Polityka

Służby jadą traktorem z ruska flagą
Mozna tak tlumaczyc.

Mozna tez bylo nagrac filmik jak 5 traktorow z polskimi flagami wjezdza w tego ruskiego, sra na szmate i klepie mu ryj.

Ale tam widac sami swoi.
Polska nie ma służb mogących wychylić się poza nasz kurwidołek. Wy żyjecie dłużej ode mnie i się nic jeszcze nie nauczyliście od 89?
:beczka:

Jak dla mnie mogą mieć i tuska/Jarka z chujem w pysku na flagach tu kochana unia ramię w ramię z kacapami nam rozkurwia rynek w CALEJ EUROPIE, a wy się nad flagą rolnika z 50iq spuszczacie. Tu gra idzie o coś większego.

Już unia pokazała jak zajebiście dba o wasze zdrowie teraz chce zadbać jeszcze bardziej.
:roberteyeblinking:
 
Polska nie ma służb mogących wychylić się poza nasz kurwidołek. Wy żyjecie dłużej ode mnie i się nic jeszcze nie nauczyliście od 89?
:beczka:

Jak dla mnie mogą mieć i tuska/Jarka z chujem w pysku na flagach tu kochana unia ramię w ramię z kacapami nam rozkurwia rynek w CALEJ EUROPIE, a wy się nad flagą rolnika z 50iq spuszczacie. Tu gra idzie o coś większego.

Już unia pokazała jak zajebiście dba o wasze zdrowie teraz chce zadbać jeszcze bardziej.
:roberteyeblinking:
To niech sie zdecyduja ruski z konfy czy protestuja przeciwko unii czy wspieraja putina i zsrr.
 
Mozna tak tlumaczyc.

Mozna tez bylo nagrac filmik jak 5 traktorow z polskimi flagami wjezdza w tego ruskiego, sra na szmate i klepie mu ryj.

Ale tam widac sami swoi.
Ile traktorów było na ulicach? Jedno zdjęcie skandalicznego banera i mamy ekstrapolację na wszystkich uczestników protestu...
::really::
Rozumiem, ze taki lis czy gertych puszczają to bezkrytycznie dalej, bo takie mają zadania i czerpią, z takiego szmacenia się, zapewne spore korzyści, ale żeby "cywil" tak to widział
:siara:
 
Giertych jest lepszym prawnikiem, bardziej inteligentnym typem i z tego powodu jest bardziej niebezpieczny od Ziobry. Na szczęście nie ma zaplecza Ziobry.
Ale jest lepszy w knuciu: to by było jakby przejął PO i wprowadził tam program LPRu :waldeklaugh:
Chociaż oboje spełniają oba kryteria stereotypowego prawnika :korwinlaugh:
 
Ale jest lepszy w knuciu: to by było jakby przejął PO i wprowadził tam program LPRu :waldeklaugh:
Chociaż oboje spełniają oba kryteria stereotypowego prawnika :korwinlaugh:

Giertych jest prawnikiem z krwi i kości, szanowany przed wszystkie strony sporu politycznego za swoją właśnie w środowisku prawniczym i miał renomę również będąc w LPR. Giertych to szur i katotalib, ale dobry prawnik. Natomiast Ziobro to katotalib i słaby prawnik. Poza gronem swoich klakierów nie ma szacunku. Wzbudzał strach, ale nie był ceniony. Jest duża różnica między nimi.


-----
Mazurek grilluje o Moralesa, słusznie:

 
Ile traktorów było na ulicach? Jedno zdjęcie skandalicznego banera i mamy ekstrapolację na wszystkich uczestników protestu...
::really::
Rozumiem, ze taki lis czy gertych puszczają to bezkrytycznie dalej, bo takie mają zadania i czerpią, z takiego szmacenia się, zapewne spore korzyści, ale żeby "cywil" tak to widział
:siara:
Na Ukrainie jest kult nazizmu, jest na to masa dowodów - Co Ty pierolisz polaku robaku? To jest promil!

Jeden rolnik z banerem o Putinie - PATRZCIE KURWA! rolnicy to ruskie onuce!!! Kurwaaaaa patrzcie na to!
1000000749.jpg



Taki proces myślowy (a, raczej nie myślowy) na pewno ma jakąś nazwę w psychologii.
 
Na Ukrainie jest kult nazizm, jest na to masa dowodów - Co Ty pierolisz polaku robaku? To jest promil

Jeden rolnik z banerem o Putinie - PATRZCIE KURWA! rolnicy to ruskie onuce!!! Kurwaaaaa patrzcie na to
View attachment 92421


Taki proces myślowy (a, raczej nie myślowy) na pewno ma jakąś nazwę w psychologii.

Oczywiście że nie są ruskimi onucami, ale ruskie onuce podpiely się pod protest. Mam nadzieję, że zostaną pogonieni skuteczniej niż banderowcy z Ukrainy.
 
Giertych jest prawnikiem z krwi i kości, szanowany przed wszystkie strony sporu politycznego za swoją właśnie w środowisku prawniczym i miał renomę również będąc w LPR. Giertych to szur i katotalib, ale dobry prawnik. Natomiast Ziobro to katotalib i słaby prawnik. Poza gronem swoich klakierów nie ma szacunku. Wzbudzał strach, ale nie był ceniony. Jest duża różnica między nimi.


-----
Mazurek grilluje o Moralesa, słusznie:


Jedna zmiana: dostaniecie te kilkanaście milionów dotacji partyjnej jeśli członkowie partii zapłaciliby połowę w składkach partyjnych tj. 7 mln zł w składkach=dopłata od państwa 7 mln zł. Każdy członek partii może wpłacić maks tysiąc złotych.
Oj Moralesy pewnie by się nie skończyły (albo tyle by nie płacili) ale mniej byłoby popijaw w drogich hotelach wpisanych jako "zjazd partyjny" (czy jak to powiedział kiedyś Sikorski ,,polityka i dyplomacja kosztuje" na pytania o wydatki MSZ, oni zachowują się jak nowobogacy z mentalnością dawaj wszystko co najdroższe) i też mniej byłoby wyborów na szefa partii bez kontrkandydata...
Chociaż najlepiej by na tym wyszedł PSL...
 
Oczywiście że nie są ruskimi onucami, ale ruskie onuce podpiely się pod protest. Mam nadzieję, że zostaną pogonieni skuteczniej niż banderowcy z Ukrainy.
Niestety te protesty to trochę pospolite ruszenie i ciężko będzie pogonić ludzi robiących zły PR, ale Konfederacji też się dostanie jak przyjdą tam niektóre hardcory od Brauna...
 
Odstraszałaby. Tak działa Szwajcaria, tak działa Izrael, tak ma Korea - więc przeciwnik się sto razy zastanowi zanim zaatakuje. Araby aż muszą świętą wojnę odpalić by spróbować się porwać na Izrael. A to nie byle co...

Co do zmuszania - zero przymusu, za to nagrody czy jak ktoś wcześniej napisał - bony, zniżki, hajs na sprzęt prywatny czy inne akcje. Darmowy basen, strzelnice, skoki na spadochronie - jest masa aktywności, które sprzedają się same, a tu w gratisie...

Zrobić z tego modę, albo styl życia i trochę zabawy. Robienie formy wakacyjnej w dwa tygodnie gdzieś w maju czy czerwcu, przy okazji budując placówki czy remontując koszary, ucząc się pierwszej pomocy czy strzelania.

Na koszt państwa, bo to inwestycja.

Ale najpierw musimy zmienić rząd. Albo rozpocząć to jakoś oddolnie, bo inaczej nigdy się nie uda.

Mam takie wrażenie, że my jesteśmy pod realnym, ale dobrze zamaskowanym zaborem... Dlatego nic z takich inicjatyw nie przejdzie do mainstreamu.

Widać to też w tym co cytował @spa i generale Bieńku czy jak tam się nazywa ta kurwa - nie będzie pomocy od wojskowych, bo oni są albo piątą kolumną, albo nie widzą w tym sensu, bo są tak zmanipulowani.

Niech oni se udają swoje, a my swoje róbmy.

Może coś jak Wielka Orkiestra Świątecznej Przemocy? Zrzutki na drony Bayraktar były sukcesem...
Masz na mysli takie "weekendowe" szkolenie jakie opisał Szplin? A kto obsłuży (i będzie w tym lepszy od wroga!) wyrzutnie rakiet, WRE, czołgi, artylerię, samoloty, drony (same "joysticki i kamerka" to tylko końcówka roboty), okręty - podwodne i nawodne. Mobiki też tam trafią, i te skille bedzie ocenial przeciwnik. Wydaje mi się że tych wymienionych rzeczy nie da się nauczyć "weekendami". Ba nawet miesiącami może być za mało - bo wszystko jest relatywne, w kontekście, a kontekstem jest Rosja. Dwa, że wiele z wymienionych jest współpracą setek jeśli nie tysięcy ludzi na raz, w "weekend" to ciężko przećwiczyć.

Co do bonusów jestem jak najbardziej za, moze i nawet basen przyda sie w okopie - jesienia i wiosna ;) Oczywiscie jestem za całą drobnicą tworzącą system, jednak ja trochę o czymś innym pisałem, część ludzi musi byc przeszkolona na rzeczach "nie-weekendowych".

Szwajcaria oprócz nasycenia bronią i jakiegos tam tam przeszkolenia obywateli (co oczywiscie jest pożądane!) ma góry. My jesteśmy stołem jadalnym. W przypadku Szwajcarii ukształtowanie terenu i tak wydaje mi się drugorzędne: ma banki, które nie pytają skąd "złoto". No i jeszcze na koniec to trochę tak jakby powiedzieć że Amiszów nikt nie tyka bo są wymiataczami w modern multidomain warfare. Tak naprawdę Szwajcarzy i Amisze otoczeni są innymi którzy broniąc siebie bronią i ich (wraz z zdeponowanym "złotem"). Ciekawostka: wielokrotnie czytałem w jak opłakanym stanie jest ich armia.







Wątek






Tak jak jestem za rolasami w sprawie ojroekofaszyzmu, tak smutne ze pozwalaja takim prowokatorom ich wodzic za nos (i nie wazne czy to ruch oddolny, czy czyjeś służby, rolasy sami powinni takie rzeczy pacyfikowac, najlepiej wpierdolem).
Tym bardziej ze to ekofaszyzm jest w znacznej czesci przyczyna problemow "importowych".
No i kolejna sprawa - protestować nie znaczy marnować żywność, jakbym był rosyjskim szpionem w ukraińskiej infosferze wiedziałbym jak podbijać historyczny bębenek.


A w USA takie false flagi
 
Na Ukrainie jest kult nazizmu, jest na to masa dowodów - Co Ty pierolisz polaku robaku? To jest promil!

Jeden rolnik z banerem o Putinie - PATRZCIE KURWA! rolnicy to ruskie onuce!!! Kurwaaaaa patrzcie na to!
View attachment 92421


Taki proces myślowy (a, raczej nie myślowy) na pewno ma jakąś nazwę w psychologii.
1 słownie JEDEN baner na ogólnopolski ogromny protest i się juz zesrało fajnopolactwo.
:putinlaugh:

Kurwa gdzie my żyjemy.
 
1 słownie JEDEN baner na ogólnopolski ogromny protest i się juz zesrało fajnopolactwo.
:putinlaugh:

Kurwa gdzie my żyjemy.
No i wystarczyło.

Cała wielojęzyczna infosfera je podaje.

Niestety tak to działa.

Dlatego trzaba być wyczulonym na prowokatorów we wszelkich sprawach dotyczących wojny - tu się krzyżuje zbyt dużo interesów.

No i podkreślą: UA jest tylko odpryskiem głębszego problemu w EU, ostrze protestów powinno być skierowane na istotę problemów a nie na efekty.

Nie sądzę by brutto wysypujący zboże przy polskim hymnie swojej (i naszej) sprawie pomogli.
 
Last edited:
No i wystarczyło.

Cała wielojęzyczna infosfera je podaje.

Niestety tak to działa.

Dlatego trzaba być wyczulonym na prowokatorów we wszelkich sprawach dotyczących wojny - tu się krzyżuje zbyt dużo interesów.

No i podkreślą: UA jest tylko odpryskiem głębszego problemu w EU, ostrze protestów powinno być skierowane na istotę problemów a nie na efekty.

Nie sądzę by brutto wysypujący zboże przy polskim hymnie swojej (i naszej) sprawie pomogli.
Polska jest tak skrajnie antyrosyjskim krajem (państwo nie zawsze ale obywatele tak w porównaniu z Niemcami czy Francją to przepaść), że żadna propaganda antyrosyjska nie jest potrzebna, wiec te zarzuty o proputinizm są...
...kolejnym dowodem na to, że nie tylko polscy dzienikarze i politycy nie uwzględniają kontekstu podczas wyciągania wniosków...
 
Aha wiadomo, że jeden rolnik o niczym nie świadczy, szkoda tylko, że jak się gromadzili żaden z tych patriotów z biało-czerwonymi flagami nie zareagował. Nikt nie powiedział koledze, żeby się w łeb jebnął. Przecież w danym miejscu większość protestujących się zna. Obok siebie nasze flagi i komusza szmata i wychwalanie putina. Brak reakcji jego kolegów świadczy o tym, że są tak samo zjebani.
 
No i wystarczyło.

Cała wielojęzyczna infosfera je podaje.

Niestety tak to działa.

Dlatego trzaba być wyczulonym na prowokatorów we wszelkich sprawach dotyczących wojny - tu się krzyżuje zbyt dużo interesów.

No i podkreślą: UA jest tylko odpryskiem głębszego problemu w EU, ostrze protestów powinno być skierowane na istotę problemów a nie na efekty.

Nie sądzę by brutto wysypujący zboże przy polskim hymnie swojej (i naszej) sprawie pomogli.
Niektórzy w poszukiwaniu wszędzie ruskich agentów i mitycznych onucy kompletnie zatracili racjonalne myślenie.
Tu nic nie ma sensu, ale chuj jedziemy tutaj.
To samo co w strasznej "pandemii".
:siara:

Tymczasem u mnie jadą na grubo.
Screenshot_20240221-093537_WhatsApp.jpg
 
Niektórzy w poszukiwaniu wszędzie ruskich agentów i mitycznych onucy kompletnie zatracili racjonalne myślenie.
Tu nic nie ma sensu, ale chuj jedziemy tutaj.
To samo co w strasznej "pandemii".
:siara:

Tymczasem u mnie jadą na grubo.
View attachment 92428
No to tez prawda, mozna wleźć w paranoje. Zreszta troche o to chodzi, prawie wszystkim.

Inna sprawa, ze jakby elity na powaznie zaadresowaly te międzynarodowe protesty rolników, to nie było by paliwa na akcje na granicy.
 
Tak jak jestem za rolasami w sprawie ojroekofaszyzmu, tak smutne ze pozwalaja takim prowokatorom ich wodzic za nos (i nie wazne czy to ruch oddolny, czy czyjeś służby, rolasy sami powinni takie rzeczy pacyfikowac, najlepiej wpierdolem).
Tym bardziej ze to ekofaszyzm jest w znacznej czesci przyczyna problemow "importowych".
No i kolejna sprawa - protestować nie znaczy marnować żywność, jakbym był rosyjskim szpionem w ukraińskiej infosferze wiedziałbym jak podbijać historyczny bębenek.

Brawo sluzby. Czlowiek odetchnal z ulga.
 

Artykuł dobrze napisany, ale naprawdę warto weryfikować niektóre wpisy. Jesteśmy nieustannie manipulowani.

Pierwszą z zatrzymanych osób, która przyznała się do winy, jest mieszkaniec Koszyc Bohuš G., korespondent zamkniętego niedawno przez władze Słowacji prorosyjskiego portalu internetowego „Hlavné správy”. Zdaniem służb, miał on od kwietnia 2021 r. dostarczać za korzyści majątkowe tajne i ściśle tajne informacje dla GRU

https://ies.lublin.pl/komentarze/slowacja-afera-szpiegowska-z-wojna-rosyjsko-ukrainska-w-tle/
 
Back
Top