Polityka

czyli wejdzie tylko Korwin
No to wejdzie tylko on, trudno. Z czasem sie to by klarowalo ajkby ludzie sobie uswiadomili, ze moga dac kopa w dupe leniom i klamcom. Nie od razu Krakow zbudowano.
Poza tym, poki co jest system proporcjonalny, najpierw niech ktoras antysytemowa partia wejdzie, a potem zaczniemy rozmawiac o zminach.
 
Ja tam nie widze niczego w niby PiS byl lepszy... Program gospodarczy: komuna, partiokracja ta sama.

Ja widzę tylko mniej lewizny w programie jeśli chodzi o kulturę - mniej homo, związków partnerskich itp... tak to niczym się nie różnią.
 
PIS większe zło niż PO ? Nie wiedziałem, że są jeszcze tacy ludzie...
Lo ,ludzie ja w ogóle nie siedzę w polityce ,poza tym i to i to beznadziejne .Może takie same zło ,w każdym bądź razie na pis większość co głosuje to stare babcie oglądające i słuchające wiadomo czego ,it is known.Ale dobra nie wypowiadam się ,bo się nie znam .Zaobserwować jednak można
 
A jakimi działaniami to osiągnęli bo nie pamiętam?

tez nie pamiętam, opieram się na danych z raportu Junckera bodajże... jak PO doszło do władzy to nam wydrenowali kupę hajsu - głównie korporacje.

Lo ,ludzie ja w ogóle nie siedzę w polityce ,poza tym i to i to beznadziejne .Może takie same zło ,w każdym bądź razie na pis większość co głosuje to stare babcie oglądające i słuchające wiadomo czego ,it is known.Ale dobra nie wypowiadam się ,bo się nie znam .Zaobserwować jednak można

Chłopaczku, a na PO kto głosuje? Domorośli biznesmeni z koneksjami w rządzie, urzędnicy i lemingi, którym fartnęło się z robotą i jakoś tam żyją, albo kompletni ignoranci. Murowany elektorat.
 
Lo ,ludzie ja w ogóle nie siedzę w polityce ,poza tym i to i to beznadziejne
Ja bym to raczej określił "to beznadziejne, a to bezsensowne". PO jest beznadziejne, kradzieże, afery, kolesiostwo. Z drugiej strony socjalne PIS. Jaki sens jest stosowania ustroju socjalistycznego w nierozwiniętym państwie ?
 
Z połowa głosów tych partii ,to ci co nie głosuję na inne niż po i pis bo twierdzą ,że i tak nie mają szans inni ,to wybierają niech będzie to co wg ich jest "mniejszym zlem"
 
Z połowa głosów tych partii ,to ci co nie głosuję na inne niż po i pis bo twierdzą ,że i tak nie mają szans inni ,to wybierają niech będzie to co wg ich jest "mniejszym zlem"

i to jest głupie podejście i nieznajomość innych opcji politycznych, które teraz już istnieją
 
tez nie pamiętam, opieram się na danych z raportu Junckera bodajże... jak PO doszło do władzy to nam wydrenowali kupę hajsu - głównie korporacje.

.

Nie wiem co to ten raport. Ale: czy uwzględnili w tym raporcie koninkture? Tzn. kiedy ogólnie były większe przychody? To że kapitał wypłynął za granicę to tylko część "prawdy" bez pozostałych wskaźników. Ilość korporacji też się drastycznie zwiększyła-to też ma znaczenie. Ekonomia nie jest taka prosta jak się wydaje.
 
Nie wiem co to ten raport. Ale: czy uwzględnili w tym raporcie koninkture? Tzn. kiedy ogólnie były większe przychody? To że kapitał wypłynął za granicę to tylko część "prawdy" bez pozostałych wskaźników. Ilość korporacji też się drastycznie zwiększyła-to też ma znaczenie. Ekonomia nie jest taka prosta jak się wydaje.

http://gabryel.dorzeczy.pl/id,4922/Drenowanie-Czyli-wyzyskiwanie.html

Myślę, że na rynek Polski nie weszło aż tyle dużych korporacji, aby nagle po 40 mld zł rocznie mieli drenować. :o
 
Polska to ewenement bo jak przychodzą do władzy 'socjaliści' to podatki obniżają (SLD - CIT) (PIS - PIT) a jak wygrała 'liberalna' PO to wszystkie stawki poszły do góry, zwiększono biurokrację, dług publiczny, przesunięto deficyt, okradziono ludzi z OFE, ale wystarczy postraszyć Kaczorem a winy są odpuszczone.
 
Prawdopodobnie po jesiennych wyborach będzie rządziło PiS, mam nadzieję, że z PSL-em. Jest duże prawdopodobieństwo, że się skompromitują albo rozbiją wewnętrznymi gierkami tak jak kiedyś koalicja PiS, LPR i Samoobrona. Wtedy powstanie miejsce dla nowych partii i towarzystwo się nieco zmieni. Mam nadzieję, że żaden Korwin, Kukiz i RN nie zrobią z Jarosławem koalicji, tylko poświęcą czas na zwarcie szeregów i organizacje terenowe.
 
ja liczę, że do sejmu wejdzie partia Korwina i może Kukiz jak założy
RN ostatnio miał chyba 2%, ale za dużych szans im nie daje
PSL i SLD mogliby w ogóle nie wejść, wtedy Kukiz i Korwin wybieraliby sobie koalicjanta
chyba, że PO i PIS razem będą iść bo i tak prawie niczym się nie różnią
22417_1585026721751728_8679118517767656404_n.jpg
 
ja liczę, że do sejmu wejdzie partia Korwina i może Kukiz jak założy
RN ostatnio miał chyba 2%, ale za dużych szans im nie daje
PSL i SLD mogliby w ogóle nie wejść, wtedy Kukiz i Korwin wybieraliby sobie koalicjanta
chyba, że PO i PIS razem będą iść bo i tak prawie niczym się nie różnią
PSL dosłownie z urzędu ma 5%. Dolicz do tego ludzi ze wsi zwłaszcza takich urodzonych przed 1960, którzy nie rozróżniają PSL obecnego od PSLu sojusznika żołnierzy wyklętych w walce z komuną. Kukiz jak wydobrzeje jego ojciec powinien wrócić do stołu. Wiadomo że po 10 maja to on będzie rozdawał karty w antysystemie, ale nie ma struktur więc bez Korwina, Narodowców i KNP wprowadzi do sejmu randomów jak Palikot.
 
ja liczę, że do sejmu wejdzie partia Korwina i może Kukiz jak założy
RN ostatnio miał chyba 2%, ale za dużych szans im nie daje
PSL i SLD mogliby w ogóle nie wejść, wtedy Kukiz i Korwin wybieraliby sobie koalicjanta
chyba, że PO i PIS razem będą iść bo i tak prawie niczym się nie różnią
22417_1585026721751728_8679118517767656404_n.jpg
robia obrazki, zamiast najpierw sie dowiedziec troche o jowach, eh, korwinisci
 
  • Like
Reactions: JB_
PSL i SLD mogliby w ogóle nie wejść
Co do SLD to bardzo możliwe, szykuje im się rozłam, prawdopodobnie wkrótce już. Napieralski, Kalisz, Nowacka i kilku innych chcą budować nową formację na zgliszczach TR i SLD. Generalnie taka partia by się bardzo przydała, podzieliła by trochę głosów od SLD. Natomiast co do PSL to jestem w stanie oddać lewą rękę, że wejdą ja jesień do sejmu. W poprzednich wyborach z 4% potrafili zrobić 17% więc teraz 5% nie zdobędą ? Nie ważne ile głosów dostanie PSL, i tak wejdzie do sejmu.
 
w Polsce byłoby 100% PIS/PO ewentualnie PSL jakby sobie trochę doliczyli, nie ma innej opcji
No i? Z czasem by zapewne wyrosly dwie glowne sily o czym kazdy interesujacy sie polityka czlowiek wie, a jak beda sie te sily nazywac nie ma znaczenia. Znaczenie ma to, ze ludzie beda mogli kontrolowac co robi wybrany przez nich polityk i ewentualnie dac mu kopa w dupe. Bylo to pisane tysiac razy, a Ty w kolo macieju piszesz to samo. Korwinowcy nie wiedza absolutnie niczego o jowach, a tworza te swoje graficzki, bo krul powiedzial, ze jowy sa be. Moze i nie sa idealne, ale na pewno sa lepsze od tego syfu, ktory mamy dzis.
 
Back
Top