Polityka

To po co wrzucać coś co tyczy sie również poprzedniej władzy i ma z tym powiazanie jeżeli Cie to nie obchodzi? :mamedwhat:
Ponieważ obietnica możliwości podjęcia decyzji o odblokowaniu tych środków została obtrąbiona przez ryżego chuja i jego świtę jako wielki sukces. Zrozumiałeś, czy zawsze musi być a-ale PiS? Na Kaczora i Pinokia zdążyłem już nakurwić przez ostatnie lata.
 
Ponieważ obietnica możliwości odblokowania podjęcie decyzji o odblokowaniu tych środków została obtrąbiona przez ryżego chuja i jego świtę jako wielki sukces.
Aha, okej.
Zrozumiałeś, czy zawsze musi być a-ale PiS?
Zrozumiałem, polecam poluzować gumę bo nie trzymasz ciśnienia po jednym poście.
Na Kaczora i Pinokia zdążyłem już nakurwić przez ostatnie lata.
Gratulacje.
 
Co za przypadek. :bayan:
zaraz będzie grane po tuskowemu

:bayan:



Co mnie obchodzi PiS?
Nie otrząsnęli się jeszcze po wyborach biedaczyska wyborcy rudego, nie zarejestrowali, że pisiory już nie rządzą. Szok spowodowany zwycięstwem koalicji nieszczęścia odebrał im rozum.
 

Słabo to wygląda gdy się widziało jak słowacki premier się żalił że zrobi wszystko łącznie ze stratą posady by swoich chłopaków nie posłać na rzeź

Oni serio planują angaż do wojny o kraj który jakby tylko była możliwość to z nas popiołu nie zostawił?

Zachód pcha bo co tam. Niemcy z Ruskimi poukładani na lata biznesowo ale jak zniknie pośrednik między państwami to dopiero interesy się zaczną i wszystko będzie łatwiejsze.

Całe szczęście że Szymon jest i wgniecie Putina w ziemię
 
Widze ze panika jest juz grana.

Na prawdę ktoś wierzy ze Nato pójdzie sobie na ukraine z własnym wojskiem by wojować z ruskim?

Słowak juz nie raz strzelił głupotę pod publikę jak Orban. Dlaczego? Słowacja na interesy z ruskimi. Kurtyna.

Po prostu bedzie kryzysowa sytuacja kryzysowej sytuacji i jestesmy nad przepaścią i wojna jest juz pod naszymi drzwiami wiec polaku robaku bedziesz placic więcej a śruba zostanie dokręcona do maksimum. Moze nawet kilka zjebanych rozporządzeń sie znajdzie w międzyczasie.

To ze nato sie wjebie do ukrów to chyba najmniej prawdopodobny scenariusz lecz najchetniej podsycany przez spierdoliny twitterowe.
 
Widze ze panika jest juz grana.

Na prawdę ktoś wierzy ze Nato pójdzie sobie na ukraine z własnym wojskiem by wojować z ruskim?

Słowak juz nie raz strzelił głupotę pod publikę jak Orban. Dlaczego? Słowacja na interesy z ruskimi. Kurtyna.

Po prostu bedzie kryzysowa sytuacja kryzysowej sytuacji i jestesmy nad przepaścią i wojna jest juz pod naszymi drzwiami wiec polaku robaku bedziesz placic więcej a śruba zostanie dokręcona do maksimum. Moze nawet kilka zjebanych rozporządzeń sie znajdzie w międzyczasie.

To ze nato sie wjebie do ukrów to chyba najmniej prawdopodobny scenariusz lecz najchetniej podsycany przez spierdoliny twitterowe.
Nic się nie wydarzy znaczącego, ale wajcha musi być przekręcona kryzys musi trwać.
Cieszmy się z Ukraińców tak byśmy mieli opaski na ramionach, bo dorosłe chłopy zaufały ekspertom.
:roberteyeblinking:

Jakby coś faktycznie grubego miało by się wydarzyć, nie było by przedłużenia braku ceł na żarcie z upadliny przecież tam wszyscy poukładani z kacapami i hajs się musi zgadzać #PotężneSankcje
 
Ano.

Bo wtedy USA wyjdzie z NATO,
Pomarańczowy dogada się z Putlerem,
a Duda nadal będzie się uśmiechał i mówił że Trump to przyjaciel Polski i Polaków.
Czemu usa ma wyjść z NATO jak to oni rozdają karty?

DJ to jedyny prezydent USA który nie zaczął żadnej wojny w przeciwieństwie do demokratów, którzy nawet swojej kuwety nie potrafią ogarnąć.
:roberteyeblinking:
 
Czemu usa ma wyjść z NATO jak to oni rozdają karty?

DJ to jedyny prezydent USA który nie zaczął żadnej wojny w przeciwieństwie do demokratów, którzy nawet swojej kuwety nie potrafią ogarnąć.
:roberteyeblinking:
Nawet bez wyjścia z NATO, Pax Americana zmierza do swojego kresu, trendy gospodarcze i demograficzne są brutalne i ciężkie do odwrócenia. Samowolne przyłożenie ręki do rozpadu NATO to polityczny samobój, dlatego nie należy brać gróźb Trumpa na poważnie.
 


Po tych sankcjach będzie jeszcze większa integracja finansowa w Euroazji, Chiny bez wysyłania jednego żołnierza z każdym rokiem przygarniają pod swoje skrzydła co raz więcej państw.
 
Jak wyżej, sam o tym mówi.

Pytanie czy to tylko brednie obliczone na poklask elektoratu w czerwonych czapeczkach czy naprawdę to zrobi.

Bo przecież Kim Dzong Un to porządny facet a z Putinem ma bardzo dobre relacje.

Amerykanie nie będą ,,umierać za Gdańsk”.


:fjedzia:
Dziwne w takim razie że Polacy chcą umierać za Kijów.
:beczka:
 
Jak wyżej, sam o tym mówi.
Wiem, dodałem tylko dwa zdania do jego tezy.
Pytanie czy to tylko brednie obliczone na poklask elektoratu w czerwonych czapeczkach czy naprawdę to zrobi.
Obstawiam, że to pierwsze. Prezydent w USA nie ma władzy absolutnej co już pokazały poprzednie rządy Trumpa, ale nie można wykluczyć, że jego działania przyspieszą pewne procesy. Jestem też przekonany, że Donaldowi bardziej zależy, żeby zrobić dobrze swoim kolegom z Izraela.

 

:damjan:
A lepiej nie będzie. Także panowie do roboty żeby nam polska biała rasa przetrwała
 
a to skurwysyny, jak ktoś przejrzał ich intrygę i zastosował stosowną kontrę to nagle blokują
R2.JPG
 
@Dzihados obejrzalem w koncu



Jezeli profesor chcial uspokoic i przekonac, ze Trump nie zostawi sojusznikow to troche slabo mu wyszlo. Dla mnie tej polityki zagranicznej USA bedzie bardzo malo. Ograniczy sie do reakcji typu adhoc bez zadnego wczesniej ustalonego planu dzialania. Europejczy maja sie czego obawiac i widmo tego, ze bedziemy pozostawieni sami sobie, jest bardzo realne.

Trump jest twarza zwyklego amerykanina. Bedzie skupial sie glownie na polityce wewnetrznej. To rozumie, to mu wychodzi i tam bedzie w stanie zdobyc najwiecej punktow.
 
Back
Top