Polityka

Można nie lubić jednych czy drugich ale dobrze odpowiedział na idiotyczne pytanie. Poprosił o doprecyzowanie dlaczego ma mu być wstyd.

Nasi dziennikarze najebali sobie do głów że są prokuratorami a nie dziennikarzami i te rozmowy wyglądają jak przesłuchanie na psach a nie wywiady

Mentzen np w piękny sposób ośmieszył Mazurka który sobie nie radził z rozmową nie na swoich zasadach

Ogólnie, pytanie ,,Czy panu nie wstyd?” to poziom jakiegoś tabloidu, odwołującego się do emocji, nie tak powinno wyglądać poważne pytanie na poważny temat.

Niestety, wywiady teraz wyglądają jak przesłuchanie bo dziennikarze tak wyrabiają sobie fejm, im ktoś bardziej ,,dociekliwy”, im bardziej przekrzykuje interlokutora, tym lepiej.

Celuje w tym taka ,,legenda” dziennikarstwa jak Monika Olejnik, myląca wszystko ze wszystkim, nieprzygotowana do rozmów ale za to napastliwa i głośna.

Publiczna i TVN zresztą inaczej rozmawiają ze ,,swoimi” politykami a inaczej z tymi z wrogiego obozu, przy czym TVPiS osiągnął już poziom Fame MMA a TVN to jednak ciagle KSW.

:wink:

Zastanawia mnie co takiego w tym filmie spowodowało, że stanąłeś po stronie nastawionej na kłamanie dzienni-karyneczki tvn, która jak słusznie twierdził Jaki, poszatkowała by filmik tak by wyszło pod jej narrację? Sam fakt jak się srała o nagrywanie potwierdziło podejrzenia Jakiego.

Karyneczka o smutno-bladym wegańskim licu i marzeniach o czarnej knadze i marnym zasobie pseudointeligenckich słówek, usłyszałem "kolokwialnie" z 10 razy,
View attachment 92039View attachment 92040
z poczuciem misji nienawiści wyrażanej w ośmiu gwiazdkach nie potrafiła przejść do normalnej rozmowy, uzasadniając choć sens jednego swojego pytania.
Bojąc się, że narracja się rypnie, nie daje nawet wypowiedzieć dwóch całych zdań swojemu rozmówcy. Mina drwiąco-srającej kozy z ciągłym marszczeniem czoła dobitnie na to wskazuje. Zabrakło faktycznie Jakiemu sprytu by to lepiej rozegrać, gość jest niestety przeciętnym dyskutantem.
Taki choćby komuch Miller by ją zrównał z ziemią.

Oglądałeś na tvn analogiczny wywiad o spocie PO?
To nie ich powinni teraz się czepiać i trzepać?
To kto w końcu rządzi teraz w Polsce oprócz żydów ???
:lol:

Przecież teraz to gorący temat a jak zapowiadał rudy i jego banda teraz miało być inaczej.

Nawet w takim temacie nie ma jedności narodowej.
:usunto:
Później młoda oburzona bolszewiczka napomknęła coś o wolności słowa w internecie i że to nieładnie tak pokazywać fakty o inżynierkach podpalanych - wg bolszewiczki pokazywanie faktów = tworzenie podziałów.
View attachment 92041


Gdy umawiasz się z kimś na wywiad to nie robisz szczeniackiej zabawy pod tytułem ,,a teraz to ja panią przepytam i nagram” brak argumentów Patryczek przykrywa takimi chwytami.

Chłopak trzęsie portkami ze strachu że skończy się koryto w Brukseli.

Dziwie się że komuś podoba się takie tanie zagranie, właśnie w stylu i na poziomie Patryka Hatakumby Jakiego.

Jasne że laska poszła na wywiad poinstruowana że ten ma wyglądać zgodnie z linią programową stacji ale te podwórkowe zagrywki Jakiego to nie jest najlepszy sposób na obnażanie hipokryzji dziennikarzy.

BTW Mam taką ciocie, po siedemdziesiątce, przykłada równie dużą wagę do wyglądu i mimiki polityków co Ty w tym opisie.

:jarolaugh:
 
Nawalny zmarł w kolonii karnej :putin:

Właśnie miałem wklejać. Jednego mniej.
Ciekawe czy nasze "nieruskie onuce" opłakują odejście wielkiego człowieka :beczka:

 
@spa
Dziwi mnie przypisywanie "rozbijania NATO" Trumpowi. NATO zabijają iWillNotPay-Niemcy i NatoBraindead-Francja, i to nie magią przypisywaną słowom, wyborczą pierdu-MAGA-retoryką (która btw nie jest NICZYM nowym), a dziesięcioleciami niespełniania podstawowych założeń NATO, ale takze - a kto wie czy to nie wazniejsze - bardziej zniuansowaniach realiów politycznych pax americana (chocby stawianie na Chiny).
Ci którzy Pax Americana dziesięciolecia podważali czynami teraz jak poczuli zapach z własnej pieluchy to oskarżają przeciwnika politycznego nie z ich obozu o posiadanie słów o niszczącej mocy XD Co ciekawe ta przecież nie nowa retoryka nie jest jednoznaczna, co też wielu komentatorów podkreśla (ale to by trzeba kontekstu, itp, a zawsze lepiej wyciągnąć pojedyncze wyrazy i łupać "wroga"; ciekawie np byly komentowane jego "dam pokój w jeden dzien", specjalnie zapominając co powiedzial dalej (a jak nie, to wysle tyle broni ile Rosja nie widziala - czy cos w ten desen)).
Nikt w USA nie musi "rozwiązywać NATO", art.5 - jest miękki i nie automatyczny (co podnosiły pewne środowiska lata temu, ale wtedy były wyzywane od defetystów i antyNATOwców az po ruskich agentów), dokladnie tak byl zaprojektowany. A teraz niektore srodowiska to "odkrywaja" XD
Ryzyko prezydentury Trumpa dla PL sprowadza się do tego czy USA (pomijajac warstwe retoryczna to raczej bez znaczenia czy Trump czy Biden) uznaje naszą suwerenność czy nie. Jeśli jesteśmy kolejnym "niesuwerennym Landem", to kto wie, może i nam nie pomogą, bo to jednak będzie uderzać w DE. Jeśli w ich oczach jesteśmy suwerenni (nie chciałbym żebyśmy byli zmuszeni udowadniać to, jak Ukraina, na polu walki) to pomogą - we własnym interesie dzielenia kontynentu pomiędzy suwerenne podmioty oraz dla utrzymania prymatu globalnego.
Inna sprawa ze USA, nawet jakby chcieli pomoc, to jest jeszcze kilka drobnych przeszkod, jak chocby czas i przestrzen, no i cos z magazynow przez te wymienione trzeba transportowac. Tych mocnych przeciwników mają wytłumić pewne polskie projekty strategiczne, ale o dziwo krytykują je najgłośniejsi krytycy Trumpa, ciekawe.
Wpis Tuska odkrył prawdę zakrytą? Zakładam że to jest żart, nawet Dwie Lewe Ręce po nim cisną za ten ćwierk. To ze USA słabną w relacji do świata to wiedzą wszyscy od lat (ökofaschistisches EU traci jeszcze wiecej, jeszcze szybciej, tak btw).
Co do antypolskości przypisywanej Republikanom to moja propozycją jest wychylenie się z bańki informacyjnej, ja spotykam sie wlasnie z opiniami odwrotnymi, zarówno w "bazie wyborczej" jak i u komentatorów ("Polska przykładem"). Nawet jesli jakies pojedyncze swiry (swoją drogą który swir powiedział, że "Polacy wszystko zawdzieczaja zydkom i jestesmy plebsem"?; bo ja granie na tych nutach to raczej od liberalnych srodowiskach slyszalem a nie konserwatywnych) tak gdzies wyskomlały, to to nie uprawnia (jednak!) mojego premiera do głupiego i taniego szturchania kogokolwiek w USA, tym bardziej ze moze sie okazac ze ponownie władza w USA nie bedzie zsynchronizowana z władzą w PL "w wartościach". I po co to? PiS dokładnie tak samo postawił na Trumpa, a wygrał Biden, teraz mialo byc niby mądrzej i lepiej?

I to co zostalo napisane...
Podsumujmy: W czasie gdy Putin popularnemu prawicowemu dziennikarzowi z USA udziela wielkiego wywiadu atakującego kłamliwe Polskę premier Tusk arogancko atakuje… polityków amerykańskiej prawicy. W tym samym czasie autorzy i komentatorzy ze świata zachodniego obalają kłamstwa i manipulacje Putina. W tej sprawie premier Tusk jednak już milczy. Wygląda to fatalnie.Pytania do polityków nowej koalicji: Czy ktoś premierowi doradza? Czy rozmawiacie o takich rzeczach? Jaki macie pomysł na komunikację z międzynarodową opinią publiczną?
...jest w pełni uprawnione.

Nie bardzo rozumiem jak w to można wpleść płaską ziemię, żydów, antypolskość republikanów? WTF? Nie poniosło cię trochę?

Jeśli złość "pasa rdzy" na globalizację, męczący moralnie, społecznie i finansowo wieloletni ekspansjonizm wojskowy ich kraju, ale przede wszystkim napiętrzenie się problemów w sprawach wewnętrznych za które wielu wyborców obwinia demokratów (polityka imigracyjna, fiskalna, o zmianach społecznych i kulturowych to już mi się nie chce) nazywasz "antypolskim republikanizmem" to ok, ja kończę temat, nie ma co gadać. To że część społeczeństwa jest przeciwko wojnie, co nie jest w naszym interesie, nie oznacza ze to postawa antypolska.

a Putin co innego XD


Całkiem spoko, jestem na tak








Księża!


zabraknie cementu XD




Wtf




XD




Wojna




@Tar-Ellendil o co chodzi z tym zydowskimi konspirami?


XD




Z czego ta wódka? Z chińskich klapek na rzepy?


LOL, Śpiewak martwi się że ktoś obciąża kosztami kogoś innego hahahahahahaha ja pierdolę jaki bug w matrixie, muszą naprawić tego NPC
 
Sprawa atomu dla Polski coraz częściej się pojawia, ciekawe czy ktoś za tym lobbuje, czy to na razie tylko wrzutki publicystyczne?
Tak czy inaczej to jedna z dziejowych konieczności, jak chcemy byś podmiotem w układzie międzynarodowym to powinniśmy do tego zmierzać.
W jakimś sensie jesteśmy szaloną Koreą Północną ;)

Podejrzewam, ze to komunikaty strategiczne do Rosjan, ej gieroje nie rozpedzajcie sie tak, bo tu nasze chlopaki husarze chcieliby miec na lancach nowe glowice ;) Czy naprawde chcecie bysmy im je dali?
 
Ogólnie, pytanie ,,Czy panu nie wstyd?” to poziom jakiegoś tabloidu, odwołującego się do emocji, nie tak powinno wyglądać poważne pytanie na poważny temat.

Niestety, wywiady teraz wyglądają jak przesłuchanie bo dziennikarze tak wyrabiają sobie fejm, im ktoś bardziej ,,dociekliwy”, im bardziej przekrzykuje interlokutora, tym lepiej.

Celuje w tym taka ,,legenda” dziennikarstwa jak Monika Olejnik, myląca wszystko ze wszystkim, nieprzygotowana do rozmów ale za to napastliwa i głośna.

Publiczna i TVN zresztą inaczej rozmawiają ze ,,swoimi” politykami a inaczej z tymi z wrogiego obozu, przy czym TVPiS osiągnął już poziom Fame MMA a TVN to jednak ciagle KSW.

:wink:




Gdy umawiasz się z kimś na wywiad to nie robisz szczeniackiej zabawy pod tytułem ,,a teraz to ja panią przepytam i nagram” brak argumentów Patryczek przykrywa takimi chwytami.

Chłopak trzęsie portkami ze strachu że skończy się koryto w Brukseli.

Dziwie się że komuś podoba się takie tanie zagranie, właśnie w stylu i na poziomie Patryka Hatakumby Jakiego.

Jasne że laska poszła na wywiad poinstruowana że ten ma wyglądać zgodnie z linią programową stacji ale te podwórkowe zagrywki Jakiego to nie jest najlepszy sposób na obnażanie hipokryzji dziennikarzy.

BTW Mam taką ciocie, po siedemdziesiątce, przykłada równie dużą wagę do wyglądu i mimiki polityków co Ty w tym opisie.

:jarolaugh:
Nie twierdzę, że podoba mi się to zagranie Jakiego (on lepiej nie potrafi, zresztą sam to napisałem, nie jest najostrzejszą kredką w piórniku) ale przynajmniej się starał udowodnić hipokryzję.
Tylko jak wytłumaczyć pierdoletto Karynki o nagrywanie, ten strach w oczach, że udowodnią jej machinacje był zaskakujący.

A do 70tki to mi trochę brakuje.
:aletoniedomnietak:
 
pomogą mu
Masz na myśli Izrael? Czy "międzynarodowy kapitał" bez narodowości ;) ?

Tak czy siak, na moje to dobrze robi. Oczywiście pod warunkiem że reformy będą kapitalistyczne, a nie zwyczajna wyprzedaż dla ziomeczków.

Polsce co by nie mówić jednak się udało, bolało ale warto było. Argentyna to inna skala, inna kultura, inne problemy.

Zobaczymy czy dowiezie, ja tam im kibicuję, zawsze jakaś alternatywa XD
yyuTRln.png

Ta scena zawsze mi się kojarzyła z Ameryką (mocno) Południową (przez to "peruwiańskie" ponczo, czy co to jest), a dzisiaj - szukając tej sceny - ku mojemu zaskoczeniu dowiedziałem się ze to Hawaje (w scenariuszu/książce podobno była Nowa Zelandia). No ale i tak dobrze obrazuje o co mi chodzi :)
 

Zaraz pewien jegomość napisze, że On już wtedy wiedział, że to nie chodzi o 100 dni
:pytalsiektos:
Po raz kolejny prostego przekazu ludzie nie zrozumieli, tak jak w przypadku "wakacji od zus'u"
:arielcry:
Edit: mogli powiedzieć, że GWARANCJE są jak najbardziej aktualne, ale kaczor ze świtą zostawili dużo większy rozpierdol, niż można było się spodziewać, więc potrzebują więcej czasu... Wyznawcy 8 gwiazdek łyknęliby na miętko
:roberteyeblinking:
 
Last edited:
Back
Top