z walki, z drugiej samego zawodnika. Poczekam, pozbieram jeszcze, jak będzie jakiś ulubiony zawodnik czy zdjęcie z fajnej walki, to biere ramkę. Wielkość jest fajna, w internecie wydawałoby sie, ze ramki są małe. Dzięki @ScoTT
 
Back
Top