Podwieszony Poobijani ale wracamy

temat i tak juz rozjebany, wlasnie wychodzi vaso
 
  • Like
Reactions: osk
ba2c67fcf810ea6aada3c967368440bd.gif
 
No dokładnie yonigga to największa pała życiowa na cohones. Mam jeszcze listę gości mających u mnie plusa głównie za tematy związane z MMA. Dodatkowo nie wchodzili ze mną w konflikt i przeważnie wiedzieli komu kibicować, więc liczą się na forum. W każdej chwili mogą jednak wypaść z wagonika.

Magnateria:
baju
Dawid _Ozdoba-Legenda
Notorious
jihaad
99picks
michi972
LeeBuLee
kaczka94
Pacman
beff
The King
Mes_
messifc
ZELAZNAREKA009
panpan
Hall Of Shame :awesome:
 
Nie wiem czy wszyscy , bo wszystkich nie kojarze ale jest tam jedna wielka pała życiowa. To fakt. Nie bez przyczyny otwiera listę. Brakuje jeszcze konfidenta i Siedem. Wraca normalne forum i te pomioty znikaj ponownie na zawsze z moich oczów :cool:
A kto jest konfidentem?
 
@Mnichu tak samo, zwykły wąż jak Dillishaw.
Oj dziecko, dziecko... jak się zachowujesz jak człowiek to mogę z Tobą normalnie dyskutować czy wymieniać poglądy, jak robisz jakieś dramy jak atencyjna nastoletnia Juleczka to Ci to wytknąłem. Dla mnie koniec tematu bo nie chce mi się tego więcej komentować. Najlepszym podsumowaniem Twojego zachowania było to co sobą zaprezentowałeś po tym jak wybłagałeś ostatnio na kolanach u modów dostęp do HP. Zarzekałeś się, ze nie będziesz robił gnoju a pierwsze co zrobiłeś to zaczepianie i prowokowanie każdego. Serio się zastanawiam ile masz lat i jeśli jest to więcej niż kilkanaście to jest to przykre i jest mi Ciebie trochę żal.
 
. Po tym jak nasz serwer dosłownie stopił się na naszych oczach okazało się że dostęp do backupów stworzonych na innej maszynie został zablokowany przez firmę ovh i do teraz właściwie nie ma z nimi żadnego sensownego kontaktu
Czyli teoretycznie jest szansa że jak OHV się w tym wszystkim ogarną, to jeszcze jest to do odzyskania?
Może mają teraz urwanie głowy i jak ogarną inne firmy (przecież tam mieli serwery bardzo duże firmy/korpo itd.) to temat powróci? Bo rozumiem, że ne wiemy czy w ogóle jest to do odzyskania, bo nie ma z nimi kontaktu?

P.S. jak tak czytasz ten temat od deski do deski to pewno przechodzi Ci przez myśl, że wejście w tematy patomma nie było zbyt dobrym pomysłem, co? :śmiech:
 
Back
Top