Polityka

Pożyteczna idiotka Holland zdała sobie sprawę, że Tusk ją zrobił w balona z tymi nielegalnymi imigrantami :lol: No kto by się spodziewał, że Tusk cichaczem zmieni zdanie jak się dopcha do władzy? Tymczasem ta idiotka naprawdę myślała, że jednym filmem zmieni podejście Polaków do imigrantów z Konga czy innego Jemenu.

 

Czyli co jak zwykle ruda kurwa nawet przeciwko swoim, ładnie was robi w chuja ten wasz rudy śmieć.
1715358333718.png
 
akurat w tym przypadku "de iure" powiedział prawdę a i tak klapki, które ludzie noszą na oczach każą go za to hejtować.
Nosz kurwa mać człowieku - rudemu hejt należy się w tym przypadku jak psu buda nie z powodu stwierdzenia faktu, że referenda nie zmieniają prawa UE ale z jego pierdolonej pogardy publicznie wyrażonej pod adresem narodu, którego głos (referendum) - nazywa "pełną, polityczną picerką" i mamy "dać sobie z tym spokój", podobnie protesty i demonstracje, ergo - ma głęboko w anusie Ciebie, mnie i wszystkich pozostałych, którzy głos sprzeciwu wyrażają.
 
Pożyteczna idiotka Holland zdała sobie sprawę, że Tusk ją zrobił w balona z tymi nielegalnymi imigrantami :lol: No kto by się spodziewał, że Tusk cichaczem zmieni zdanie jak się dopcha do władzy? Tymczasem ta idiotka naprawdę myślała, że jednym filmem zmieni podejście Polaków do imigrantów z Konga czy innego Jemenu.

Koło hasła w Wikipedii frajer, pożyteczny idiota powinno być zdjęcie Holland, Stuhra i Tuleyi bo też uczestniczył w patologii...
Amerykańscy artyści wywalczyli w USA ochronę prawną ich warsztatu zawodowego przed AI jak np. głos.
Taki Stuhr poświęcił kupę czasu na rozwijanie swojego warsztatu zawodowego a może się okazać że jego głos zostanie użyty przez AI jako lektor audiobooka albo w dubbingu...
Ale wołał wspierać Tuska zamiast walczyć o swoje.
Chłop dubbingował osła bo jest osłem w realu jak wielu artystów.
I btw artyści to kolejny przykład dlaczego PiS jest fałszywym przyjacielem dla własnego elektoratu: dali artystom więcej niż PO...
 
Wracam se Niestachowską z roboty a tu mi nagle na bloku wyskakuje ogromna na jakieś 8 pięter mądrość wcielona - kopacz ewka startuje w Poznaniu z jedynki :facepalm:
Jeśli mnie pamięć nie myli to w Poznaniu Cimoszewicz miał zajebisty wynik więc...:siuu::robertmakeup::siuu:
 
Pewnie niejeden młody socjalista by się oburzył na plucie na Krwawego Felka ale fakt, poprawność polityczna tu nie działa.




Mam nadzieję że prześwietlanie otoczenia Bidena nie jest tak dokładne jak prześwietlanie pochodzenia armatorów statków niewolniczych…

A poważniej, lobby pro żydowskie w Stanach jest potężne i jest obecne po obu stronach barykady.

Wśród republikanów są środowiska i politycy pochodzenia anglosaskiego, powiązani ze środowiskami religijnymi których doktryna dyktuje im wspieranie państwa Izrael.

Niestety/stety nie jest to domena demokratów i środowisk żydowskich.




Braun, Metzen, Ozjasz Goldberg, Izaak Stozman …

Oczywiście można tropić spiski, snuć teorie, fakt jest taki że w Polsce wybierani są ci sami ludzie bo mamy żenującą klasę polityczną, niezależnie od pochodzenia i żenujące polityczne obyczaje, jak wiele z krajów ,,młodej demokracji”.




:neildegrassewhoa:
Nawet powiedziałbym że Republikanie są bardziej prożydowcy niż Demokraci ale muszą być.
Wielkie firmy wolą coraz bardziej wysyłać kase do Demokratów, Republikanom zostaję lobby zbrojeniowe, gadanie że zmniejszenie ceny insuliny oraz europejskie normy żywnościowe to komunizm, plus niemal organizacje anarchistyczno-preperskie odnośnie prawa do broni, Żydzi oraz oczywiście temat imigracji o którym dużo mówią Republikanie i Demokraci i nic się nie dzieje oprócz tego, że politycy obu partii zatrudniają nielegalnych imigrantów w swoich firmach (nawet Trumpowi to wypomniano) a adwokaci mają kopalnie złota czyli amerykańskie prawo imigracyjne...
A oczywiście jeszcze antyekologiczne ruchy z hasłami nie musimy zbytnio dbać o środowisko, może śmieci tylko wyrzucać...

USA pokazuje jak ważna jest kontrola finansowania partii politycznych i polityków.
W Polsce lobbyści mają eldorado ale w USA praktycznie bez lobbystów kariera polityczna jest niemożliwa.
Dlatego też jest coraz więcej dynastii politycznych
 
Niektórzy na tym wideo dopatrzyli się już podsiniaczonego oka i złamanej lewej ręki w gipsie. W sumie niewiele widać, mi ciężko stwierdzić.




Tutaj podbite oczko widać chyba lepiej:







Co myślą forumowicze? Hajs i mieszkanie do końca życia, w domyśle na 2 tygodnie?
 
Niektórzy na tym wideo dopatrzyli się już podsiniaczonego oka i złamanej lewej ręki w gipsie. W sumie niewiele widać, mi ciężko stwierdzić.




Tutaj podbite oczko widać chyba lepiej:







Co myślą forumowicze? Hajs i mieszkanie do końca życia, w domyśle na 2 tygodnie?

Lewica zazdrości,
mieszkanie prawem a nie...
 
Back
Top