Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

//Napisałem im, że szkoda tego magazynu szczególnie dla tych co dostawali na papierze bo to zostaje na przyszłość to mi odpisali, że zawsze można informacje przeczytać na UFC.com :D
Hahaha :)

A co do plytek to to samo myslalem, gdyby bylo na BD to na bank bym wzial.
 
A ja Pany mam problem od dwoch miechow z Insta, tworze nowe konto, wiaze, wrzucam fote z hashtagiem i dupa, tyle rzeczy probowalem i tyle pkt mi ciagle spierd.. :P grrrrrrr
Pisalem z ufc rewards, ale nie wiedza co to :/
 
Jest nowy i jednocześnie ostatni numer UFC Magazine - kolekcjonerski ;) można znaleźć trochę o Joasi i jej ładne zdjęcia, ale KODA :) żadnego.
 
Napisałem im, że mieszkańcy Unii Europejskiej są narażeni na VAT i Cło(trzeba określać zawartość, wartość itp) dostając lepsze nagrody z USA i czy nie mogliby tego wysyłać z Europy skoro i tak mają tam siedzibę(jeśli kojarzę to w Londynie).
 
Napisałem im, że mieszkańcy Unii Europejskiej są narażeni na VAT i Cło(trzeba określać zawartość, wartość itp) dostając lepsze nagrody z USA i czy nie mogliby tego wysyłać z Europy skoro i tak mają tam siedzibę(jeśli kojarzę to w Londynie).

Dobrze zrobiłeś.

Nie wiem jak to jest - ale ten cały ich UFC STORE to jest też w wersji europejskiej. Ale czy z terytorium UE wysyłają to nie wiem, bo nic tam nie kupowałem. Jeśli jednak tak jest to i 'rewardsy' mogliby tak wysyłać...

Przykładowo - zbieram na pas za 45k. Jak kiedyś uzbieram, jak Bóg da (:-D) i sobie go zamówię to co - mam płacić kilkaset złotych cła?
 
Dostałem pierwszą odpowiedź, ale nieco chyba zbyt zawile napisałem pytanie, bo lekko mnie nie zrozumieli. Napisali jednak, że oni opłacają wszystkie "taxes", czyli my nie powinniśmy nic płacić.

Dostałem także drugą wiadomość, gdzie potwierdzają, że to oni są odpowiedzialni za przesyłki i opłaty i nie ma możliwości, abyśmy my płacili i w razie problemów z przesyłkami kontaktować się z nimi i wyjaśnią sprawę.
 
Nie działa mi ankieta na stronie UFC, próbowałem w dwóch przeglądarkach (Chrome oraz Edge) i dupa.
Macie podobnie?
 
Panowie też tak macie, że minęło wam parcie na nowe nagrody po otrzymaniu jakiejś rękawicy albo ramki? Teraz tak sobie klikam bo klikam i chyba najlepszym wyjściem będzie fightpass, co się ze mną dzieje?
 
Ja tak klikam i klikam - miałem brać Fight Cluba za bodajże 7,5 k punktów, ale że nie dodają - zbieram dalej. Mam coś ponad 9k i tak się właśnie zastanawiam czy nie dozbierać do 12 k i wybrać rocznego Fight Passa...
 
Ja tak klikam i klikam - miałem brać Fight Cluba za bodajże 7,5 k punktów, ale że nie dodają - zbieram dalej. Mam coś ponad 9k i tak się właśnie zastanawiam czy nie dozbierać do 12 k i wybrać rocznego Fight Passa...
według mnie lepiej założyć 2 konta i kupić na obu paczke fightpass na pół roku+ jedno ppv, mój ojciec ;) ostatnio bardzo zaczął się interesować MMA i też dużo klika.
 
Ja już brałem raz tę nagrodę w postaci 1 PPV + 6 miesięcznego FP. I nie wykluczam takiej opcji, że w grudniu bym to ponowił. Fajnie byłoby obejrzeć na zywo i w jakości HD tę galę Aldo-McGregor...
 
Wiecie może jak to jest z kupowaniem tej paczki PPV + fightpass? Przychodzą dwa kody, jeden na PPV drugi na fightpass? Jeśli tak, jak długo ważne są te kody?
 
Panowie też tak macie, że minęło wam parcie na nowe nagrody po otrzymaniu jakiejś rękawicy albo ramki? Teraz tak sobie klikam bo klikam i chyba najlepszym wyjściem będzie fightpass, co się ze mną dzieje?
Mam to samo. Byle 1k w miesiącu na fp uzbierać.
 
@progosu

Bodajże w 1 e-mailu przychodzą informacje - kody do FP i PPV. Wszystko tam jest dokładnie wyjaśnione. Wydaje mi się, że nie ma jakiegoś czasu w którym musisz aktywować oba kody. Na PPV to wiadomo - przed galą, a FP pewnie kiedy chcesz.

Ja sam wpisałem kod na PPV na stronie, którą podali w mailu, a jeśli chodzi o FP - napisałem do nich e-maila z prośbą o przedłużenie aktualnej subskrypcji. Pisałem oczywiście, że wziąłem taką i taką nagrodę za punkty programu UFC Rewards. Przedłużyli, odpisali, pełna kulturka.
 
Dziękować. Książka Rondy wpadła :) Jest ich chyba więcej niż ostatnio, bo nie ma licznika. Rękawica Aśki za 15k(x10). Co ciekawe Standee Tate(20k) można także chyba wysyłać za granice.

//Nie działają mi dziś hashtagi #Chicago, ani #Japan :/
 
Chyba mają jakąś zwiechę, bo teraz mi zaliczyło z TT #Japan, miesięczny follow z Insta, ale dalej bez hashtagu na Insta.
 
Back
Top