Polityka

Indie














@spa tutaj sporo o Trumpie i Bidenie i ich koncepcjach polityki zagranicznej, w tym Europy








Ciekawe bo takze o ich infosferze




No jeszcze teoche ekofaszyzmu i moze sie uda




Co by nie mowic, angielski ma dobry. Po stronie opozycji chyba Magierowski?














XDv3ci A50




XD





@Dzihados obiecuje, ze sobie wszystko obejrze i odpowiem. Dzieki.
Ojej, jakie cherry picking. Tyle zrozumiałeś z tego wszystkiego co wrzuciłem? Czy myliłem się co do celowości tego, w jaki sposób zostanie wykorzystany ten baner?
Jedyni, ktorzy zyskali cokolwiek na tym banerze, to ruskie i ich propaganda.

Bardzo dobre wystapienie Sikorskiego. Nawet ta polska czesc Konfederacji propsuje.
 
@Dzihados obiecuje, ze sobie wszystko obejrze i odpowiem. Dzieki.

Jedyni, ktorzy zyskali cokolwiek na tym banerze, to ruskie i ich propaganda.

Bardzo dobre wystapienie Sikorskiego. Nawet ta polska czesc Konfederacji propsuje.

Merytorycznie jednocześnie mówiąc że nie ma korupcji na Ukrainie to już mi wystarczy za wyznacznik tej przemowy. Tak samo nazizmu nie ma bo Żeleński jest żydem. Argumenty z podstawówki
:juanlaugh:
Ale jak Wipler z Kaliszem pochwalił to bankowo klasa. A jak już fajni weseli Polacy w komentarzach piszą że super angielski i najlepszy dyplomata ever to szacun.

Radzio nie widział jak żone decydenta złapali na węgierskiej granicy z 30mln$ albo ostatnio milion dolarów w komisji wojskowej? Sprzedawana broń na bliski wschód to też żadna korupcja
 
Last edited:
@Dzihados obiecuje, ze sobie wszystko obejrze i odpowiem. Dzieki.

Jedyni, ktorzy zyskali cokolwiek na tym banerze, to ruskie i ich propaganda.

Bardzo dobre wystapienie Sikorskiego. Nawet ta polska czesc Konfederacji propsuje.

Sikorski na tle naszych polityków wypada dobrze po angielsku, ale jego retoryka jest zbyt propagandowa, przynajmniej dla mnie. Pierwsze przykłady z brzegu - wychwalał Nawalnego nazywając go bohaterem i najlepszym liderem dla rosji, umniejszał zaniechaniom Europy w kwestii zbrojeń i dalej zakrzywia rzeczywistość mówiąc, że Ukraina zniszczyła połowę ruskiej armii i wystarczy im dać więcej amunicji żeby dokończyli dzieła.
 
Merytorycznie jednocześnie mówiąc że nie ma korupcji na Ukrainie to już mi wystarczy za wyznacznik tej przemowy. Tak samo nazizmu nie ma bo Żeleński jest żydem. Argumenty z podstawówki
:juanlaugh:
Ale jak Wipler z Kaliszem pochwalił to bankowo klasa. A jak już fajni weseli Polacy w komentarzach piszą że super angielski i najlepszy dyplomata ever to szacun.

Radzio nie widział jak żone decydenta złapali na węgierskiej granicy z 30mln$ albo ostatnio milion dolarów w komisji wojskowej? Sprzedawana broń na bliski wschód to też żadna korupcja
Przeciez on nie mowi, ze nie ma korupcji, ale ze ruskie wytykaja ukrom korupcje, a sami u siebie w niej tona. A ludzi, ktorzy ja ujawniaja wysylaja do lagrow.

W rocznice inwazji warto przypomniec klasyka laczacego kropki.

 
Przeciez on nie mowi, ze nie ma korupcji, ale ze ruskie wytykaja ukrom korupcje, a sami u siebie w niej tona. A ludzi, ktorzy ja ujawniaja wysylaja do lagrow.

W rocznice inwazji warto przypomniec klasyka laczacego kropki.


Chuj nas powinna obchodzić ruska korupcja, to Ukraińcom się daje w opór sprzętu i pieniędzy które rozkradają. po tych kompromitujących wpadkach głównie USA powinno złapać chamów za mordy i powiedzieć albo posprzątają swój burdel albo koniec wsparcia.
 
Chuj nas powinna obchodzić ruska korupcja, to Ukraińcom się daje w opór sprzętu i pieniędzy które rozkradają. po tych kompromitujących wpadkach głównie USA powinno złapać chamów za mordy i powiedzieć albo posprzątają swój burdel albo koniec wsparcia.
Ale przeciez to nie byl wyklad o korupcji w kacapowie, ale reakcja na pelna klamstw i bezpodstawnych zarzutow wypowiedz ambasadora ruskich.

To nie Wy sie splakaliscie ostatnio, ze nie bylo ostrej reakcji na klamstwa Putina w wywiadzie z plaskoziemca? Teraz macie ostra i merytoryczna reakcje i znow cos nie pasuje. Ciezko dogodzic.

Jaka wedlug Ciebie powinna byc reakcja na te slowa kacapskiego ambasadora?
 
Mówiłem że on ma coś z banią. Rozumiem pierdolić głupoty ale on wypowiada się jak 6 letnie dziecko a mówi to z taką zajebistą pewnością.
Kolo by się nadawał na guru w sekcie a nie do zarządzania krajem
Ta głupiomądrość imponowała fajnopolactwu na samym początku póki się nie wystrzelał z tych wszystkich powiedzonek. Teraz te jego wystąpienia trzeba porządnie rozchodzić, żeby pozbyć się zażenowania. Niech tylko puści lejce, tak jak na tych dwóch filmikach, i moment przedstawia się wszystkim jako zwykły idiota i uber klaun. Myślałem, że grono przygłupów dało się nabrać na niego raz, podczas wyborów prezydenckich. Trzeba przyznać, że razem z Tygryskiem pięknie skręcili społeczeństwo na Trzecią Drogę.
 
Ta głupiomądrość imponowała fajnopolactwu na samym początku póki się nie wystrzelał z tych wszystkich powiedzonek. Teraz te jego wystąpienia trzeba porządnie rozchodzić, żeby pozbyć się zażenowania. Niech tylko puści lejce, tak jak na tych dwóch filmikach, i moment przedstawia się wszystkim jako zwykły idiota i uber klaun. Myślałem, że grono przygłupów dało się nabrać na niego raz, podczas wyborów prezydenckich. Trzeba przyznać, że razem z Tygryskiem pięknie skręcili społeczeństwo na Trzecią Drogę.
W komentarzach już ludzie biją się w pierś że głosowali na tego klauna
 
Powiem tak: firmy, które kupowały ukraińskie zboże nie robiły nic złego (oczywiście po spełnieniu norm jakościowych). Zgodnie z zasadą don't hate the player, hate the game, zasady konkurencyjności..

Ale oczywiście uwielbiając śledzenie kołczingowo-januszowych treści (z taką samą pasją jak związkowców którzy wbrew pozorom są bardzo do nich podobni w byciu gburami) czekalem jak wyskoczy ktoś "Panie Areczku", pojawi się ciemna strona polskiego biznesu i doczekałem się.
Omg ten wywiad prezesa jednej z firm dla dzienik gazeta Prawna to prawie jak czytanie Forbesa: ego wyjebane w kosmos tak mocno, że żaden PRowiec nie pomoże albo celują w dość naiwny target:korwinlaugh:
Kurcze rozumiem jak ego potrafi wystrzelić jak jest się Elonem Muskiem, Zuckenbergiem, Gates, nawet Trumpem, ale w tym przypadku...
 
Back
Top