Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Na pytanie kogo wprowadziłbym do HOF w 2016 wybrałem najbardziej oczywistą opcję - GSP.

Na drugim miejscu - Jon Jones :)
 
U mnie działają

7/24/2015
Use hashtag on Twitter
+10 Points
7/24/2015
Use hashtag on Twitter
+10 Points
 
No ja w tej ankiecie wpisałem GSP i Silvę. Ten drugi bądź co bądź swoje też zrobił w tym kierunku i myślę, że pewnego dnia też powinien się tam znaleźć :wink:
 
Panowie jak myślicie - za jakiś czas, będą w nagrodach dostępne stroje zawodników? Wiem, że te dizajny ribokowe :crazy: nie są zbyt ładne, ale gdyby można było to wziąć za punkty, a nie bulić to bym się skusił. Oczywiście na jakieś fajne nazwisko, a nie np. na Codiego Pfistera :crazy:

Ja mam przeczucie, że dodadzą te Fight Kity, ale mogę się mylić. Było może jakieś info w tej sprawie?
 
Nawet gdyby dodali(w co szczerze wątpię, dają to co się nie sprzedaje), to pewnie za kwotę 50 tys. pkt. A potem co tydzień cena do góry.
 
To pas jest za 45k :crazy:

Ktoś kiedyś pisał, że 100 pkt = 1 dolar

te koszulki to max 100 dolców czyli około 10 000 punktów bym prognozował. O ile oczywiście w ogóle je dodadzą.

Moim zdaniem poszerzą asortyment tych nagród z czasem, bo jak na razie to jest mała różnorodność.
 
Tez mi sie wydaje ze nie dadza, tak jak wspomnial @theMat. Sam nie wiem teraz co tu robic. Dadza cos sensownego czy brac co jest, ciezko wyczuc. Nie moga tak w nieskonczonosc podnosic cen bo zblizaja sie do absurdu.
 
Tez mi sie wydaje ze nie dadza, tak jak wspomnial @theMat. Sam nie wiem teraz co tu robic. Dadza cos sensownego czy brac co jest, ciezko wyczuc. Nie moga tak w nieskonczonosc podnosic cen bo zblizaja sie do absurdu.
Mam taki sam problem i nie wiem co zrobić.
 
A bo nawalili tych ramek, no niby spoko sprawa ale szczerze to juz wolalbym te plakaty bo tansze i z autografem. A do tego poza ewentualnie Lawlerem to nikt mnie nie interesuje. Nie dosc, ze za darmo to jeszcze wybrzydza ;)
 
Back
Top