Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Od momentu kupna FC czekałem 1 dzień, dzisiaj dostałem gazetę UFC na zinio.
Oooo, to bardzo szybko. Nie wiem właśnie, czy nie pisać do nich o jakiś numer przesyłki, czy coś, bo nawet nie wiem, czy wysłali paczkę do mnie.

Zauważyłem, że sporo można zyskać na tym Expo UFC, szkoda, że w Polsce jesteśmy trochę poszkodowani. Bilet dwudniowy to chyba było 5tys. pkt. a patrząc na te pkt. do zarobienia w zakładce IFW to by się sporo odrobiło, a jeszcze by była okazja spotkać chyba każdą ważniejszą osobę z UFC.
 
Właśnie od jakiegoś czasu nie podają już tych numerów przesyłek:/ dopiero jak się ich zapytasz to Ci podadzą.
 
Można było wybrać koszulkę damską/męską?
Hmm, ja u siebie miałem do wyboru damskie koszulki. W dodatku w zakładce wysyłkowej też jest do wyboru damska. W końcu Lisa Foiles też nosi damską :lol: Rozmiarówki oczywiście w ciemno jak w przypadku męskich koszulek.

"Score! You're now Contender Level in Rewards!" Teraz tylko 39,960 do Championa.
 
Dajcie znać jak dojdą do Was fight club'y, jakie wrażenia, bo mam jakieś 8tyś pkt i się zastanawiam czy zamawiać fight club'a czy zbierać dalej.
 
Ja myślałem o tym. Ale w tym roku się wstrzymuję, najwyżej na początku kolejnego zamówię - przy okazji kolejnej gali UFC w Polsce będą dodatkowe profity z posiadania FC. Dodatkowo, jak ktoś wcześniej pisał, zbliża się 10lecie Fight Clubu, wiec może będzie coś ekstra. W każdym razie czekam do przyszłego roku :D
 
W sumie jest to jakaś myśl. Ewentualnie na drugim koncie nazbieram sobie pkt na FC :)

Pytanie tylko do osób które już coś zamawiały: czy jak podacie dane do wysyłki to wpisujecie też imię i nazwisko i mogą to być inne dane niż te z konta? Chodzi mi o to czy jak mam drugie konto np na Jana Kowalskiego, to przy zamawianiu mogę podać swoje prawdziwe dane do wysyłki?
 
Panowie - parę pytań

1. Czy podawaliście nr telefonu? Ja na razie tego nie zrobiłem, ale się zastanawiam...
2. Czy zgodziliscie sie na otrzymywanie newsów poprzez sms? Jak często 'spamują'?
3. Mailing address - podawaliscie od razu? Nie mam na mysli tego, którego jeszcze raz sie wklepuje, zeby dotarła jakas przesyłka. Czy te oba adresy (ten na stałe wpisany i ten jeszcze raz wpisywany przy wybieraniu nagrody) muszą być identyczne? Ten pierwszy adres może być np. zmyślony?
 
Panowie - parę pytań

1. Czy podawaliście nr telefonu? Ja na razie tego nie zrobiłem, ale się zastanawiam...
2. Czy zgodziliscie sie na otrzymywanie newsów poprzez sms? Jak często 'spamują'?
3. Mailing address - podawaliscie od razu? Nie mam na mysli tego, którego jeszcze raz sie wklepuje, zeby dotarła jakas przesyłka. Czy te oba adresy (ten na stałe wpisany i ten jeszcze raz wpisywany przy wybieraniu nagrody) muszą być identyczne? Ten pierwszy adres może być np. zmyślony?

1. Dałem fałszywy, wymyślony. Punkty wpadły.
2. Chyba zgadzałem się, też fałszywy numer. WIęc nic nie przychodzi.
3. Mam podany. Przy wybieraniu nagrody mozesz już podawać chyba inne dane, łącznie z innym mailem.
 
Ponawiam pytanie, może ktoś odpowiedzieć

Pytanie do osób które już coś zamawiały: czy jak podacie dane do wysyłki to wpisujecie też imię i nazwisko i mogą to być inne dane niż te z konta? Chodzi mi o to czy jak mam drugie konto np na Jana Kowalskiego, to przy zamawianiu mogę podać swoje prawdziwe dane do wysyłki?
 
To są Toppsy. Gościu na allegro ostatnio sprzedawał takie paczki z kartami po 5 zł :) trochę kupiłem. W środku masz karty z zawodnikami, itd. Można trafić na jakieś unikatowe i z autografami i to masz właśnie dwie z takich unikatowych kart.

Znowu robią to samo z cenami. Ramka z Jose Aldo na pewno tyle nie kosztowała ostatnio.
 
Ciu, jak tak będą ciągle zwiększać i zwiększać, to po któryś kolejnym odebraniu nagrody zebranie na następną będzie już chyba niemożliwe.
 
Sorki za wprowadzenie w błąd, przeoczyłem gdzieś. Jak już wszyscy wiedzą - tak, można wybierać koszulkę męską lub damską w FC, nawet później po złożeniu zamówienia jeszcze przez jakiś czas można zmienić.

Przynajmniej ceny ich flagowych produktów nie ulegają zmianie. Także teraz trzeba nałapać ile się da, a później FC, FP, PPV :) Też się teraz zastanawiam nad 12 miesięcznym FP.
 
Najbardziej to mnie rozpierdalają te stołki narożnikowe.

Jeden - niebieski za 35 tysięcy pkt
Drugi - czerwony za 75 tysięcy pkt

Różnią się tym, że na tym drugim podpisał się Dejna Łajt. :crazy: 40 tysięcy pkt za parę kresek markerem? :crazy: Toż to nie wiem czy ktoś się taki kiedyś znalazł, żeby tyle ciułał punktów i wybrał czerwony stołek. Jak dla mnie abstrakcja. W życiu bym nawet niebieskiego nie wybrał...

Lepiej jakieś rękawice, PPV czy FP sobie wybrać. Ewentualnie ciułać latami na pas mistrzowski [jeżeli ciągle będzie dostępny of course]
 
bart123 said:
Nie wiem właśnie, czy nie pisać do nich o jakiś numer przesyłki, czy coś, bo nawet nie wiem, czy wysłali paczkę do mnie.
Zgodnie z zaleceniami @ScoTT wysłałem do nich maila o nr. przesyłki, ale niestety dla paczek międzynarodowych nie podają takich danych, ba sami nie wiedzą, czy paczka dociera do właściciela i kazali odpisać gdyby w ciągu 3miesięcy(sic!) nie dotarła do mnie.
Paczkę wysłali 3 dni po zamówieniu, czyli 18.06. Może nie 3 miesiące, ale do końca lipca pewnie sobie poczekam. Bez stresu :)
//Mail poszedł oczywiście do FC. Odpisali w ciągu 20h. U nich tam dopiero 11 rankiem, więc szybko załatwili sprawę.
 
No to fest :)

Też napisałem do nich kiedy można się spodziewać wysyłki FC i odpisali mi:


- (Sparkart)

Jun 30, 11:10 AM

Hi Jakub,

We are sorry to hear that you haven't received your membership package yet.

Our records indicate your package was exported on: June 26, 2015 at 9:43am PDT

Please allow 6-12 weeks from the date your membership package was exported for the arrival of your missing package to your desired shipping address; this is due to delivery times, customs, and the coordination of fan club shipments on a bi-weekly basis. Please note that our shipment guidelines are set to allow for the production of items included in the membership package, as they are not produced individually, but mass produced and then sent to our warehouse for shipment.

If you do not receive your package within 12 weeks, please don't hesitate in contacting us and a Support Representative will further assist you.

We will do our best to get your package to you in a timely manner and we hope your enjoying your membership benefits so far!

Best,

UFC Fight Club Support Team


A co do informacji o przesyłce. Kiedyś dostawałem maila od firmy kurierskiej, od jakiegos czasu nie. Dlatego napisałem do nich i mi odpisali:

Jakub,


Here is your tracking code: 1Z 1A0 8E5 67 9593 620 9


UPS hasn’t been sending the e-mail notification for some reason. The package is expected to arrive on 5/19.

Dlatego poradziłem Ci @bart123 żebyś do nich napisał, nie wiem dlaczego teraz nie podają tych numerów. Dziwna polityka :/ Może im się coraz mniej kalkuluje wysyłanie paczek do Polski :D i wybierają najtańsze opcje wysyłki :D bez możliwości śledzenia :D


 
Od dzisiaj pewnie posucha z hashami przez tydzień :/

Admin wybacz, muszę !!! KURWA, ŻEBY ICH CHUJ STRZELIŁ !!! KURWA !!! 25 pktów mi zostało do uzbierania, a oni zabrali ( NIE WYKUPILI, ZABRALI) plakat !!!
 
Last edited:
Back
Top