Polityka

Zamiast sluchac sie Mentzena i Wiplera to Bosak myslal, ze wybije sie na koalicji rosyjskiej Brauna i JKM. Dostali takim backslashem, ze teraz ratuja sie jak moga.

Sami sobie winni.

Bosak juz sie czysci. Zaraz bedzie nagrywal filmiki z Mentzenem i troche dalej niz zwykle stawal od Brauna.


A normalni Polacy i tak zagłosują na Brauna
 
Nikt mi nie wkręci, że to był przypadek i nie wiedzieli, że to nie jego konto. Kurwa, za co Oni dostają pieniądze?
Ten cały twitter, to.jest takie szambo ostatnio w Polsce.
Generalnie ten chłop Morales, to wygląda dokładnie tak jak wyobrażałem sobie, że wyglądają fanatycy polityczni obojętnie której partii.
pablo.jpg
 

Właśnie miałem to wstawić.
Jak to się nazywa @Karateka@ ? Control damage w wykonaniy Tuleyi? Naracja nie wiem na co się zgadzałem bo może się jeszcze okazać że sędziowie kumple polityków Po z rozpędu nie czytając akt wyrazili na podsłuchy - nawet mi ich nie żal :korwinlaugh:
Facet myślał, że każdy podsłuch zakłada się mając "fizycznie" :siuu:
Może się okazać że z tymi podsłuchami jest jak z aresztami wiecznie tymczasowymi: specyficzne podejście do obowiązków rodem z największych sucharów o budżetówce i specyficzne pojmowanie praw człowieka...
 

prof. Adam Strzembosz ,, środowisko sędziowskie oczyści się samo" lata 90, teraz autorytet, Hołowni doradza.
Jeszcze ta RPO z nominacji Jaruzelskiego gwiazda Tvnu...
Sędzia który skazał na śmierć Kuklińskiego był wykładowcą akademickim w latach 90.
Chociaż uczciwie trzeba przyznać, że środowisko prokuratorów też jest pełne pokemonów
 
O, pablo morales jak szybciutko się aktywował


Nie łapiesz ironii całej tej sytuacji?

Teraz Obajtek wstawia twitta z cenami benzyny a przed wyborami obniżyli cudownie ceny a potem zepsuły się instrubutory w całej Polsce.

No ale może Kurski miał racje i ciemny lud wszystko kupi, o ile odpowiednio zamydli się mu oczy.

:mamed:

@Mmayhem to jak to było parę godzin temu, nadal bronisz "kasty sędziowskiej" i Rejtanem ręczysz za ich niepokalanie?


Nie łapiesz sensu wypowiedzi czy udajesz?

Przecież napisałem że reforma jest konieczna ale nie poprzez upartyjnienie sądownictwa jak chciał Ziobro.

Przypominam sędziego TK, pana prokuratora PRL Piotrowicza, tak reformowali sądy.

Niepokalana to była Maryja i Jarosław Zawsze Dziewica.

:DC:
 
Teraz Obajtek wstawia twitta z cenami benzyny a przed wyborami obniżyli cudownie ceny a potem zepsuły się instrubutory w całej Polsce.
Obajtek nabija się z obietnic rudej kurwy. Ależ dookoła jedziesz z logiką byle nie przyznać, że ruda kurwa zawsze kłamie, panie pablo morales. Oczywiście, ku chwale niemca, musizz pojechać po pisie jak karatekowiec wyskakuje z "ale przecież korwin..."

Nie łapiesz sensu wypowiedzi czy udajesz?

Przecież napisałem że reforma jest konieczna ale nie poprzez upartyjnienie sądownictwa jak chciał Ziobro.

Przypominam sędziego TK, pana prokuratora PRL Piotrowicza, tak reformowali sądy.

Niepokalana to była Maryja i Jarosław Zawsze Dziewica.
Reformy sądownictwa to inna sprawa. Przy Komendzie broniłeś sędziów. że nazywanie ich kastą to ziobrowanie a sąd jest bez winy bo przecież prokurator, policja, jarosław i kot jarosława. Tuleja też bez winy z pegazusem, co? :mamed:
 

To tak a propos Trumpa i jego cudownej nadchodzącej prezydentury.

Abstrahując od Nawalnego, który był rosyjskim nacjonalistą i nic pozytywnego dla naszego kraju nie oferował.

Pomijam również że sama treść komentarza jak zwykle u tego jegomościa na poziomie przedszkola ,, gdyby kózka nie skakała to by nóżki nie złamała”.

Oczywiście można być optymistą jak Duda, bo przecież Trump pochwalił że Polacy płacą za bazy, więc na pewno się od nas nie odwróci.
 
Obajtek nabija się z obietnic rudej kurwy. Ależ dookoła jedziesz z logiką byle nie przyznać, że ruda kurwa zawsze kłamie, panie pablo morales. Oczywiście, ku chwale niemca, musizz pojechać po pisie jak karatekowiec wyskakuje z "ale przecież korwin..."


Reformy sądownictwa to inna sprawa. Przy Komendzie broniłeś sędziów. że nazywanie ich kastą to ziobrowanie a sąd jest bez winy bo przecież prokurator, policja, jarosław i kot jarosława. Tuleja też bez winy z pegazusem, co? :mamed:

Używając Twojej retoryki to jedna kurwa (Obajtek) nabija się z drugie, rudej.

O czym to ma świadczyć? To jakiś autorytet jest?
Ten koleś oskarżony o malwersacje i kontakty z gangsterami, który nawet za Pisu nie dostał certyfikatu od ABW?

Używasz retoryki Ziobry o kaście sędziowskiej i wrzucasz wszystkich do jednego wora, ignorujesz fakt że Komendę wrobiła policja.

Mylisz chyba pozycje sędziego z prokuratorem w naszym systemie sprawiedliwości.

Sędzia nie prowadzi śledztwa, wydaje wyrok w oparciu o dowody i zeznania świadków.

Policja dostarczyła i jedno i drugie, dodatkowo wymuszając na Komendzie zeznania.

Co ma piernik do wiatraka?
 
Używając Twojej retoryki to jedna kurwa (Obajtek) nabija się z drugie, rudej.

O czym to ma świadczyć? To jakiś autorytet jest?
Ten koleś oskarżony o malwersacje i kontakty z gangsterami, który nawet za Pisu nie dostał certyfikatu od ABW?

Używasz retoryki Ziobry o kaście sędziowskiej i wrzucasz wszystkich do jednego wora, ignorujesz fakt że Komendę wrobiła policja.

Mylisz chyba pozycje sędziego z prokuratorem w naszym systemie sprawiedliwości.

Sędzia nie prowadzi śledztwa, wydaje wyrok w oparciu o dowody i zeznania świadków.

Policja dostarczyła i jedno i drugie, dodatkowo wymuszając na Komendzie zeznania.

Co ma piernik do wiatraka?
W dupie mam jakiegoś obajtka. Jak mu coś udowodnią w uczciwym procesie po uczciwym śledztwie to zamknąć w pizdu. Jak nie udowodnią to znaczy, że Twoje rudzielce są całkiem pojebane, bo obajtek rozkulał ten orlen jak nikt wcześniej.
A sady to jebać. i temu podobne instytucje
 
W dupie mam jakiegoś obajtka. Jak mu coś udowodnią w uczciwym procesie po uczciwym śledztwie to zamknąć w pizdu. Jak nie udowodnią to znaczy, że Twoje rudzielce są całkiem pojebane, bo obajtek rozkulał ten orlen jak nikt wcześniej.
A sady to jebać. i temu podobne instytucje


No tak, pan Obajtek za nasze pieniądze nabył aktywa Lotosu, Energi i PGNiGu, sumując tym samym ich wyniki z wynikami Orlenu, matematyczne cudo, dodał dwa do dwóch i wyszło mu cztery, geniusz biznesu.

:penn:

A że przy tym sprzedał cześć Lotosu Arabom i ruskiemu MOLowi…

:fjedzia:
 
Właśnie miałem to wstawić.
Jak to się nazywa @Karateka@ ? Control damage w wykonaniy Tuleyi? Naracja nie wiem na co się zgadzałem bo może się jeszcze okazać że sędziowie kumple polityków Po z rozpędu nie czytając akt wyrazili na podsłuchy - nawet mi ich nie żal :korwinlaugh:
Facet myślał, że każdy podsłuch zakłada się mając "fizycznie" :siuu:
Może się okazać że z tymi podsłuchami jest jak z aresztami wiecznie tymczasowymi: specyficzne podejście do obowiązków rodem z największych sucharów o budżetówce i specyficzne pojmowanie praw człowieka...
Jo nie wiedzioł.
:juanlaugh: A po za tym nictakiegoniebyło!
 

To tak a propos Trumpa i jego cudownej nadchodzącej prezydentury.

Abstrahując od Nawalnego, który był rosyjskim nacjonalistą i nic pozytywnego dla naszego kraju nie oferował.

Pomijam również że sama treść komentarza jak zwykle u tego jegomościa na poziomie przedszkola ,, gdyby kózka nie skakała to by nóżki nie złamała”.

Oczywiście można być optymistą jak Duda, bo przecież Trump pochwalił że Polacy płacą za bazy, więc na pewno się od nas nie odwróci.
Trump celuje w najgłupszy elektorat Republikanów: może nawet w ten który kupował jego kołczingowe książki pisane z Kiyosakim -ale jest program na wybory i program na rządzenie :korwinlaugh:
Nawalny był na protestach odnośnie oczyszczania Moskwy z pseudoRosjan, bo wbrew temu co mówi JKM Rosja nie jest zbytnio jednolita narodowościowo etnicznie, a ultra Islam rozwija się mocniej niż nawet w niektórych zachodnich krajach. Z oryginalniejszych newsów z Rosji to pamiętam byłego zawodnika Mma sprawdzającego czystość rasy w burdelach w Moskwie :waldeklaugh:

Jeszcze ta wypowiedź: no no w Rosji są więźniowie polityczni ale przecież u nas....
Przecież to są argumenty rodem z rosyjskiej czy chińskiej (w którą mnóstwo nawet Polaków) propagandy bez uwzględnienia skali...


Ciekawe czy jeśli przegra znowu będzie gadka o tych sfałszowanych wyborach. BTW u Mazurka jeden z amerykanistów zwolenik Trumpa mówił, że przecież polskie PKW lepiej organizuje wybory niż Amerykanie: w przeciągu ostatnich 30 lat xd

Jeszcze będą teksty o niesprawiedliwym wpływie lobbystów tak jakby Republikanie z tego nie korzystali...
 
Jo nie wiedzioł.
:juanlaugh: A po za tym nictakiegoniebyło!
Chociaż fakt faktem gdyby urzędnicy dokładnie czytali wszystko co dostają to przed przyjęciem do pracy trzeba by robić test z szybkiego czytania :roberteyeblinking:
W sądach i w prokuraturze też czasami są podejmowane decyzję według schematu działania Kwaśniewskiego I Wałęsy podczas ułaskawień...

To tak samo jak z podsłuchami: przecież ktoś musi siedzieć i to analizować. Nie mówię że Ziobro jest etyczny i w 2007 pokazali jak własnych wiceministrów podsłuchiwali np. Henryka matematyka Kowalczyka (tego kozaka od obliczeń wpływu stóp procentowych), ale nie długo się okaże że ten Kaczyński ma zapisane podsłuchy kilku tysięcy polityków...
 
Z takim nosem to może papierosa palić podczas ulewy bez parasola

Żałosna jest ta uległość i brak reakcji naszych władz na pewne sprawy i jak jesteśmy przedstawiani
Wczoraj ta z Lwowa, wcześniej polskie obozy śmierci w UE i brak stanowczej reakcji.

Jesteśmy jak parobki
A jak tylko chcesz podnieść głowę i coś powiedzieć to wytresowane parobki obok ściągną cię za kark z powrotem do ziemi sycząc przez zaciśnięte, ale uśmiechnięte, usta: "ty szurze!, ty foliarzu!"...
 
Poszła wajcha, że jednak ukraińscy oligarchowie zbożowi nie mają immunitetu na krytykę choćby Tusk udawał, że nic się poważnego nie dzieje. Przynajmniej tyle, że jednak ktoś w opiniotwórczej polskiej prasie jest w stanie napisać choć taki artykuł.

 
Poszła wajcha, że jednak ukraińscy oligarchowie zbożowi nie mają immunitetu na krytykę choćby Tusk udawał, że nic się poważnego nie dzieje. Przynajmniej tyle, że jednak ktoś w opiniotwórczej polskiej prasie jest w stanie napisać choć taki artykuł.

Co ciekawe, ten Adrij, to jest prorosyjski chłop, a Kernel Holding ma nie tylko ziemię rolne na Ukrainie, ale też w Rosji.

"luksemburska spółka kontrolowana przez cypryjski fundusz inwestycyjny"
:antonio:
 
Przecież napisałem że reforma jest konieczna ale nie poprzez upartyjnienie sądownictwa jak chciał Ziobro.
Powinieneś być bardziej precyzyjny
" przecież napisałem że reforma jest konieczna, ale nie poprzez upartyjnienie sądownictwa jak chciała PO "

PiS po prostu tego nie spierdolił
 


nagle Polska press rokująca
:beczka:

Jak to PiS przejmował to mówiłem, że następni już nie oddadzą, że to kiedyś w nich uderzy, teraz będą płakać, że wokoło mają same wrogie media.

A jak Rozenek się do tego dorwie, to dopiero będą treści. :facepalm:
 
Back
Top