Polityka

Ja bym ich rozstrzelał
To raczej nierealne żeby ich normalnie na front wysłać, ale na solówkę w klatce jeden z drugim mógłby wstąpić żeby im się w dupach nie przewracało jaka to elita nie jest. Przecież nasza klasa polityczna jest żałosna, żałosna prawie tak samo jak komik prezydent kraju znany z tego że jest komikiem który został dresiarzem, wybrani bo mordy w tv pokazywali jedni kilka, a inni kilkanaście czy kilkadziesiąt razy, jak ten pajac co biegał z reklamówką na granicy, jakby tego w tv nie pokazali to by mógł usiąść najwyżej na kiblu a nie na stołku w rządzie. Tfu
 
Zwłaszcza swoich wyborców i ich logikę.
jhon-made-wall-street.gif
Flaga sie rusza czy nie?


Co te ukry znow odwalaja?

 
To raczej nierealne żeby ich normalnie na front wysłać, ale na solówkę w klatce jeden z drugim mógłby wstąpić żeby im się w dupach nie przewracało jaka to elita nie jest. Przecież nasza klasa polityczna jest żałosna, żałosna prawie tak samo jak komik prezydent kraju znany z tego że jest komikiem który został dresiarzem, wybrani bo mordy w tv pokazywali jedni kilka, a inni kilkanaście czy kilkadziesiąt razy, jak ten pajac co biegał z reklamówką na granicy, jakby tego w tv nie pokazali to by mógł usiąść najwyżej na kiblu a nie na stołku w rządzie. Tfu
Tak to jest jak do władzy dochodzą podludzie o ilorazie inteligencji na poziomie swojego numeru buta. Uwierz, sam bym ich wszystkich rozkurwił gołymi pięściami. Śmierć wrogom ojczyzny
 
Nie wiem jak można tłumaczyć zaostrzenie kar za gwałt gdy w Polsce jest niż demograficzny i rodzi się coraz mniej dzieci.
Przypominam, że już na pierwszym roku prawa uczą, że liczy się nieuchronność kary a nie wysokość :roberteyeblinking:
Ale tekst taki, że zacząłem się zastanawiać czy JKM tego nie mówił :korwinlaugh:
Chociaż jak jesteśmy przy karach i Konfederacji to Mazurek ładnie zripostował teksty Mentzena o Singapurze, że tam Konfederatom życie by się nie spodobało
 
Już tak nie krytykuj tych 100 ustaw Mentzena, to było tylko na potrzeby jednej kampanii wyborczej i wyborcy już zapomnieli, że zostali oszukani.
Nigdy się o tym nie dowiem. Ty z kolei jesteś ładowany w kakao i przyjmujesz to z uśmiechem twierdząc, że niczego więcej nie oczekiwałeś. I tak dla CPK, gdzie nawet dzisiaj wypowiedź Sikorskiego wybrzmiewa tak, jakby ten projekt mieli upierdolić. :DC:
 
Indie














@spa tutaj sporo o Trumpie i Bidenie i ich koncepcjach polityki zagranicznej, w tym Europy








Ciekawe bo takze o ich infosferze




No jeszcze teoche ekofaszyzmu i moze sie uda




Co by nie mowic, angielski ma dobry. Po stronie opozycji chyba Magierowski?














XDv3ci A50




XD




 
Rusza na tyle, żeby twój bożek zrobił z tego drugą budkę pod ruską ambasadą.
Chcialem tylko napisac, ze zadziwia latwosc z jaka zarzucacie innym glupote, naiwnosc, wypranie mozgowe, brak logicznego myslenia, a sam jeszcze 2 dni temu demaskowales spisek z banerem na podstawie wpisow anonimowego „ryska z klanu”, ktory zauwazyl, ze sierp i mlot nie zmienia pozycji podczas jazdy.
 
Chcialem tylko napisac, ze zadziwia latwosc z jaka zarzucacie innym glupote, naiwnosc, wypranie mozgowe, brak logicznego myslenia, a sam jeszcze 2 dni temu demaskowales spisek z banerem na podstawie wpisow anonimowego „ryska z klanu”, ktory zauwazyl, ze sierp i mlot nie zmienia pozycji podczas jazdy.
Ojej, jakie cherry picking. Tyle zrozumiałeś z tego wszystkiego co wrzuciłem? Czy myliłem się co do celowości tego, w jaki sposób zostanie wykorzystany ten baner?
 
Back
Top