Polityka

GFwMrVUWEAAoy7x


Co to kurwa jest?

confused-jaguarsfan.gif
Ale trzeba im przyznać, że wyglądają jak rodowite Helmuty. Nie pomylisz z inną nacją.
:juanlaugh:
 
PiS może się bawić z mało ważnym tematem Kamińskiego i Wąsika, ale Stanowskiemu CPK trafiło się idealnie. To oczywisty temat do medialnego grillowania zwłaszcza, że PO generalnie prezentuje pogląd "nie bo nie" a skoro przeciwnicy tak się boją dyskusji to tym bardziej jest okazja żeby walić w temat do oporu.
 


Zaraz będzie śpiewał, że to jego rząd w 2007 roku wymyślił ten projekt.

:korwinlaugh:

Donald zapomniał chyba, że internet i media społecznościowe to jest broń obosieczna. Takie pseudo kąśliwe żarciki mogą mu się odbić solidną czkawką. Chłop ewidentnie przegapił moment, w którym Polacy rodacy nabrali w końcu większych aspiracji niż to żeby starczało jako tako od pierwszego do pierwszego i ewentualnie na duży TV na raty.

Normalnie w obecnej sytuacji powinien zrobić ten cały śmieszny audyt, ogłosić że PiSowcy chujowo poprowadzili temat, ale on teraz weźmie się za to i będzie super, pokaże jak to się robi nieudacznikom PiSowskim, ale nie, gdzieżby znowu... Lepiej sobie śmieszkować i wkurwiać sporą część społeczeństwa. Jedno tylko co ma szczęście, że dysfunkcyjna natura obecnego PiSu nie pozwala na konstruktywne działania i zbijanie kapitału społecznego, za to pompuje się zadymę z udziałem Kamińskiego i Wąsika, za których to przecież nawet ich własnych elektorat nie jest chętny umierać, tak samo jak w przypadku KurWizji TVP.

EDIT:

Jeszcze zapomniałem o aspekcie militarnym, gdzie z pozycji autorytetu wypowiedział się kilkukrotnie gen. Andrzejczak, który po tej akcji którą wykonał przed wyborami, raczej nie będzie mógł być określony mianem PiSowca.
 
Last edited:
Dobra, ja już nie mam mocy na tą debatę.
Ktoś jest w stanie znaleźć ten dokument o prędkości 350km/h? Wydaje mi się, że Pan w spiętych włosach w tym temacie zwyczajnie skłamał żeby poprzeć swoją tezę. Pewnie na TT potem będzie dużo punktowania, to jak się na coś napatoczę to wkleję.
 
Dobra, ja już nie mam mocy na tą debatę.
Ktoś jest w stanie znaleźć ten dokument o prędkości 350km/h? Wydaje mi się, że Pan w spiętych włosach w tym temacie zwyczajnie skłamał żeby poprzeć swoją tezę. Pewnie na TT potem będzie dużo punktowania, to jak się na coś napatoczę to wkleję.
No i nie darowałem sobie i żałuję. Chłop na prawdę stwierdził, że będzie znowu covid i nie będzie można latać więc się nie opłaca
O kuuurwaaaa
:juanlaugh:
 
Z miejsca typa na badania psychiatryczne powinni skierować
Miał duże pojęcie, o liniach kolejowych, ale w pewnym momencie mocno odleciał i postawił tezę, którą ciężko zweryfikować jeżeli nie widziało się raportu, na który się powołał. Jakby były Dane-Szukane, to można by było samemu obliczyć czy Doktor habilitowany miał rację czy kłamał/pomylił się. Mam nadzieję, że gdzieś ten raport będzie można znaleźć, bo szczerze mówiąc ja pierwszy raz słyszałem o prędkości 350km/h ( potem chyba poprawił się do 300 ale ręki nie dam sobie uciac).
 


Chuj bombki strzelił, żadnego cpk nie będzie. Trzeba się z tym pogodzić. Na czele spółki stoi gość, którego zadaniem jest to, żeby ten projekt opóźnić i w domyśle ujebać. Wojewoda z PO blokuje decyzje w temacie gruntów. Można tylko podziękować jebanym debilom, którzy na tych ludzi głosowali. Brawo przygłupy!

Jego rząd zadłużył Polskę na rekordowe sumy, żeby pokryć i rozszerzyć populistyczne programy socjalne. W dodatku on i jego hołota zgodzili się na wszystkie cele klimatyczne, co również wygeneruje ogromne straty do pokrycia. Inwestycji nie ma i nie będzie.
 
Back
Top