Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

O Fight Cluby to się nie martw. Przegapiłem jedną akcję, a za 2 tyg. wrzucili ponownie i łapłem. Oni tego mają na stanie trochę. Podobno od początku Rewards była to jedna z nagród.
 
10tyś pękło, ale szczerze to patrząc po tych nagrodach to nic poza FP, z takich przystępnych cenowo mnie nie interesuje, także też będę czekał jak wrzucą znowu i zamawiam
 
Nie mogę się połączyć z FB. Strona nie reaguje na klikanie.


edit: udało się przez telefon czyli wina firefoxa.
 
Last edited:
Może nie :) Może zdrożeją gdy wprowadzą jakiś nowy zestaw w przyszłym roku z okazji jubileuszu. Przypuszczam, że bardziej im zależy na tym żeby pchać za punkty nagrody cyfrowe + FC, dlatego ceny tych giftów pozostają bez zmian od początku.

Cain, Pająk, GSP, Jones, nie są już mistrzami to daliby coś w przystępnej cenie :D Biore od razu.

Polujesz na coś teraz @theMat ?
 
Może nie :) Może zdrożeją gdy wprowadzą jakiś nowy zestaw w przyszłym roku z okazji jubileuszu. Przypuszczam, że bardziej im zależy na tym żeby pchać za punkty nagrody cyfrowe + FC, dlatego ceny tych giftów pozostają bez zmian od początku.

Cain, Pająk, GSP, Jones, nie są już mistrzami to daliby coś w przystępnej cenie :D Biore od razu.

Polujesz na coś teraz @theMat ?
Tak właściwie, to chciałem którąś ramkę, ale jeszcze zobaczę.
 
Mi działa.

Jak dostać punkty za przeczytanego maila? Trzeba jakiś link z tego maila?

Przekopuję temat, ale nie mogę znaleźć hasła z lipcowego magazynu. Poratuje ktoś?
 
Z tym pierwszym masz rację
A KOD TO : UFCRewards_Magazine_Conor
Dziękóweczka! Loguję się na te Rewardsy i stukam punkty raz na ruski rok jak trzeba FP "wykupić" na jakąś galę Figh Night. Dzisiaj jest ten dzień :D.
 
Panowie płaciliście jakieś opłaty za otrzymane nagrody, ktore przychodzily kurierem? Jeżeli tak, to jaka byla ich wartosc?
 
Ja właśnie dostałem maila z pytaniem czy decyduję się na przyjęcie paczki, bo są naliczone opłaty celno-podatkowe.
 
Aj pechowo ci się trafiło :/ Pisałem, że UFC podobnie jak Chinole zaniżają wartość paczki, a u Ciebie pokpili sprawę. Dowiedz się ile chcą kasy, raczej za sam VAT(23% wartości) + odprawa celna(przy kurierach to stała opłata ok. 80zł, dla poczty mniej niż 10zł zależne od wartości).

Siostrze tak telefon z Ali przyszedł bo miała wartość powyżej 45E i trzeba było screen pokazać. Dowiedz się mailem od Rewards co masz robić, jak coś to odsyłaj i żądaj zwrotu pkt.

Jak możesz to napisz co zamówiłeś.
 
Zamówiłem tę ramkę z DC za 7000 pktów. Na fakturze cena wynosi 30$.
O tyle dobrze, że cena niższa, ale żeby aż wpisali 30$ :confused: Jakiś celnik pewnie pomyślał, że to tablet i zachciało mu się procedury celnej. Czyli pewnie tylko opłata celna, bez VAT. Jesteś pewny, że chodzi o kuriera? Mi przyszło PP zamówienie.

@Tar-Ellendil - niestety tak to jest jak towar przychodzi spoza UE:facepalm: Choć i tak z UFC starają się pomagać jak mogą.
 
A ja sie cieszyłem że ramkę zamówiłem ;/ Nabiłem te 10000 i czekałem na jakieś rękawice (były Rockholda ale czekałem na kogoś kogo lubie), no i jak podnieśli cenę zamówiłem ramkę Cerrone i pewnie też będą cyrki z cłem :/
 
O tyle dobrze, że cena niższa, ale żeby aż wpisali 30$ :confused: Jakiś celnik pewnie pomyślał, że to tablet i zachciało mu się procedury celnej. Czyli pewnie tylko opłata celna, bez VAT. Jesteś pewny, że chodzi o kuriera? Mi przyszło PP zamówienie.

@Tar-Ellendil - niestety tak to jest jak towar przychodzi spoza UE:facepalm: Choć i tak z UFC starają się pomagać jak mogą.
Tak, chodzi o kuriera, bo z UPS pisali tego maila. Pytali się także co jest w paczce.
 
Po co ja gromadzę te punkty jak będę musiał dopłacać
ScoTT czy płaciłeś cokolwiek kiedyś, bo trochę już dostałeś, taki album np. do dziś to pamiętam, wyglądał zaje.....
 
Ja niby tak samo, ale jakąś symboliczną pamiątkę to chciałbym mieć w domu, w sumie jakbym miał gwarancję że to wytrzyma 4 lata to poczekałbym do końca UFC w ESC i wtedy bym zrobił PPV. Ale nadal nie zamierzam przestać się w to bawić, tu niedawno taki gościu bełkotał że traci swój cenny czas na to. 5 minut dziennie, ciekawe co on robi takiego że mu pięciu minut szkoda.
 
Last edited:
Opłaty celne. No nieźle.

Wcześniej chyba nie było z tym problemu. Bynajmniej ludzie nie pisali. Chyba to 'świeży' problem. Moim zdaniem trzeba nękać 'rewards', niech coś z tym zrobią, albo zaczną wysylac paki z EU. Nie po to ludzie nabijają punkty, by jeszcze płacić jakąś kwotę za paczkę... Ja bym się nie zgodził i tak jak ktoś już to pisał- prosił o zwrot punktów na konto.

Jaja są z jakimiś ramkami, ale chvj by mnie pewnie strzelił gdybym zamówił ten pas za 45 000 punktów, co pewnie jest wart 450 dolarów. Jakby naliczyli cło za przesyłkę to ile by to kurwa wyniosło? Absolutnie nieopłacalna sprawa dla Europejczyka.
 
Back
Top