Polityka

I ty wierzysz ludziom od 100 konkretów?! XD Tak dla atomu, tak dla wszystkiego... Post już zedytowany, także mogą to ciągnąć w nieskończoność, aż nastroje społeczne się unormują. Ewentualnie poleci temat zastępczy i chuj z tego będzie.

Dlatego trzeba robić presję!
 
Dlatego trzeba robić presję!
Tusk: tylko zwolennicy aborcji mają być na listach. Koniec z ciemnogrodem.
Też Tusk: antyatomowi wariaci na listach i jeszcze stołek wiceministra. Tvn oczywiście przypadkiem puszcza Czarnobyl -przexiez to gorzej niż płaskoziemcy
:waldeklaugh:
Jeszcze Petru był fajny u Mazurka. Jestem za rozwojem szybkich pociągów a nie lotnictwa.
Mazurek: ale przecież Cpk to nie tylko lotnictwo

Ja mam wrażenie że jakby Kaczyński powiedział że popicie ogórków kiszonych mlekiem jest głupie to Budka i Szczerba powiedzieliby że zawsze tak robili i nic im nie jest
 
Oczywiście to jest biznes. Tzw. ekologia to jest biznes. Tam nie chodzi o żadne ratowanie planety. To dyrdymały dla naiwnych. Stare źródła energii zostało obsadzone dawno temu, a pojawiła się nowa grupa chętnych zarobić grube miliardy. Jak to zrobić? Proste, znaleźć "nowe źródła" energii i dostać nowe koncesje i pozwolenia. A wszystko schowane za sloganem "ratujemy planetę". Kiedyś wklejałem tabelę ile metali trzeba pozyskać dla "zielonej technologii". Raz to zwiększa popyt na górnictwo, więc rycie w ziemi akurat dalej jest potrzebne, tylko nie dla "złego" węgla, dwa samo wyprodukowanie takiej energii zwiększa w ten sposób koszta (nie, postawienie x-miliardów "tanich" wiatraków to kolejna bajka dla naiwnych).

Jednakowoż politycy chyba nie docenili ilości osób niezadowolonych z takiej transformacji. Rolnictwo to obecnie branża niemodna i łatwo pomijana przez liberałów, ale na Zachodzie do tej grupy zalicza się np. winiarnie. I to nie są mityczne obdartusy ledwo odciągnięte od pługa. Wielu rolników to już biznesmeni na traktorach i tak łatwo nie dadzą się wydymać bo jaśnie pan polityk odczyta dekret. Do tego dochodzi branża lotnicza, a 3/4 świata dalej będzie jeździć na silnikach spalinowych i ma w dupie klimatyczne pomysły UE i USA. Jedyne co ma faktyczną szansę powodzenia to elektroniczne skutery na Dalekim Wschodzie, ale to zapewne przejmą Japończycy, zresztą już to zrobili.
Biznesowo dla płacących za te głupoty mieszkańców EU to się nie spina, nie miałem na myśli "zarządzających" czy korpo.
 
Czy to prawda, że minister finansów chce " "przekształcenia oszczędności Polaków w inwestycje"? No to będzie scenariusz z Cypru tylko na większy procent
 


Jprdl

Czy to prawda, że minister finansów chce " "przekształcenia oszczędności Polaków w inwestycje"? No to będzie scenariusz z Cypru tylko na większy procent
Oni to właśnie realizują, po prostu zmuszają ludzie do wydawania oszczędności na "zielona transformacje". Co ta ameba powyżej potwierdza
 
Trzeba robić presję! Tak dla centralnego hubu!
I ty uważasz, że ten pseudosarkazm i udawany luz się obroni?
GF1hkvgWYAA8cln
 


Początek wywiadu Putin nawija o tym jak Polacy kolonizowali i uciskali ludności rosyjskie po unii lubelskiej. Skurwiel wie co robi, do części ludzi dotrze z przekazem, że Polska jest czemuś winna.

Dalej mówi o tym jak rozbieraliśmy Czechosłowację z Nazistami.
 
Last edited:
Trzeba chujowi przyznać, że umie rozgrywać, skurwysyn.
A kłamie bardzo skutecznie, jeśli ktoś nie widzi drobnych detali mowy ciała łyknie jak pelikan. Do tego doskonale potrafi w kłamstwo wplątać większą część prawdy tak by trudno to było odebrać na końcu za pierwsze.

Słucham właśnie i wyobrażam sobie jak taki tusk by z takim chujem rozmawiał, jak jebany petent.
 
Last edited:
Back
Top