Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Liczę, że za te niedogodności z dostępem do strony będą jakieś extra punkty przyznane ;)
 
Godzina 12, próbowałem się zalogować, nadal nie można, wysłałem e-maila, że są problemy. Konta można mieć (pytałem mailowo) więc pozakładałem każdemu z rodzeństwa i klepie, ale też mi się już nie chce :)) Najlepiej to za darmo wszystko mieć :)
 
Jeżeli będzie dostęp do rewards przywrócony to podejrzewam, ze dopiero po godzinie 17.00. U mnie tez nie dziala caly czas. Moze ma to zwiazek z tym niefortunnym przekierowaniem jednego z newsów na cms'a strony UFC.
 
Dwa istotne info przed weekendem z UFC i Rewards:
- we have 3 events this week, but making picks is just a weekly activity. you'll only earn points once - not 3 times
- we also will only have 1 hashtag active for this weekend. that will be #ufc194. that is also a weekly activity.

Czyli tylko raz będą zaliczone pkt za typowanie(chodzi 10pkt za"Make Picks in UFC Fantasy Pick'Em") , a nie 3 razy, a także będzie jeden hashtag przez cały weekend, czyli #UFC194.

Radzą także wyczyścić cookies jakby ktoś dalej miał problemy z logowaniem.

W sumie za stronę Rewards odpowiada JEDNA osoba. Z tt: "unfortunately i was out of town and didn't know there were system changes happening sunday that could (and did) break out site."

Popsuła się Chmura hi hi:lol:
 
ma ktos jakiegos konto na sprzedaz? bo 200 punkotw nie dam rady zdobyc w 3 dni, a nowych juz nie daja
 
ma ktos jakiegos konto na sprzedaz? bo 200 punkotw nie dam rady zdobyc w 3 dni, a nowych juz nie daja
dziś powinni włączyć hashtag, z niego w 3 dni masz 120pkt jeśli użyjesz na twitterze i instagramie, do tego normalne retweety 60pkt i reszta więc spokojnie 200 pkt dasz rade
 
dziś powinni włączyć hashtag, z niego w 3 dni masz 120pkt jeśli użyjesz na twitterze i instagramie, do tego normalne retweety 60pkt i reszta więc spokojnie 200 pkt dasz rade
nie mam instagrama i twittera :D
 
Wypada założyć. Za samo obserwowanie kont UFC na TT i Insta dostajesz prawie 250pkt co miesiąc za free.
 
Wypada założyć. Za samo obserwowanie kont UFC na TT i Insta dostajesz prawie 250pkt co miesiąc za free.
ale ja na czwartek potrzebuje 230 puntkow, a nie za miesiac
powinni dac za stracone dni jakies punkty, oszusci!
 
To dostaniesz od razu po założeniu konta i kliknięcie obserwuj kont które są powiązane z UFC. Potem co miesiąc się odnawiają pkt.
 
Alibabo, logujesz się, czytasz newsy, oglądasz video i za samo to masz po 35 punktów dziennie.
 
190 pkt za 19 kont UFC na TT i 50 pkt za UFC na Insta. Łącznie 240pkt. teraz i co miesiąc tyle samo.
 
Mam pytanie do użytkowników fightpassa - czy jak się ma go wykupionego i jeszcze wykupiony pakiet PPV (np za punkty z ufcrewards) to można obejrzeć galę na następny dzień? Znaczy nie na żywo w nocy, tylko jak się gala już zakończy?
 
Jasne. Do 24h od zakupu masz nielimitowany dostęp do PPV:"When purchasing a Pay-Per-View, customers will have unlimited viewing of said video for 24 hours from the time of purchase."

Nawet gale PPV są w zwykłym FP bez PPV, ale musi trochę czasu minąć(30 dni).
 
Back
Top