Podwieszony Poobijani ale wracamy

No dokładnie yonigga to największa pała życiowa na cohones. Mam jeszcze listę gości mających u mnie plusa głównie za tematy związane z MMA. Dodatkowo nie wchodzili ze mną w konflikt i przeważnie wiedzieli komu kibicować, więc liczą się na forum. W każdej chwili mogą jednak wypaść z wagonika.

Magnateria:
baju
Dawid _Ozdoba-Legenda
Notorious
jihaad
99picks
michi972
LeeBuLee
kaczka94
Pacman
beff
The King
Mes_
messifc
ZELAZNAREKA009
panpan
:tellmemore:
 
I tak wielu wspaniałych pojebow brakuje... Zdecydowanej większości nie kojarzę lol. Kilku się przewinęło, może nie znajomych ale widziałem gdzies na forum. Wrogów chyba nie zdążyłem mieć chyba... Kolegów w sumie tez...

No i tyle pięknych postów poooszło... Jak Nurma, sie ruchac na pole... Ehhh świat sie skurwil.
 

Attachments

  • tenor (1).gif
    tenor (1).gif
    17.7 KB · Views: 9
I nic o 2 bezsensownym starciu Usmana z Masvidalem...

Jak to możliwe ze przegrany dostaje rewanżowa walkę z mistrzem... Rozumiem sens 2 walki gdyby Usman przegrał. Ale żeby jakiemuś Masvidalowi dawac rewanż to jest szczyt gówna
Bo liczą się lajki a nie rekordy. Nic Cię famemma nie nauczyło ? :Duke3d::Duke3d::Duke3d::Duke3d::Duke3d::Duke3d:
 
Przeciez Ufc to od dawna nie jest organizacja scisle czysto sportowa. Gdyby jakis gosc z mega hypem z Wwe chcialby walki o pas to by ja dostal , Dwayne Johnson pewnie tez.

Dobrym przykladem jest Blachowicz gdzie ewidentnie widac wkurzenie lysego , z jego perspektywy ze ten ,,zamulacz"" ma pas I pewnie nawet wolalby goscia z hypem od Wwe od niego , a jeszcze pewnie z checia by autobus podrzucil by wybic szyby.
 
I nic o 2 bezsensownym starciu Usmana z Masvidalem...

Jak to możliwe ze przegrany dostaje rewanżowa walkę z mistrzem... Rozumiem sens 2 walki gdyby Usman przegrał. Ale żeby jakiemuś Masvidalowi dawac rewanż to jest szczyt gówna
Pewnie mial zapis w umowie gdy bral walkę na short notice ze dostanie rewanz.
 
I nic o 2 bezsensownym starciu Usmana z Masvidalem...

Jak to możliwe ze przegrany dostaje rewanżowa walkę z mistrzem... Rozumiem sens 2 walki gdyby Usman przegrał. Ale żeby jakiemuś Masvidalowi dawac rewanż to jest szczyt gówna
Odpierdala się gówno w tym UFC ostatnio. Najpierw ts dla Masvidala, teraz dla Chandlera. Niech jeszcze dadzą Tillowi po nudnej walce zamiast Whittakerowi to będzie szczyt absurdu.
 
Pewnie mial zapis w umowie gdy bral walkę na short notice ze dostanie rewanz.
Wydaje mi się, że Danka wie jak średni jest poziom sportowy Masvidala i ze ma jedna lub maksymalne dwie szanse na to żeby wycisnąć z niego dobry pieniądz póki jest na niego hype.
1. Walka z Usmanem - bo jako jedyny przetrwał
2. Druga walka z Diazem

a potem wróci sobie do otwierania karty głównej i walk ze średniakami.
 
Miło słyszeć, że nie tylko ja jezdze na wakacje życia tylko z jedna karta pamięci do aparatu. Sił i trzymam kciuki.
 
I nic o 2 bezsensownym starciu Usmana z Masvidalem...

Jak to możliwe ze przegrany dostaje rewanżowa walkę z mistrzem... Rozumiem sens 2 walki gdyby Usman przegrał. Ale żeby jakiemuś Masvidalowi dawac rewanż to jest szczyt gówna
Ja tam liczę że Mass mu wypierdoli i spanko w pierwszej walce pomimo krótkiego obozu nie dal się zajebac więc kciuka za Jezusa..
 
Teraz można smarować pierdoly itd...powodzenia redakcja mam nadzieję że szybko ogarnięcie i będziemy leciec live :beer:
 
Bo liczą się lajki a nie rekordy. Nic Cię famemma nie nauczyło ? :Duke3d::Duke3d::Duke3d::Duke3d::Duke3d::Duke3d:

Sory mój błąd. Myślałem że famemma spłonęło razem z serwerami cohones...
Ja tam liczę że Mass mu wypierdoli i spanko w pierwszej walce pomimo krótkiego obozu nie dal się zajebac więc kciuka za Jezusa..

A ja myślę że mu nie wpierdoli. 6 dni przygotowań do walki dla takiego Masvidala powinno być wystarczająco. Sam się z resztą pucował że da radę. Po walce nagle mu za krótko było... Prawda jest taka że i po 6 miesiącach przygotowań, Mas nie wpierdoli Usmanowi. Przecież Usman nie będzie trenował do walki w ostatnie trzy dni...
Masvidal jest dobry. I tylko dobry. Na czarną mambę to za mało ;P

No ale zobaczymy jak pożyjemy itd
 
Back
Top