Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Działają jeszcze poniedziałek i wtorek. W środę rano już nie, ale można zdążyć gdy włączają w środę późnym wieczorem, nabić punkty i od razu w czwartek rano następne. Ja tak raczej za każdym razem robiłem.
 
Też tak robiłem, jak gale są tydzień tydzień to można nawet codziennie zgarnąć, i właśnie dlatego ma 11 patyków, miałbym jeszcze więcej gdybym miał smatfona
 
Też tak robiłem, jak gale są tydzień tydzień to można nawet codziennie zgarnąć, i właśnie dlatego ma 11 patyków, miałbym jeszcze więcej gdybym miał smatfona
Raczej nie da się codziennie z tego względu że za konkretny hashtag można max 100 pts dostać.
 
Raczej nie da się codziennie z tego względu że za konkretny hashtag można max 100 pts dostać.
To jest tylko teoria w praktyce, na ostatniej gali brałem od środy wieczorem do wtorku, trzeba tylko pilnować
 
Tak się składa, że ja tego samego dnia to zrobiłem :wink: Więc easy, myślę, że pod koniec lipca to wszystko dotrze - bo tam jest nawet napisane, że dostarczenie tego wszystkiego to około 4-6 tygodni :beer:
 
Pewnie tak, tylko czym oni to wysyłają? Dostałem od nich informację, że paczka została wysłana tego samego dnia. Paczki od UFC Rewards do tej pory szły mi GDY JUŻ BYŁY WYSŁANE około 5-7 dni roboczych.
 
@bart123 thx, man! :)

Z nudów zrobiłem sobie mini-tabelkę w Excelu i będę teraz z ciekawości wpisywał tam punkty z Twittera i Instagrama dzień po dniu, które faktycznie zostały dodane do mojego konta UFC Rewards. Ciekawe ile tego się uzbiera i czy faktycznie da radę zbierać pkt jeszcze we wtorek i czy można przekroczyć granicę 100 pkt za danego hasha.
 
@bart123 thx, man! :)

Z nudów zrobiłem sobie mini-tabelkę w Excelu i będę teraz z ciekawości wpisywał tam punkty z Twittera i Instagrama dzień po dniu, które faktycznie zostały dodane do mojego konta UFC Rewards. Ciekawe ile tego się uzbiera i czy faktycznie da radę zbierać pkt jeszcze we wtorek i czy można przekroczyć granicę 100 pkt za danego hasha.

Regularnie dostawałem punkty za # z datą środową i wtorkową. Wystarczyło zrobić retweety i wrzucić fotki na Instagram odpowiednio w środę przed lub po północy (technicznie u nas to już czwartek) i we wtorek po 6:00 rano. Tym sposobem gdy gale są co tydzień w każdy dzień tygodnia wpadały punkty za # a nie tylko od czwartku do poniedziałku. Trzeba korzystać póki nie uszczelnią systemu ;)
 
Wziąłem kod za 6000 FP na pół roku a kod nie działa :(
Zdarzyło się komuś coś takiego?
Czy ma znaczenie że brałem już wcześniej kod na 1 miesiąc.
Napisałem do suportu i czekam


Edit: już wiem. Trzeba kliknąć 6 miesięczna subskrypcja i dopiero kod. ale ze mnie gamoń :)
Działa!!!
 
już wiem. Trzeba kliknąć 6 miesięczna subskrypcja i dopiero kod. ale ze mnie gamoń :)
Działa!!!

Dokładnie, już to pare razy było poruszane ostatnimi czasy ;)

NOWE NAGRODY JESZCZE W TYM TYGODNIU :)
 
Last edited:
Sypiam przez Skype'a z jedną pracownic UFC rewards więc myślę że tak :)

Żartuję. Nie przeczytałem drugiego maila, teraz dopiero zobaczyłem bo rzadko na niego wchodzę :) W pierwszym który do nich wysłałem, odpisały mi że mają nadzieję że jeszcze w tym tygodniu przed UFC 189. Dzisiaj w nocy na drugiego maila dostałem odpowiedź, że po gali UFC 189 ale nie mogą podać na razie dokładnej daty.
 
Last edited:
Panowie, na Insta to jakie fotki wrzucacie?

Bo ja to np. wpisuje do Google 'UFC 189' i wybieram byle jakie. Opatruje hashem i wrzucam.
 
Robie identycznie :)

UFC-Event-Thumbnail-UFC-189-UFC-VIP-Experience.jpg

#UFC189
 
Hah, to dobrze :)

Jeśli mogę zapytać - to Ty z nas wszystkich tutaj masz największą ilość punktów? Bo czytam i czytam te Twoje posty i mogę domniemywać, że często bierzesz jakieś nagrody. To ile pkt już natrzaskałeś? Tych lifetime...

Ja mam coś ponad 9k. Niedawno brałem nagrodę za 8700 a wczesniej tapetę Rondy za 100. Tak więc obecnie to niemalze startuje z tymi punktami od nowa...
 
Panowie, na Insta to jakie fotki wrzucacie?

Bo ja to np. wpisuje do Google 'UFC 189' i wybieram byle jakie. Opatruje hashem i wrzucam.
Mam na tel program Repost for Instagram, trzy kliknięcia i udostępniam to co UFC udostępniło.
 
to Ty z nas wszystkich tutaj masz największą ilość punktów?

Na jednym koncie pewnie mam najwiecej z nas wszystkich (lifetime points) ze względu na ich pomyłkę. Nie biorę czesto nagród, tylko jadę na cztery konta. W sumie odebrałem już 5 tych większych nagród, nie wliczając tapet czy fightpassa na miesiąc.
Lifetime points:
1.15550
2.24910 (przyznane za dużo o 8000)
3. 16765
4.13295
 
@ScoTT Ładnie. A na tym drugim koncie to Ci nie skorygowali tej liczby punktów? Pisałeś coś kiedyś, że dostałeś od nich opierdol. :crazy:
 
Tak właśnie :) Na tym drugim koncie zamówiłem plakat Jones vs Gustaffson, odjęli mi 8000 pkt, złapali mnie że przykombinowałem zwrócili mi 8000 pktów w taki sposób że dodało mi je tez jeszcze do Lifetime points a nie powinno.
 
Back
Top