Polityka

Też jestem ciekaw wpływu tych polityk na demografię, trzeba będzie poszperać w badaniach. Ogólnie potrzebna jest pilna debata społeczna na temat spadku dzietności, bo jest to obok sowieckich skurwieli najpoważniejszy problem z jakim mierzy się Polska.
Brutalny atak na braci zza wschodniej granicy :deniro:
 
@Mmayhem widzę, że jesteś zagorzałym tuskowcem i godnie zastępujesz tutaj karatekę to możesz wyjaśnić jaką logiką się kieruje wasz guru i jego rząd, który ułatwia dokonywanie aborcji i dostęp do tabletki dzien po gdy w Polsce jest niż demograficzny i rodzi się coraz mniej dzieci?


Mylisz się kolego, w każdej mojej wypowiedzi muszę zaznaczać że nie głosowałem nigdy na platformę?

Aborcja za kadencji PiS (niestety, nie rządził wtedy Tusk :lol: ) zeszła do podziemia.

Ciąża zagrożona to była perspektywa co najmniej komplikacji, a często zagrożenie życia, lekarze bali się abortować umierający płód, zagrażający życiu matki bo oznaczało to wjazd prokuratury na pełnej.

Mam przytaczać przypadki tych młodych kobiet które przez politykę straciły życie albo zdrowie?

Rygorystyczne prawo aborcyjne nie jest rozwiązaniem problemów demograficznych.

Dzietność w Polsce spada od lat 80-tych.

To jest przede wszystkim efekt zmiany stylu życia, zaniku modelu rodzin wielodzietnych, gdzie dzieci były inwestycją w przyszłość, w ręce do pracy, niskiego procentu pracujących w rolnictwie, przenoszenia się ludzi do miast i dostępności antykoncepcji.

Cała biała Europa ma problem z dzietnością, w takiej Francji za dodatni przyrost naturalny odpowiadają dzieci emigrantów z Maghrebu i Afryki.

A tabletka dzień po to nie aborcja a raczej metoda żeby aborcji nie trzeba było przeprowadzać.

500+ też problemu nie rozwiązał, dawanie gotówki do ręki to nie była najlepsza metoda.
 
Cała biała Europa ma problem z dzietnością, w takiej Francji za dodatni przyrost naturalny odpowiadają dzieci emigrantów z Maghrebu i Afryki.
Imigracja kolonialna nie jest też rozwiązaniem braku rąk do pracy, gospodarki Francji i Niemiec zamarzły i stoją w miejscu z rozwojem, pomimo napływu milionów inżynierów zza Morza Śródziemnego.
 
Lista stacji w Polsce z paliwem po 5.19
 

Attachments

  • IMG_20240223_152511.jpg
    IMG_20240223_152511.jpg
    52.5 KB · Views: 16
Imigracja kolonialna nie jest też rozwiązaniem braku rąk do pracy, gospodarki Francji i Niemiec zamarzły i stoją w miejscu z rozwojem, pomimo napływu milionów inżynierów zza Morza Śródziemnego.

Przecież napisałem że biała Europa ma problem.

Jedynie emigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu mnożą się jak króliki.

Tych nie zaliczam ani do białych ani do Europy.

:fjedzia:
 
Dawaj. Tylko takie prawdziwe a nie wymyślone przez TVN jak pani Joanna z Krakowa. Takie z dowodami a nie dziennikarską tezą. Chciałbym zobaczyć te potężne liczby

Tej performerki na myśli nie miałem.

:lol:

Jeżeli TVN opisał jakiś przypadek to jest z góry skreślony ?

:zakręcony:
 
@Mmayhem widzę, że jesteś zagorzałym tuskowcem i godnie zastępujesz tutaj karatekę to możesz wyjaśnić jaką logiką się kieruje wasz guru i jego rząd, który ułatwia dokonywanie aborcji i dostęp do tabletki dzien po gdy w Polsce jest niż demograficzny i rodzi się coraz mniej dzieci?

Nie wiem jak można tłumaczyć zaostrzenie kar za gwałt gdy w Polsce jest niż demograficzny i rodzi się coraz mniej dzieci.
 

:tellmemore:
to bedzie 3 :1 w temacie flag

co nie @alww ?
bo niewiem jak zydka liczyc ?:jarolaugh:
 

Tutaj muszę pochwalić i dudenke, i herr tuska. Po pierwsze w czymś się dogadali. Po drugie nie ulegli ukraińskiemu szantażowi i nie jadą na granicę na tę tanią pokazówkę i przytualsy z premierem banderlandu.

Zamiast tego stawiając na to, by to urzędnicy/politycy niższego szczebla próbowali osiągnąć jakieś porozumienie. Co może okazać się, oczywiście, niemożliwe, ale to już zupełnie inna bajka.
 
Holownia fest już prowadzi narrację wpedzajaca nas w wojnę z Putinem :juanlaugh: żeby dzieci naszych dzieci nie musiały płacić krwią, ale my jako dzieci naszych matek już możemy bo kurwa klaun z mam talent ma takie zdanie? To niech zapierdala do Kijowa i walczy z Putinem.
Widzę, że oglądamy to samo :siuu:
 
Back
Top