Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Jeszcze nie wiszą, ale proszę bardzo
7itf656lt795.jpg
Jeszcze nie powiesiłeś? :D Ja już mam cały pokój zajęty. Na jednej ścianie duże zdjęcie Conora z autografem(wszystko pięknie w antyramie, się wykosztowałem), obok portrety z autografami zebranymi przy okazji naszej gali, na drugiej zdjęcie Lawlera z autografem, jeszcze Kowboj w jednej ramce wisi, a oprócz tego rękawice od Cormiera i Griffina na prowizorycznej półce. Punkty już zebrane i teraz czekam na coś od Overeema.
 
Last edited:
Jak sobie z pokoju zrobie swoje Dojo to bedzie, poki co wojne z zona w tej kwestii prowadze. Musze ją urobic ;) Tez bym juz pokoj zapelnil. Trzy ramki, cztery plakaty i dwie rekawice i swoje puchary, medale i dyplomy. Byloby pieknie niestety dwa rozne gusta :)
 
Heh, spory przesiew. Spoko, ramkę z Silvą pewnie jeszcze dadzą bo teraz była już chyba 2 albo 3 raz.
 
Żona zamówiła jakieś specjalne folie, podobne do tych w które pakuje plakaty Fanatics Authentic. Ponoć
w nich plakaty od słońca nie blakną. I w to są zapakowane.
 
Jesli ktos chce to sie spieszyc, jeszcze jedna rekawica z autografem Rockholda za 10k. Dodali tez PPV i stołek.
 
Jesli ktos chce to sie spieszyc, jeszcze jedna rekawica z autografem Rockholda za 10k. Dodali tez PPV i stołek.
Te podpisane srebrnym markerem są do dupy. Kurde ja to bym sobie taki stołeczek sprawił, ale nie wytrzymam tyle czasu bez zamówienia żadnej rzeczy wcześniej...
 
Nie, trzymam w oprawkach od FA. Szkoda mi tylko autografu od Werduma na rekawicy, nawet jej nie dotykam ... relikwia.
 
Nom. Była najtaniej od dłuższego czasu. Skoro ostatnio posprzątali to może dadzą coś ciekawego.

A, btw, wrzucili na Rewards bilety na UFC Londyn "UFC Fight Night London PAIR OF TICKETS P5 Price Level"
Lol, jedna sztuka została :o

Wrzuciłem Tweeta o @zombie na UFC w Londynie i pojawiło się w Rewards takie "Twitter Mention", ale bez pkt.
 
Od dłuższego czasu? Czemu ja kurcze tego nie widziałem...
Czekam na świąteczne nowości!
Twitter mention miałem kilkukrotnie, nic nie robiło.
 
Bardziej chodziło mi o to, że to najtańsza rękawica była jaką wrzucili w ostatnich miesiącach. Chyba tylko jakiejś damulki były za 8k jakieś 2-3miesiące temu. Nie powiem ile leżała bo nie poluję aktualnie na rękawice, ale wydaje mi się, że przed UFC 194 właśnie koło Conora i Asi zaczęła leżeć jak była ta pierwsza akcja sprzątania co usunęli DVD.

Niebieski stolik też poszedł, za 40k!!! I wrzucili nowy...
Biletów na UFC Londyn już nie ma :( Nie dają czasu na zastanawianie.
 
W miarę regularnie zaglądam. Chyba dopiero po UFC 194 w poniedziałek ją wrzucili i nie wiem w jakiej ilości, widziałem tylko jedną.
 
Back
Top