Polityka

Cuda normalnie a widzieliscie w sklepach jak ceny spadły?
cukier maka jajka olej???
Ten donald to umi




edyta donek juz działa




i cyk nie bedzie można blokowac granic
 
Last edited:
Wniosek o uchylenie immunitetu grodzkiego oddalony przez sąd :lol: :boss: :yahoo:
A to nie sama prokuratura (już odpolityczniona rzecz jasna) swój wniosek wycofała?
 
Last edited:

Pogratulować wyboru poszukiwacze ruskich onuc.
"Polski rząd!" "Polski interes narodowy."
:juanlaugh:
 
A to nie sama prokuratura (już odpolityczniona rzecz jasna) swój wniosek wycofała?
No to kurwa jeszcze lepiej :jarolaugh:
 
Polski premier...
[polsat] Zdaniem premiera każdy, który wyraża proputinowską narrację i antyukraińskie hasła, dopuszcza się "zdrady stanu"
::clintdis::


pobrane (1).jpeg
 
Polski premier...
[polsat] Zdaniem premiera każdy, który wyraża proputinowską narrację i antyukraińskie hasła, dopuszcza się "zdrady stanu"
::clintdis::


Po to właśnie ma być walka z "mową nienawiści ".

Ma lecieć jeden przekaz, jedna prawda każdy kto myśli inaczej to ciota i chuj w pasiak.
Przypomnijcie sobie co pedo I lewaki proponowali w cowidzie to wam się oczy otworzą, a niedawno czytałem płacze jak to rurkowcom było "pod ruskim butem" żle za komuny xD
:putinlaugh:
 



nie moje ale niestety prawda


To teraz pokażę wam w jakim zakłamanym świecie kreowanym przez rządzących żyjemy. O zablokowaniu możliwości protestów na granicy Ukraińcy ustami ich urzędników mówili już dawno. Wówczas nie do końca wierzyłem, dziś Tfusk wchodzi cały na biało i opowiada o prorosyjskości, gdzie zupełnym przypadkiem zdjęcie banneru który nawet na protest nie dojechał (rolnicy zdjęli sami) robi dziennikarz Gazety Wyborczej i prokuruje obszerny artykuł, reszta żurnalistów podaje dalej, idzie w świat. Cała sekwencja wydarzeń które wpadają niczym puzzle.
Niżej macie link ze spotkania polityczno-biznesowego w Kijowie, na którym minister Derkacz mówi otwartym tekstem że kwestia zezwoleń jest zamknięta, że Polacy się zgodzili, i jest po problemie. Na grupach przewoźników coraz częściej czytam że ktoś daje radę jechać za 1.10eur/km do Hiszpanii w eksporcie. Potem się okazuje że to Ukrainiec. Dostali 5550 Cemtów teraz będą pędzić bo 1500l zalane na UA po 5zł minus 20% vat, kierowca za 700 eur/mc i można świat zdobywać. A my zus od średniej, podatek od środków transportu i kontrole służb z zabraniem licencji za brak przeglądu.
Ludzie potraficie coś innego w życiu robić że z taką lekkością podchodzicie do tego co się obecnie dzieje? Macie aż takie zapasy że nie macie motywacji już do niczego?
Lepiej nie będzie jak sami o to nie zadbamy, proponuję się brać do roboty, tworzyć plany, koncepcje, jak ma tak być jak jest to lepiej iść na sejm żeby nawet potem siedzieć w więzieniu, chociaż będzie dobre wytłumaczenie do leasingu że na raty nie ma. Lepiej iść z uniesionym czołem niż całe życie na kolanach!

 
Rozpierdolą ten kraj doszczętnie :siara: jebane lewary i cuckoldy w kimonach będą im klaskały. Pierdolone sługusy, kajają się przed wszystkimi, zakompleksione pizdy. Ty polaczku płać podatki i zapierdalaj do śmierci, a przywileje są dla banderowców i zagranicznych inwestorów. Jebać tych wszystkich półgłówków, którzy cisną teraz po rolnikach bo zablokowali kilka ulic i pizdy nie zdążyły na zajęcia z pilatesu. Jeśli ktoś nie rozumie, że rolnictwo, transport, górnictwo stanowią o sile gospodarki i bezpieczeństwie państwa, zarówno w czasie pokoju jak i wojny, to jest zwykłym tumanem. Silne polskie przedsiębiorstwa to mocniejsza gospodarka, większe wpływy do budżetu z tytułu podatków, większe możliwości. Ale chuj tam, my możemy sobie pozwolić na to by zagraniczni giganci inwestowali u nas, my będziemy tanią siłą roboczą, a oni będą płacić niskie podatki. Całe te zamieszanie z cpk czy atomem to zwykła kpina z obywateli. Zachowujemy się jak ubogi kuzyn ze wsi który przyjeżdża do rodziny w mieście. Pierdolenie o istniejących lotniskach wokół Warszawy, zamiast cpk to już jest totalny odlot. Na wszystko się zgadzamy, nawet jeśli mamy dostać po dupie. Zamiast zimnej kalkulacji jest notoryczne granie na emocjach. Potęgując tym samym podziały w społeczeństwie.
 
Powinieneś być bardziej precyzyjny
" przecież napisałem że reforma jest konieczna, ale nie poprzez upartyjnienie sądownictwa jak chciała PO "

PiS po prostu tego nie spierdolił

PO pierwsze zapraszało na herbatkę Rzeplińskiego, pierwsze zaczęło dobierać się do TK ale to PiS zrobił tam rozpierdol.

Apropos spierdolenia, pokaż mi czego PiS nie spierdolił przez te 8 lat.
 
PO pierwsze zapraszało na herbatkę Rzeplińskiego, pierwsze zaczęło dobierać się do TK ale to PiS zrobił tam rozpierdol.

Apropos spierdolenia, pokaż mi czego PiS nie spierdolił przez te 8 lat.
Pokaż mi czego doni nie spierdolił 8 lat wcześniej.

Podobno PiS to takie partacze a nowa ekipa zawodowców z klakierami jak ty równa do partaczy z PiS bo oni źle robili zamiast pokazywać swoją klasę i naprawiać

Gdzie są te efekty wybrania Borysa budki i innych zawodowców? PiSem zasłaniać się cała kadencję nie da
 
JPRDL Kasjusz, Ty w jakimś zakładzie pogrzebowym robisz czy innym prosektorium, ciągle tylko napierdalasz w tematach o tym, że ktoś zszedł
A i obowiązkowo ... :yahoo: :dance::bye::boss:
Akurat tych emotek nie daje tylko co najwyżej RIP... miałem kiedyś też taką stronkę z aktorami, reżyserami co umarli... ale ją niestety zlikwidowano
:siara:
 
Pokaż mi czego doni nie spierdolił 8 lat wcześniej.

Podobno PiS to takie partacze a nowa ekipa zawodowców z klakierami jak ty równa do partaczy z PiS bo oni źle robili zamiast pokazywać swoją klasę i naprawiać

Gdzie są te efekty wybrania Borysa budki i innych zawodowców? PiSem zasłaniać się cała kadencję nie da

Nie jestem żadnym klakierem Donka,
po prostu Kaczor rządził ostatnie osiem lat a 3/4 forum jedzie narracją jakby było odwrotnie i to platfusy rządziły ostanie osiem lat.

Albo niechęć do PO przesłania rzeczywistość albo ktoś kupuje tą prymitywną propagandę sukcesu, jak to karypel z Żoliborza podniósł Polskę z kolan.

Tymczasem czego się nie chwycili to spierodolili, o kradzieży nawet nie wspomnę bo wszyscy politycy kradną ale co nawet kradli nieudolnie bo widziała to cała Polska.
 
Nie jestem żadnym klakierem Donka,
po prostu Kaczor rządził ostatnie osiem lat a 3/4 forum jedzie narracją jakby było odwrotnie i to platfusy rządziły ostanie osiem lat.

Albo niechęć do PO przesłania rzeczywistość albo ktoś kupuje tą prymitywną propagandę sukcesu, jak to karypel z Żoliborza podniósł Polskę z kolan.

Tymczasem czego się nie chwycili to spierodolili, o kradzieży nawet nie wspomnę bo wszyscy politycy kradną ale co nawet kradli nieudolnie bo widziała to cała Polska.
Po prostu, te rude kurwy to dużo gorsze gówno od kaczorków
 
Rozpierdolą ten kraj doszczętnie :siara: jebane lewary i cuckoldy w kimonach będą im klaskały. Pierdolone sługusy, kajają się przed wszystkimi, zakompleksione pizdy. Ty polaczku płać podatki i zapierdalaj do śmierci, a przywileje są dla banderowców i zagranicznych inwestorów. Jebać tych wszystkich półgłówków, którzy cisną teraz po rolnikach bo zablokowali kilka ulic i pizdy nie zdążyły na zajęcia z pilatesu. Jeśli ktoś nie rozumie, że rolnictwo, transport, górnictwo stanowią o sile gospodarki i bezpieczeństwie państwa, zarówno w czasie pokoju jak i wojny, to jest zwykłym tumanem. Silne polskie przedsiębiorstwa to mocniejsza gospodarka, większe wpływy do budżetu z tytułu podatków, większe możliwości. Ale chuj tam, my możemy sobie pozwolić na to by zagraniczni giganci inwestowali u nas, my będziemy tanią siłą roboczą, a oni będą płacić niskie podatki. Całe te zamieszanie z cpk czy atomem to zwykła kpina z obywateli. Zachowujemy się jak ubogi kuzyn ze wsi który przyjeżdża do rodziny w mieście. Pierdolenie o istniejących lotniskach wokół Warszawy, zamiast cpk to już jest totalny odlot. Na wszystko się zgadzamy, nawet jeśli mamy dostać po dupie. Zamiast zimnej kalkulacji jest notoryczne granie na emocjach. Potęgując tym samym podziały w społeczeństwie.
Polecam każdemu przesłuchanie tego komentarza prof. Nowaka co wrzucił @old snake . Ten rząd nie jest polski a europejski i wjeżdża z uskutecznianiem tego na pełnej piździe
 
Nie jestem żadnym klakierem Donka,
po prostu Kaczor rządził ostatnie osiem lat a 3/4 forum jedzie narracją jakby było odwrotnie i to platfusy rządziły ostanie osiem lat.

Albo niechęć do PO przesłania rzeczywistość albo ktoś kupuje tą prymitywną propagandę sukcesu, jak to karypel z Żoliborza podniósł Polskę z kolan.

Tymczasem czego się nie chwycili to spierodolili, o kradzieży nawet nie wspomnę bo wszyscy politycy kradną ale co nawet kradli nieudolnie bo widziała to cała Polska.
Chuj mnie obchodzi kaczor. Mów o tym co teraz się dzieje bo o to pytam.
Chuj mnie obchodzą twoje podjazdy pod PiS bo mam ich w pizdzie

Jakbym chciał słuchać wymówek idioty to bym pisał do tego śmiecia po wylewie co klaskał Tuskowi śpiewając sto lat
 
Apropos spierdolenia, pokaż mi czego PiS nie spierdolił przez te 8 lat.
Po 3 miesiącach nowej władzy u sterów, te ostatnie 8 lat nie wygląda już tak gównianie jak przed wyborami.
Możesz dalej udawać, że "Twoi " to zbawcy narodu, ale na koniec dnia idziesz do łazienki i patrzysz w lustro. Nie sprawiasz wrażenia takiego odklejeńca jak King Bruce Lee karate mistrz więc zakładam, że opierajac dlonie o brzeg umywalki nachodzi Cię odrobina refleksji.
Na forum możesz założyć maskę, ale " życia nie oszukasz " jak mawiał król sedesów.
 
Chuj mnie obchodzi kaczor. Mów o tym co teraz się dzieje bo o to pytam.
Chuj mnie obchodzą twoje podjazdy pod PiS bo mam ich w pizdzie

Jakbym chciał słuchać wymówek idioty to bym pisał do tego śmiecia po wylewie co klaskał Tuskowi śpiewając sto lat

Liczę że Tusk jako oportunista, będzie reagował na opinie publiczną, plus rządzi koalicja, muszą wypracować jakoś kompromis, być może z korzyścią dla społeczeństwa.

Poza tym, zaprzysiężenie rzadu było 13 grudnia…

0497E19A-E98E-4102-AA51-F28530F410F5.jpeg



:roberteyeblinking:


Po 3 miesiącach nowej władzy u sterów, te ostatnie 8 lat nie wygląda już tak gównianie jak przed wyborami.
Możesz dalej udawać, że "Twoi " to zbawcy narodu, ale na koniec dnia idziesz do łazienki i patrzysz w lustro. Nie sprawiasz wrażenia takiego odklejeńca jak King Bruce Lee karate mistrz więc zakładam, że opierajac dlonie o brzeg umywalki nachodzi Cię odrobina refleksji.
Na forum możesz założyć maskę, ale " życia nie oszukasz " jak mawiał król sedesów.

,,Król sedesów”

:deniro:

Żadni ,,moi”.

Po prostu mam dość tej bandy nowych towarzyszy szmaciaków, robiących PRL-bis, a przy tym wycierających sobie mordy przymiotnikiem ,,narodowy” na każdym kroku.

Rozumiem że większość widzi to w ten sposób:
,,może i kradli ale się dzielili”, ,,może i kradli ale przynajmniej łup szedł w polskie ręce”, ,,może i robili nam pełzającą dyktaturę ale przynajmniej polską nie niemiecką”.

Sorry, nie kupuje tego.

:fjedzia:
 
Liczę że Tusk jako oportunista, będzie reagował na opinie publiczną, plus rządzi koalicja, muszą wypracować jakoś kompromis, być może z korzyścią dla społeczeństwa.

Poza tym, zaprzysiężenie rzadu było 13 grudnia…

View attachment 92563


:roberteyeblinking:




,,Król sedesów”

:deniro:

Żadni ,,moi”.

Po prostu mam dość tej bandy nowych towarzyszy szmaciaków, robiących PRL-bis, a przy tym wycierających sobie mordy przymiotnikiem ,,narodowy” na każdym kroku.

Rozumiem że większość widzi to w ten sposób:
,,może i kradli ale się dzielili”, ,,może i kradli ale przynajmniej łup szedł w polskie ręce”, ,,może i robili nam pełzającą dyktaturę ale przynajmniej polską nie niemiecką”.

Sorry, nie kupuje tego.

:fjedzia:
Patrz ten czasu nie potrzebował



Ale nie poejchal na narty tylko wyjebał tłuste koty i zlikwidował np ministerstwo rodziny i spełniał obietnice

Dawaj fikołek z PiSem
 
Back
Top