Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

No nie do końca. Np. niedawno była gala w Nowym Orleanie i wówczas był hashtag #UFCNola , a nie np. #UFCNewOrlean.

Typowy Jankes może sam by na to wpadł, Europejczyk już niekoniecznie.
Tylko, że New Orlean = NOLA :) Zwykły akronim, często używany w filmach, serialach z juesej.
Najważniejsze jest, aby każdy sobie ogarnął to, bo łatwych pkt. wpada sporo za samego TT. A gale praktycznie co tydzień.
 
Nowa ankieta, łatwe 200 pkt do zgarnięcia!


Hi Szymon,

Our Reward members are definitely some of the biggest UFC fans. We would like to invite you to complete a survey about the UFC and tell us what you think. After completing the survey, we will award you 200 points. Please allow 1-2 weeks for the points to show up on your account. The survey must be completed by Monday, June 22nd at 6:00 PM PT.

Click the link below to begin. It takes about 5 to 10 minutes.

Każdy na maila powinien dostać link.
 
Nowa ankieta, łatwe 200 pkt do zgarnięcia!


Hi Szymon,

Our Reward members are definitely some of the biggest UFC fans. We would like to invite you to complete a survey about the UFC and tell us what you think. After completing the survey, we will award you 200 points. Please allow 1-2 weeks for the points to show up on your account. The survey must be completed by Monday, June 22nd at 6:00 PM PT.

Click the link below to begin. It takes about 5 to 10 minutes.

Każdy na maila powinien dostać link.
Właśnie chciałem informować. :D
 
Jak ktoś nie jest fanem Harleya to ankieta w stylu, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.
 
jakie te artykuly trzeba czytac? kliknalem w 3 w zakladce news i zadnych punktow nie mam

edit
chyba ze te punkty za czytanie i ogladanie dodawane sa raz dziennie o jakiejs godzinie?
 
Tak, ja jak nie wiem jaki jest hashtag to wchodzę na forum albo widzę na twitterze w polubionych (od ufc) co się kręci, ale chciałem tylko zapytać bo każdy ten hashtag widział a ja nie!
 
Już. Po 5-10 min maksimum powinno być, bardzo rzadko zdarzają się anomalie, że trwa to kilka godzin.
moze newsy i video musza byc dodane danego dnia zeby to bylo uznane? dzis jeszcze nic nie dodali
 
@mat01
Raczej nie. Ja też dzisiaj parę minut musiałem czekać aż mi video zaakceptuja po czym obejrzałem "dla pewności" jeszcze raz i nadal nic. Po paru minutach wskoczyło i było ok!
Poczytajcie i poogladajcie artykuły na głównej to czas Wam szybciej minie i nie zwrócicie uwagi jak Wam pkt dodadzą :)
 
@mat01
Raczej nie. Ja też dzisiaj parę minut musiałem czekać aż mi video zaakceptuja po czym obejrzałem "dla pewności" jeszcze raz i nadal nic. Po paru minutach wskoczyło i było ok!
Poczytajcie i poogladajcie artykuły na głównej to czas Wam szybciej minie i nie zwrócicie uwagi jak Wam pkt dodadzą :)
nie lubia mnie bo nic to nie daje
 
Sprawdź czy jestes zalogowany. Kliknij scrollem te linki, poczekaj aż Ci się strony załadują. Zamknij strony. Sprawdź czy dodało punkty. Poczekaj 10 minut i sprawdź jeszcze raz. Jesli nadal nie dostałeś to napisz do nich maila [email protected], tyle co mozesz zrobic.

1
2
3
4
5
6
 
Dzięki za poradnik, właśnie pół godzinki w pracy spędziłem na klikaniu i czytaniu. 1120 punktów jest, można jutro gale na FP oglądać :)
 
Wyłącz wszędzie Adblocka. Specjalnie używam Chrome bez Adblocka dla UFC Rewards, bo na FF mam poblokowane prawie wszystko i nawet stronka z Rewards nie wczytuje się do końca.

Druga opcja to jak polecał @ScoTT pisz do UFC Rewards.
 
Panowie mam pytanie. Mam jedno konto i uzbierałem tam już trochę punktów i nie chcę tracić ich żeby kupić FP akurat na dzisiejszą galę, więc pomyślałem, że założę drugie i szybko nabije 1000 p , i tutaj pytanie, czy będę mógł zrealizować miesięcznego FP nawet, gdy nie będę miał wklepanej karty płatniczej na tym 2 koncie? Ew czy może być to ta sama karta?
 
Panowie mam pytanie. Mam jedno konto i uzbierałem tam już trochę punktów i nie chcę tracić ich żeby kupić FP akurat na dzisiejszą galę, więc pomyślałem, że założę drugie i szybko nabije 1000 p , i tutaj pytanie, czy będę mógł zrealizować miesięcznego FP nawet, gdy nie będę miał wklepanej karty płatniczej na tym 2 koncie? Ew czy może być to ta sama karta?
Będziesz mógł.
 
Ok zarejestrowałem się dzisiaj na tym rewards. Już miałem wykupić nagrodę fight passa ale mówię zarejestruje się najpierw na fight passa i z tego co widzę to bez podania numeru karty nie mogę założyć konto na stronie. Muszę podawać numer karty czy jest możliwość zarejestrowania się bez podawania
 
Back
Top