Podwieszony Poobijani ale wracamy

Król bukmacherki, którego typy co weekend brzmią: "co stawiacie w sobotę" oraz "co myślicie o tym kuponie" :waldeklaugh:
i legendarny "dziennik gry pixa" :DC:
Po to jest dzial bukmacherki żeby sobie pomagać, chętnie poczytam opinie innych graczy bo co dwie głowy to nie jedna.
ty tego nie zrozumiesz dlatego jesteś cały czas na minusie.
:juanlaugh:
 
Chlopie , ale ty odrozniasz real od neta? Ten temat to poobijani ale wracamy. Serio to jest jaki ego poważny temat, a tak w ogóle gdzie ty tu widzisz ze ktos ci pisze o pato galach, bo ja moze widze maks 5 postów, bo i tak od 2 stron leci tu kto za kim jest a kogo nie lubi na forum. Torpedo zwolnij z onlinem.
Tematów przed pożarem było w chuj zaspamowanych tym gównem.

Tu natomiast jest pato dyskusja i jak tego nie widzisz, to dalsza dyskusja nie ma sensu.
Torpedo zwolnij z onlinem.
Jezusie, Maryjo...
 
No i jest to osobny temat w którym nawet tam można pożartować i pisać na temat.

Do przykładu przeczytaj sobie jak nazywa się ten temat i poczytaj co tu się odkurwia.
I to jest norma.
W każdym jebanym temacie znajdzie się oczywiście użytkownik który zakochał się w patomma i chce na siłę "uszczęśliwić" innych (którzy śledzą dłużej ten sport, niż wy macie lat) i spamujecie o dymach, patusach i innym chujstwie.
Doprowadzicie do tego, że albo starzy stąd odejdą, albo was wypierdolą, bo na dłuższą metę to nie jest śmieszne.
Chcecie w swoim temacie mieć spokój, ale na innych tematach co chwila syf.
Przecież ja tu piszę tylko o pałach życiowych, a nie o pato galach. Poza tym pochwaliłem paru gości i to wy zaczęliście się do mnie pruć, bo nie znaleźliście się w mojej prestiżowej grupie.
 
Tematów przed pożarem było w chuj zaspamowanych tym gównem.

Tu natomiast jest pato dyskusja i jak tego nie widzisz, to dalsza dyskusja nie ma sensu.

Jezusie, Maryjo...


Dawaj tematy które były zaspamowane freakowymi galami. Czekam. Jestem bardzo ciekawy tej listy. Ja nie widziałem ani 1 tematu.
 
Zapraszam do mojego nowego działu !

OPLOT HYDE PARK
:rutekajak:

 

Poradnia Leczenia Uzaleznien dla Dzieci i Mlodziezy​

Przecież ten @99picks vel @ziomeq vel @ZELAZNAREKA009 to stary pierdziel po 40-tce.


Dawaj tematy które były zaspamowane freakowymi galami. Czekam. Jestem bardzo ciekawy tej listy. Ja nie widziałem ani 1 tematu.
Masz krótką pamięć, jak jeszcze byłeś @FAMEMMA to w każdym temacie spamowałeś pisząc ten sam komentarz, aż cię zbanowali.....,
 
IMG_20210316_221413.jpg


:juanlaugh:
 
Przecież ten @99picks vel @ziomeq vel @ZELAZNAREKA009 to stary pierdziel po 40-tce.



Masz krótką pamięć, jak jeszcze byłeś @FAMEMMA to w każdym temacie spamowałeś pisząc ten sam komentarz, aż cię zbanowali.....,
Rozumiem. Przeczytałem tylko kilka postów z tej sprzeczki i userzy sugerowali młody wiek. Ja zauważyłem fascynację bukmacherką więc może człowiek ma problem z uzależnieniem od hazardu.
 
Rozumiem. Przeczytałem tylko kilka postów z tej sprzeczki i userzy sugerowali młody wiek. Ja zauważyłem fascynację bukmacherką więc może człowiek ma problem z uzależnieniem od hazardu.
Nowy jesteś nie ?
 
Co to tu się nawyczyniało?
Chwilę nie zaglądałem no i proszę.
Maszynę czasu skonstruowali I sobie podróżują po 2019.
Wolności Wam się zachciało, bez maseczek, szczepionek, zakazu zgromadzeń i etc.
W dupach Wam się poprzewracało!
 
  • Like
Reactions: ;-)
Czasy nie są lekkie.. niestety niektórzy dorzucają tylko do pieca :siara:
 
Last edited:
No dokładnie yonigga to największa pała życiowa na cohones. Mam jeszcze listę gości mających u mnie plusa głównie za tematy związane z MMA. Dodatkowo nie wchodzili ze mną w konflikt i przeważnie wiedzieli komu kibicować, więc liczą się na forum. W każdej chwili mogą jednak wypaść z wagonika.

Magnateria:
baju
Dawid _Ozdoba-Legenda
Notorious
jihaad
99picks
michi972
LeeBuLee
kaczka94
Pacman
beff
The King
Mes_
messifc
ZELAZNAREKA009
panpan
Jaki zaszczyt mnie spotkał, normalnie nie wiem co powiedzieć

:korwinlaugh:
 
Baju, czy to oznacza że macie szansę na odzyskanie backup'ów?

Szczerze to nie mam pojęcia, bo ja zajmowałem się tym żeby główna żyła, straciliśmy trochę dni, ale to nie ma znaczenia, bo i tak rozjebiemy. Mam nadzieję, że Tomi, Piotr i skład ogarną to wszystko jak trzeba, bo czemu mieliby tego nie zrobić. :)

Cześć Baju !
:tiphatb:
:redford:
 
Back
Top