Polityka

Widzę że retoryka Ziobry mocno się utrwaliła.

:lol:

Ale zdajesz sobie sprawę że sąd ocenia dowody a nie prowadzi śledztwa?

Chłopa wrobiła sąsiadka i miejscowa policja.

Prokuratura przyklepała.
A sąd nie miał żadnych wątpliwości?
I nie wiem co Ty z tym ziobrem od razu jak ja zielonego pojęcia nie mam co ziobro pierdolił o tej sprawie. No ale wiadomo co muszą tuskowe klepać :boss::yahoo:
 
A sąd nie miał żadnych wątpliwości?
I nie wiem co Ty z tym ziobrem od razu jak ja zielonego pojęcia nie mam co ziobro pierdolił o tej sprawie. No ale wiadomo co muszą tuskowe klepać :boss::yahoo:

A to skąd wziąłeś?

sędziowskiej kasty


Chyba że po prostu tak określasz grupy zawodowe, ,,kasta murarzy” , ,,kasta piekarzy”.

:wink:

Ale rozumiem jak troll trolla, wy macie płacone od Kaczora za każdy wers i my mamy wierszówkę w euro.

:mamed:
 
Sami się tym terminem określają



Tak, sędziowie to endogamiczna kasta ale gdy sędziów nominują i oceniają politycy to już nie są endogamiczną kastą.

To jest właśnie powtarzanie pisowskiej retoryki, która nie miała na celu uzdrowienia wymiaru sprawiedliwości tylko zawłaszczenie wymiaru sprawiedliwości żeby broń Boże nie skazali nas i naszych kumpli.

Przecież my foliarze mamy w rublach płacone. I to nie mało!

A przepraszam,
foliarzy tutaj nie rozliczamy z dniówki,
tutaj tylko niemieckich i kaczych trolli.

:neildegrassewhoa:
 
A to skąd wziąłeś?




Chyba że po prostu tak określasz grupy zawodowe, ,,kasta murarzy” , ,,kasta piekarzy”.

:wink:

Ale rozumiem jak troll trolla, wy macie płacone od Kaczora za każdy wers i my mamy wierszówkę w euro.

:mamed:
Wiadomo, do donka się nie pucniesz. Rudy moralesa też się wypierał :boss:
 
Tak, sędziowie to endogamiczna kasta ale gdy sędziów nominują i oceniają politycy to już nie są endogamiczną kastą.

To jest właśnie powtarzanie pisowskiej retoryki, która nie miała na celu uzdrowienia wymiaru sprawiedliwości tylko zawłaszczenie wymiaru sprawiedliwości żeby broń Boże nie skazali nas i naszych kumpli.



A przepraszam,
foliarzy tutaj nie rozliczamy z dniówki,
tutaj tylko niemieckich i kaczych trolli.

:neildegrassewhoa:
Chyba trzeba być cohonesowym moralesem żeby wypierać stawianie się sędziów ponad szarakami
 
Wiadomo, do donka się nie pucniesz. Rudy moralesa też się wypierał :boss:

Przecież mówię że mi w euro płacą

:fjedzia:


Chyba trzeba być cohonesowym moralesem żeby wypierać stawianie się sędziów ponad szarakami

Czytaj ze zrozumieniem.

Czy ja mówię że wymiaru sprawiedliwości nie należy zreformować?

Ale nie upolityczniając go i sprowadzając do roli partyjnej przybudówki.

Niestety, mamy po komunie wiele takich ,,kast”,
na plus trzeba Ziobrze oddać że otwarcie zawodów prawniczych to był dobry ruch.

Ale to co zrobili z sądami to się po prostu nie broni.
 
Może źle się wyraziłem.
Chodziło mi bardziej o nacisk dycydentow na wojewódzka policję, a jak to bywa u mundurowych, poleciała presja na lokalsów z powiatowej. No i winny musiał się znaleźć

No tak, przecież pisałem że miejscowa policja go wrobiła.

Oczywiście znaleźli się usłużni świadkowie, na czele z tą sąsiadką.

Zbrodnia była bardzo drastyczna, pewnie były naciski jak piszesz, panom policjantom puściły hamulce, (zresztą to były jeszcze lata 90-te) i niewinnemu chłopakowi zmarnowali życie.
 

Łykasz jak małpa kit. Typowe dla wokeplatformersa.


Wszyscy lykaja kit jak malpy. Nawet organizatorzy protestu. Przeciez flaga sie nie ruszala! Ziemia wciaz jest plaska!

 
Przecież mówię że mi w euro płacą

:fjedzia:




Czytaj ze zrozumieniem.

Czy ja mówię że wymiaru sprawiedliwości nie należy zreformować?

Ale nie upolityczniając go i sprowadzając do roli partyjnej przybudówki.

Niestety, mamy po komunie wiele takich ,,kast”,
na plus trzeba Ziobrze oddać że otwarcie zawodów prawniczych to był dobry ruch.

Ale to co zrobili z sądami to się po prostu nie broni.
i dlatego milczysz na obiadki tulei z tuskowymi?
 
Wszyscy lykaja kit jak malpy. Nawet organizatorzy protestu. Przeciez flaga sie nie ruszala! Ziemia wciaz jest plaska!

Dokładnie. Mamy dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców, podwyższenie kwoty wolnej od podatku, paliwo po 5,19 zł oraz 100 zrealizowanych konkretów. Kit jak widać łyka każdy. Niektórzy zwielokrotniony.
 
i dlatego milczysz na obiadki tulei z tuskowymi?


F0104289-CB27-46C2-8A89-778F783C5C2B.gif
 
Dokładnie. Mamy dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców, podwyższenie kwoty wolnej od podatku, paliwo po 5,19 zł oraz 100 zrealizowanych konkretów. Kit jak widać łyka każdy. Niektórzy zwielokrotniony.
:travolta:

A tak serio to z tym nie dyskutuje. W pelni rozumiem szydere z dotychczasowych osiagniec.
 
Uuu konfa w strachu i szybka reakcja.

Material do przemyslen dla foliowcow i ruskich onuncow. Pamietajcie, na koniec, zostawia Was samych sobie.

 
przeżywasz jak kumitsu JKM
Zamiast sluchac sie Mentzena i Wiplera to Bosak myslal, ze wybije sie na koalicji rosyjskiej Brauna i JKM. Dostali takim backslashem, ze teraz ratuja sie jak moga.

Sami sobie winni.

Bosak juz sie czysci. Zaraz bedzie nagrywal filmiki z Mentzenem i troche dalej niz zwykle stawal od Brauna.

 
Back
Top