Polityka

Kur ja pier itd etc, ale mnie szlag trafia jak w mediach sie pier, ze duda i komor na bank w 2 turze i w ogole inni sie nie licza, grrr
dobrze, ze zaraz jest cisza wybrcza :|

taką podśmiechujkę znalazłem. zabawne :D
blog_lc_4760400_7284579_tr_cbos.jpg

jak się domyślam temat otwarty tylko do 00.00?

niby dlaczego? mozna chyba o plityce na swiecie rozmawiac? kto lamie cisze wyborcza odpowiada indywidualnie chyba (?) @Jakub Bijan
 
Tak, można gadać o czym się chce. O wyborach również można, tylko wówczas trzeba się liczyć w ewentualnymi konsekwencjami prawnymi. Będziemy zmuszeni - jeśli zajdzie taka konieczność - przekazać dane organom ścigania. Dlatego proponuję się zastosować do tego idiotycznego przepisu;)
 
Last edited:
Tak, można gadać o czym się chce. O wyborach również można, tylko wówczas trzeba się liczyć w ewentualnymi konsekwencjami prawnymi. Będziemy zmuszeni - jeśli zajdzie taka konieczność - przekazać dane organom ścigania. Dlatego proponuję się zastosować do tego idiotycznego przepisu;)
Wolnościowe podejście.
like.png
 
Jako ze godzina ciszy sie zbliza to pozwole sobie na mala refleksje. Musze Wam Panowie powiedziec, ze rzadko kiedy mozna znalezc na internetach miejsce, gdzie mozna naprawde na poziomie, merytorycznie i bez spin porozmawiac na polityczne tematy. Wiadomo, ze i tu sie znajda niepozadane jednostki, ale z takimi osobami jak @Jakub Bijan @Dzihados @Karateka@ @Mort @lemmy czy Wiewiur, ktorego cohones mi nie chce oznaczyc dyskusja to sama przyjemnosc, nawet, jesli w niektorych kwestiach mamy inne zdanie.

@gojilla

troche pozno sie zaczales tu udzielac, dlatego jakos mi sie nie wryles w pamiec :D
 
o kurczaki, chyba gadali o filmach przed chwila. Braun obiecuje omowic w przyszlosci Wladce Pierscieni ;-) moze jakies omowienie dobrych filmow mnie ominelo :(

Zadalem pytanie Braunowi. Zacytowalem portal szarmant.pl i poprosilem o komentarz :) Ciekawe czy przeczytaja.
Jakie pytanie zadałeś? Własnie tez myślę nad jakimś sensownym żeby podesłać.
 
Jakie pytanie zadałeś? Własnie tez myślę nad jakimś sensownym żeby podesłać.

dokladnie tak napisalem:

Dzien dobry,

Portal szarmant.pl ocenil ubior kandydatow na prezydenta uczestniczacych w
debacie prezydenckiej. Oto ocena Pana Brauna "Najgorzej Grzegorz Braun z
odstającym kołnierzem w marynarce i fatalnie dopasowanym garniturem.
Czarny krawat wypada założyć wyłącznie na pogrzeb. Choć trzeba mu
oddać, że kołnierz koszuli całkiem nieźle dobrał.". Najlepiej ubranym
kandydatem zostal ogloszony Pan Marian Kowalski. Prosze o komentarz, jakas
obrone. :)
 
dokladnie tak napisalem:

Dzien dobry,

Portal szarmant.pl ocenil ubior kandydatow na prezydenta uczestniczacych w
debacie prezydenckiej. Oto ocena Pana Brauna "Najgorzej Grzegorz Braun z
odstającym kołnierzem w marynarce i fatalnie dopasowanym garniturem.
Czarny krawat wypada założyć wyłącznie na pogrzeb. Choć trzeba mu
oddać, że kołnierz koszuli całkiem nieźle dobrał.". Najlepiej ubranym
kandydatem zostal ogloszony Pan Marian Kowalski. Prosze o komentarz, jakas
obrone. :)
Cash tez chodził bodajże w czarnym krawacie do garnituru stąd ksywa Men in black, po prostu sytuacja w Polsce jest tak smutna i fatalna, ze rzeczywiście można się czuć jak na pogrzebie być może stąd ten ubiór.
 
tak słucham odpowiedzi Grzegorza na te pytania, gość ma poukładane w głowie, no ale oszołom wg mediów głównego nurtu.
pytania o garnitur? przestańcie, jak dla mnie to może nosić t-shirt, spodenki i Najki, byleby miał coś w głowie. #cejrowskiteam
 
Jako ze godzina ciszy sie zbliza to pozwole sobie na mala refleksje. Musze Wam Panowie powiedziec, ze rzadko kiedy mozna znalezc na internetach miejsce, gdzie mozna naprawde na poziomie, merytorycznie i bez spin porozmawiac na polityczne tematy. Wiadomo, ze i tu sie znajda niepozadane jednostki, ale z takimi osobami jak @Jakub Bijan @Dzihados @Karateka@ @Mort @lemmy czy Wiewiur, ktorego cohones mi nie chce oznaczyc dyskusja to sama przyjemnosc, nawet, jesli w niektorych kwestiach mamy inne zdanie.


Krzywiłem mordę jak ten temat powstawał bo znam takie tematy z for kibicowskich. A tutaj faktycznie kulturka, jakieś argumenty, mało zacietrzewienia. Jesteście wszyscy oszołomy ale da się was czytać ;)
 
tak słucham odpowiedzi Grzegorza na te pytania, gość ma poukładane w głowie, no ale oszołom wg mediów głównego nurtu.
pytania o garnitur? przestańcie, jak dla mnie to może nosić t-shirt, spodenki i Najki, byleby miał coś w głowie. #cejrowskiteam

widzialem przemowienie premiera Singapuru, ktory przemawial w zwyklej koszuli, kolorowej, wesolej. Mozna i tak.
 
Tak sobie skrobnął przed spaniem.
znaczy chciał błysnąć jeszcze przed ciszą. szczery chuj mu w oko. mam nadzieję, że Kukiz z Januszem napsują mu krwi. Osobiscie idę głosować na Brauna. Duda śmierdzi i po tej debacie jeszcze bardziej się o tym przekonałem. jeśli druga tura będzie Komor vs Duda to oleję to. Wybrać głupka za głupka?
 
Back
Top