"Popedałujmy" - kącik rowerowy.

Ja już się czaiłem czy ci go nie sprzątnąć sprzed nosa :D
Bierz śmiało:fly:
u mnie niestety nastąpiło w weekend "kilka" nieplanowanych wydatków
2jakz9t.gif

i albo kupie trochę tańszą maszynę, albo chwilę odłożę sprawę zakupu :KotKapitalista:
 
Właśnie chodzi o to że to się nie ma prawa rozregulować. :) Ustawiasz odpowiedni naciąg linki za pomocą łańcuszka(w nowszych normalna linka) i tyle. Bezobsługowy system.

Przerzutka wewnątrz osiowa może się jak najbardziej rozregulować (choć dużo rzadziej niż w standardowej) ale jest ona dużo łatwiejsza w regulacji. Odkręcasz lekko kluczem płaskim kontre i potem juz w palcach kręcisz regulatorem. Na samej przerzutce masz "podziałkę" i znacznik ma sie w niej zmieścić, i tyle, dokręcasz kontre. Ech.. piękne lata spędzone na serwisie :cool:
 
Na samej przerzutce masz "podziałkę" i znacznik ma sie w niej zmieścić, i tyle, dokręcasz kontre.
O tym nie wiedziałem, w starych sachsach też tak jest? U mnie raz jak zaczęło delikatnie przeskakiwać po prostu podciągnąłem o jedno oczko na łańcuszku. :)
 
O tym nie wiedziałem, w starych sachsach też tak jest? U mnie raz jak zaczęło delikatnie przeskakiwać po prostu podciągnąłem o jedno oczko na łańcuszku. :)

W starszych przerzutakch jest tak jak pisałeś wyżej ale są one już coraz rzadziej spotykane w serwisach. Najczęściej klienci wpadają z Nexusami, Alfine, Automatix czy iMotion czyki shimano i sram.
 
Ma ktoś pomysł na małą zgrabną sakwę pod kierownicę (ma wisieć przed nią i się nie plątać w kable) Tak lekko większą od podsiodłowej żeby wszedł telefon klucze i np zwinięty t-shirt. . Allegro przejrzałem i nic. Chyba będzie trzeba kupić kołczan mocy jak nic nie znajdę
 
Ma ktoś pomysł na małą zgrabną sakwę pod kierownicę (ma wisieć przed nią i się nie plątać w kable) Tak lekko większą od podsiodłowej żeby wszedł telefon klucze i np zwinięty t-shirt. . Allegro przejrzałem i nic. Chyba będzie trzeba kupić kołczan mocy jak nic nie znajdę
Coś takiego? Wiem że cena przesadzona ale idzie znależć taniej, chociaż ja bym szukał większej podsiodłówki bo torba z przodu przeszkadza... https://www.centrumrowerowe.pl/akce...r_view_A&qrtc_typ=usr&qrtc_pos=7&skad=quartic
 
No właśnie za duże cholerstwo. Mam jedną podobną. Chyba sam sobie zaprojektuję i dam do zrobienia komuś.
Ja ogólnie też chciałem na kierownice, jednak to mega niewygodne rozwiązanie, tym bardziej że montujesz sobie z przodu jakby płaską sciankę która na długich trasach przy większych prędkościach naprawdę potrafi robić opór. Ja ogólnie polecam podsiodłówki np. http://www.sklep-presto.pl/product-...gaznik-tylna-na-sztyce-490-Sport-Arsenal.html
 
No właśnie dla tego chcę coś co będzie wisiało POD kierownicą z przodu i będzie nieduże wąskie i aerodynamiczne Sakwy na ramę latają na boki więc odpadają. Pod siodłem mam taką fajną torebkę ale służy bardziej za apteczke a chcę telefon mieć z przodu żeby mi się kabel od słuchawek nie plątał
 
No właśnie dla tego chcę coś co będzie wisiało POD kierownicą z przodu i będzie nieduże wąskie i aerodynamiczne Sakwy na ramę latają na boki więc odpadają. Pod siodłem mam taką fajną torebkę ale służy bardziej za apteczke a chcę telefon mieć z przodu żeby mi się kabel od słuchawek nie plątał

ja jak jeżdżę szosą turystycznie to zakładam niewielka torebkę montowaną na ramę przy sztycy kierownicy. Jak odbiore rower z serwisu to wrzuce zdjęcie jak wygląda to na rowerze. A sakwe mam taką:

https://www.mall.pl/torebki-kierownicza/arkas-imove-bc03-black
 
Tz. z tego sklepu który podałem Kapuście? Tak. :) Tylko jak się napaliłeś na tego Kalkhoffa to już za późno bo jedzie do kapusty. :D

Tak, tzn coś innego upatrzyłem sobie dla taty. Jest szansa myślisz na drobny rabat? Znasz może kogoś u nich?
 

Jeszcze raz wielkie dzięki @Wojtek123 !
Jeździ jak petarda, przerzutki zmienia lepiej od mojego auta, bez porównania z góralem z komunii :DC:
Rozmiar optymalny, wszystko solidne, kawał dobrego roweru. Tylko dziadek mówi że on by kupił Diamanta :werdum:
 
Back
Top