Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Pany to cza płacić :) 1000 pointsów kosztuje wykupienie jednego biletu do losowania. Losowanie 30.11 :) Ja raczej ryzykować nie będę i ewentualnie poczekam jak dodadzą egzemplarze normalnie do kupna za punkty bez podpisu Dany. I druga sprawa ile jest tych egzemplarzy do wygrania?
 
Jedno małe pytanko mam... Działa Wam #ufcchicago? Bo u mnie już punktów nie liczy... Być może już to naprawili jak zmiany na stronie wprowadzali :(
 
@UP
Dzięki koledzy :) dziwie się, że UFC nic o tym nie piszę w zakładce "earn" (chyba dobrze sprawdzam)

P.s. też dostaliście 10 minut?
DATEACTIVITY
10/22/2015
Use hashtag on Instagram

+10 Points
 
Last edited:
A mnie to już się czasem nie chce nabijać tych punktów codziennie. Niby takie proste i szybkie, ale po kilku miechach- nudne e chuj sie zrobiło
 
Ja nabijam od 1 maja, dzień w dzień. Akutalnie, faktycznie - jestem trochę przemęczony. Niemniej jakoś nabijam. Może jak już uzbieram na to, na co planuje to zrobię jakąś przerwę,
 
Jutro premiera książki "UFC: A Visual History Book". Być może także wrzucą ją od razu w Rewards. Ale to pewnie będzie szybka akcja jak nie dowalą 15tys.

Ja czasem nie nabijam, nawet mi się nie chce retweetować czasem tych po 20pkt. Ale dla książek warto i mam doświadczenie, że to nie fejk i warto się w to bawić.
 
Codziennie zbieram możliwego na dany dzień maxa i troche sie znowu uzbierało. Bedzie akurat na gifty od Santa Clausa ;)

Ale to pewnie będzie szybka akcja jak nie dowalą 15tys.

Jezeli faktycznie dadza to rzeczywiscie moze byc szybka akcja, ale na pewno nie jednorazowa ... nie pamietam ile razy dawali ksiazke Rondy, ale 3 na pewno.
 
Last edited:
Dopiero teraz się o tym dowiedziałem...za dużo pracuję. P.S. 1200pkt na początek, olałem instagram bo trzeba apkę instalować. Mega sprawa, 45K za pas, 15K za rękawice z autografem JJ, 150K za kartonową RR z autografem :D Kozak opcja, dzięki za ten temat!
 
Back
Top