Polityka

Komu zależy na smoluchach najmocniej ? Politykom? Tak, ale oni są tylko na pasku…

najbardziej zależy korporacjom, dlaczego ? Dlatego że jak wprowadza gwarantowany dochód podstawowy i będą mieli smolucha na socjalu to wracamy do niewolnictwa. Czarnuch żre to co produkujemy, potem się leczy naszymi lekami, wynajmuje wszystko za grosze - tylko to co nasze, czyli przepierdala całe pieniądze które dostaje i ma równe 0 na koncie na koniec miesiąca by dzień później znów przyjąć gwarantowany dochód podstawowy i znów się wyczyscic. Korporacja wykończy każdą firmę, zniknie konkurencyjność. Zalejmy nierobami kraje w Europie - część białych oni pomordują, pogwałcą, resztę się przepędzi…i powie sie za pomocą szkielka i ekspertów wszelkiej maści, że to ich wina….no kurwa majstersztyk socjotechniczny Panowie
:goddamnright:
 
hehe, no to mi się podoba. W sensie, że przynajmniej jesteś szczery w określeniu się. Swoich zapatrywań. To szanuję -- bez szydery.

@Bezimienny , czy mógłbym mieć do Ciebie prośbę? Dotychczas zwróciłem się taką jedynie do śp. halibuta. Co, notabene, mówi samo przez się. Nie oznaczaj mnie, proszę, w swoich komentarzach i nie zwracaj się do mnie. Szkoda mojego – może też Twojego – czasu. Boś rocznikowo chyba mocno dojrzały chłop, ale dla mnie -- pod pozorami merytoryki i jakiejś tam erudycji -- mentalnie gimnazjum. Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie podania. Z poważaniem, Tucznik.
Jak z kimś nie chce rozmawiać to ląduje on w ignorach i chyba z tych kilkunastu osób ani razu nie pisałem zapowiedzi.

Doceniam zapowiedź bo ja jej nigdy nie daje, ale rozumiem złośliwość z nawiązaniem do Halibuta, którego pewnie częściej czytałeś niż ja ::really:: Spoko: dodam też ciebie do ignorów. A co do zarzutów bo oczywiście trzeba się do nich odnieść skoro są nawet mocniejsze niż ten zabawny tekst o byciu PiSowcem, który jest cholernie schematyczny :korwinlaugh: Cóż: ja traktuje fora internetowe dla beki, dużo ironizuje, kpię ze wszystkiego bo wolę śmiać się niż denerwować z czegoś na co nie mam wpływu a polityka należy do takich rzeczy. Gdybym miał to traktować ultra poważnie to musiał bym być smutnym człowiekiem patrząc na każdą z władz od wykonawczej, ustawodawczej, sądowniczej, mediów aż po piątą władzę czyli korporacje…

I to jest podstawowy argument - czyny nie słowa - jeśli odmówiłeś pobrania karty referendalnej to jesteś zwolennikiem najazdu obcych i nie wykrzywisz tego pokraczną logiką.
BO NIE BYŁO ŻADNEJ GROŹBY PRZYMUSOWEJ RELOKACJI dlatego referendum było bezsensowne :roberteyeblinking:
 
Nie śledzę stanowskiego, nie znam szczegółów, ale wyskoczyło mi w podpowiedzisch i przyznaję, że baaaaardzo celny tweet wysmażył

Odsłuchałem początku, nie wiem czy chce mi sie słuchać dalej ale rozwaliło mnie jak Pereira zacytował wiadomość od Mellera wtedy dzieniikarza TVNu": wracaj do Portugalii.
Czy ja dobrze rozumiem, że człowiek mówiący o telerancji mówi jakieś tekst ksenofobiczny do osoby będącej obywatelem polskim dla którego język polski jest chyba językiem ojczystym? Aby kogoś wkurzyć użył argumentu pochodzenia ::really:: Pewnie jeszcze Piotr Kraśko mówi do Kingi Rusin: jadę na wakacje na Zanzibaru i asfalty będą mi drinki podawać :tellmemore:
Wyobrażacie sobie aby dziennikarz CNN użył podobnego tekstu do dziennikarza FOXa pochodzenia latynowskiego/azjatyckiego/polskiego?
CIEMNOGRÓD
Kurcze to jest lepsze niż Szczerba z tekstem refugees welcome a później "wstyd na całą dżunglę" :korwinlaugh:
 
Słuszna idea. Jebać tv republikę i "od rzeczy". Zawsze i wszędzie. A trochę bardziej serio to zasada nagłówków Betteridge'a plus
wielka drama po tej prześmiewczej wypowiedzi rzecznika. Marszałek telrecki mówił takie rzeczy zupełnie serio na co dzień.
Nie masz innych argumentów niż ale PIS?
Słabo.

Brawo wyborcy rudego szczura
r1.JPG

twarda polityka imigracyjna Tuska wg szapgata


Widze, ze panowie w szoku, ze jest cos takiego jak propozycja, ze ludzie moga dyskutowac i wprowadzac zmiany. 9 lat dzikiej legislacji i sie troche odzwyczaili, ze ich ktos pyta o zdanie.

@szplin @Siwy25_1 jestem przeciwnikiem nielegalnej imigracji. Dodatkowo, ze wzgledu na ukrow, Polska powinna byc wylaczona z wszelkich przymusowych rekolacji.
Przecież obiecali Wam, że skoro Polska wzięła miliony ukraińców to ....


Ale Wy jesteście naiwni, tak tak koledzy @lemmy @tucznik i reszta paczki uśmiechniętych Polaczków.
:beczka:
 
Last edited:
Poniższa wypowiedź zawiera uproszczenia i skróty myślowe:

Ciekawy wywiad z Mentzenem na kanale Zero. Mentzen chce wywalić Brauna, bo z takim oszołomem jest zawsze sufit poparcia i pewnego progu się nie przeskoczy. Ciekawy strateg. Oszołomy do brudnej roboty, ale na pewnym etapie trzeba się ich pozbyć by pójść dalej.

Wipler uważa, że Mentzen to katotalib i musi ten swój katolicki zamordyzm ukrywać. Sam Mentzen nie widzi różnic w poglądach między sobą a Braunem, bardziej chodzi o metody.
Nie wyciągnąłeś zbyt wiele z prawie 140 minutowego wywiadu.
 
ajebiste. Wy idźcie, gdybym był na waszym miejscu to bym poszedł. No ale wiecie, rozumiecie. Jestem posłem. Same się ustawy nie przegłosują.
A w jakimś kraju posłowie idą do wojska podczas wojny?

Ja bym odpowiedział że ważne są jednostki półzawodowe na tej samej mniej więcej zasadzie jak są te Ochotnicze Straże Pożarne mimo że jest straż pożarna i że nawet USA nie może obiecać obywatelom że nigdy nie zostaną powołani do wojska . Chociaż oczywiście fajnie by było aby do tego nie dochodziło, bo skutki fizyczne i psychiczne wojny dla weteranów to coś czego nie widać w prowojennych amerykańskich filmach z wiadomymi dotacjami...
Przecież nie bez powodu Amerykanie dopuścili obcokrajowców do pracy w amerykańskiej armii

Mi się podobało pytanie o to jak szybko odchodzą ludzie z Konfederacji: w porównaniu do 2019 tyle osób się zmieniło. Troche zmieszało to Mentzena i Mazurek jakoś taki chyba był na tabletkach uspokających
 
Komu zależy na smoluchach najmocniej ? Politykom? Tak, ale oni są tylko na pasku…

najbardziej zależy korporacjom, dlaczego ? Dlatego że jak wprowadza gwarantowany dochód podstawowy i będą mieli smolucha na socjalu to wracamy do niewolnictwa. Czarnuch żre to co produkujemy, potem się leczy naszymi lekami, wynajmuje wszystko za grosze - tylko to co nasze, czyli przepierdala całe pieniądze które dostaje i ma równe 0 na koncie na koniec miesiąca by dzień później znów przyjąć gwarantowany dochód podstawowy i znów się wyczyscic. Korporacja wykończy każdą firmę, zniknie konkurencyjność. Zalejmy nierobami kraje w Europie - część białych oni pomordują, pogwałcą, resztę się przepędzi…i powie sie za pomocą szkielka i ekspertów wszelkiej maści, że to ich wina….no kurwa majstersztyk socjotechniczny Panowie
A kto kosi kapuchę na szczycie korporacji? :awesome:
 
Nie masz innych argumentów niż ale PIS?
Słabo.

Brawo wyborcy rudego szczura
View attachment 92004
twarda polityka imigracyjna Tuska wg szapgata



Przecież obiecali Wam, że skoro Polska wzięła miliony ukraińców to ....


Ale Wy jesteście naiwni, tak tak koledzy @lemmy @tucznik i reszta paczki uśmiechniętych Polaczków.
:beczka:
Ale czemu siejecie dezinformacje. To, ze parlament sobie tam cos zatwierdzil to nie oznacza jeszcze, ze panstwa EU go zatwierdzily. Glosowanie dopiero na wiosne, a polski rzad twierdzi, ze w obecnym stanie go nie przyjmie.
 
Ale czemu siejecie dezinformacje. To, ze parlament sobie tam cos zatwierdzil to nie oznacza jeszcze, ze panstwa EU go zatwierdzily. Glosowanie dopiero na wiosne, a polski rzad twierdzi, ze w obecnym stanie go nie przyjmie.
Wiele rzeczy twierdzili, że nie zrobią a zrobili
bądź, że zrobią a nie zrobili.
Wierzysz tym ludziom?

Skąd nagle oferty pracy na takie stanowiska? Będą utrzymywać darmozjadów na ciepłych posadkach budżetowych? Trochę bez sensu.
 
Ale czemu siejecie dezinformacje. To, ze parlament sobie tam cos zatwierdzil to nie oznacza jeszcze, ze panstwa EU go zatwierdzily. Glosowanie dopiero na wiosne, a polski rzad twierdzi, ze w obecnym stanie go nie przyjmie.
ufasz rudemu?
 
Wiele rzeczy twierdzili, że nie zrobią a zrobili
bądź, że zrobią a nie zrobili.
Wierzysz tym ludziom?

Skąd nagle oferty pracy na takie stanowiska? Będą utrzymywać darmozjadów na ciepłych posadkach budżetowych? Trochę bez sensu.
Pewnie sa tez oferty pracy w wojsku, ale to nie znaczy od razu, ze jutro idziemy na wojne.

@szplin nie, ale tez PIS mowil, ze nikogo nie beda przyjmowac, potem sie jednak okazalo, ze jakies wizy pod stolem i spora grupa „pracownikow”, ktorzy jak tylko skoncza robote to wroca do siebie. Moze na odwrot pozytywnie zaskoczy.
 
Last edited:
Back
Top