Polityka

Co by nie mówić, to Polska ramię w ramię z nazistowską Ukrainą :fjedzia:

Dumnie.
"Wspólne posiedzenie Ukrainy i Polski w Sejmie? Co Ty pierdolisz ruską onuco, foliarzu, płaskoziemco, antyszczepie" - każdy oświecony Polak dwa lata temu.
:antonio:

Wywiadu dopiero 30 minut obejrzałem i tak jak się spodziewałem. Takie same głupoty historyczne o Polsce pierdoli jak banderowcy.
:neildegrassewhoa:
 


Początek wywiadu Putin nawija o tym jak Polacy kolonizowali i uciskali ludności rosyjskie po unii lubelskiej. Skurwiel wie co robi, do części ludzi dotrze z przekazem, że Polska jest czemuś winna.

Dalej mówi o tym jak rozbieraliśmy Czechosłowację z Nazistami.

Tucker Carlson to wyjątkowa ciemna strona dzienikarstwa jak CNN tylko ze to prawa ciemnota, plus jeszcze przez niego też Fox musiał zapłacić za gigantyczna ugodę za już oskarżanie wszystkich o wszystko...
Plus nie rozumie on dlaczego jest NATO i dlaczego warto bronić Polski w razie ataku Rosji....

Tak mnie ciekawiło kogo właśnie Putin zaszczyci swoimi pseudohistorycznymi ciekawostkami. Chociaż oczywiście byłem pewien że Amerykanina albo Latynosa
 
"Wspólne posiedzenie Ukrainy i Polski w Sejmie? Co Ty pierdolisz ruską onuco, foliarzu, płaskoziemco, antyszczepie" - każdy oświecony Polak dwa lata temu.
:antonio:

Wywiadu dopiero 30 minut obejrzałem i tak jak się spodziewałem. Takie same głupoty historyczne o Polsce pierdoli jak banderowcy.
:neildegrassewhoa:
Całe szczęście widzę po komentarzach, że wiele osób nie było w stanie wysłuchać 30 minut pierdolenia o Rusi Kijowskiej i granicach Polsko-Litewskich w 16 wieku, generacja TikToka obejrzy tylko wycięte z kontekstu klipy, zresztą oni nawet nie wiedzą gdzie Litwa leży albo dopiero co usłyszeli o takim państwie.

:korwinlaugh:
 


Zabawny ten Sławek, za chwilę Bosak będzie musiał odkręcać narrację odnośnie Brauna i szans w przyszłych wyborach.

:korwinlaugh:
 
Całe szczęście widzę po komentarzach, że wiele osób nie było w stanie wysłuchać 30 minut pierdolenia o Rusi Kijowskiej i granicach Polsko-Litewskich w 16 wieku, generacja TikToka obejrzy tylko wycięte z kontekstu klipy, zresztą oni nawet nie wiedzą gdzie Litwa leży albo dopiero co usłyszeli o takim państwie.

:korwinlaugh:
Niesamowite, że nawet pokemony z amerykańskiego tt są raczej zgodne, że to głupie pierdololo
 
Bo zamiast strajk organizować by uderzyć w rząd to strajk uderza w normalnych ludzi. Blokowanie miast? Niezla walka z "systemem".
Z postulatami sie zgadzam.
Tez mi nie pasuje ze blokuja drogi ale Z miast znikną za chwile ale na granice z Ua maja zgłoszenie na 30 dni wiec zostana na dłuzej
jak nic nie beda robic ni huja nikt nie bedzie chciał z nimi gadac
ale co z tego wyniknie nikt nie wie...
 
Niesamowite, że nawet pokemony z amerykańskiego tt są raczej zgodne, że to głupie pierdololo
Cześć Amerykanów, niemieckich Russenversteher (gdyby nie to że niemiecy politycy wielokrotnie pokazali ze maja w dupie wyborców to wątpiłbym w to że Niemcy pomogą Polsce w razie agresji Rosji) i Francuzów uwierzy w głupoty Putina...

Myślę że już Afd i die Linke cytują Putina...
 
Cześć Amerykanów, niemieckich Russenversteher (gdyby nie to że niemiecy politycy wielokrotnie pokazali ze maja w dupie wyborców to wątpiłbym w to że Niemcy pomogą Polsce w razie agresji Rosji) i Francuzów uwierzy w głupoty Putina...

Myślę że już Afd i die Linke cytują Putina...
Putin wie co robi, uderzył w czułe punkty wielu krajów.

Amerykanów nie interesuje co się działo w Europie przez ostatnie tysiąc lat, ale interesuje ich dobrobyt i sytuacja w ich kraju i to co Putin powiedział m.in. o zalewie imigrantami, będzie u nich rezonować.

Odnośnie Polski, wspomniał o rzezi Wołyńskiej i idealizowaniu na Ukrainie zbrodniarzy jak Bandera.

Odnośnie Niemiec, powiedział o rosnących cenach za gaz i blokadzie rurociągów przez ich własnych sojuszników.

Odnośnie Węgier, o odzyskaniu utraconych ziem zabranych przez Ukrainę, na których wciąż mieszka ludność węgierska.

Jeszcze bym znalazł więcej takich przykładów, Tucker okazał się nieprzygotowanym, użytecznym narzędziem dla jego propagandy*, zgodnie z przypuszczeniami.



*Mieszanie prawdy z bzdurami i wybiorczymi faktami, żeby usprawiedliwić swoje działania.
 
Last edited:


:waldeklaugh:

Tucker był tak przygotowany, że nie wiedział nawet o Euromajdanie i wyborze Juszczenki na prezydenta. Z historią naszego regionu też mu nie po drodze, albo się bał odezwać.

Za niewygodne pytania byłyby wakacje w Omsku :beczka:
Polecam prześledzić co tam się ostatnio odpierdala, Rosja w pigułce
 


Co za kurwa komedia, biedny dziadzio już powinien grać tylko w Bingo w domu starości, a nie reprezentować supermocarstwo. Swoją drogą nie stawiałbym na niego domów, że sobie w Bingo poradzi z rówieśnikami.
:DC:

W ogóle nie kumam dlaczego demokraci nie wystawiają innego kandydata. Przecież ten gość jest już po prostu za stary. Swoją drogą Trump też nie jest najmłodszy i według mnie USA mają geriatryczny problem.
 
Putin wie co robi, uderzył w czułe punkty wielu krajów.

Amerykanów nie interesuje co się działo w Europie przez ostatnie tysiąc lat, ale interesuje ich dobrobyt i sytuacja w ich kraju i to co Putin powiedział m.in. o zalewie imigrantami, będzie u nich rezonować.

Odnośnie Polski, wspomniał o rzezi Wołyńskiej i idealizowaniu na Ukrainie zbrodniarzy jak Bandera.

Odnośnie Niemiec, powiedział o rosnących cenach za gaz i blokadzie rurociągów przez ich własnych sojuszników.

Odnośnie Węgier, o odzyskaniu utraconych ziem zabranych przez Ukrainę, na których wciąż mieszka ludność węgierska.

Jeszcze bym znalazł więcej takich przykładów, Tucker okazał się nieprzygotowanym, użytecznym narzędziem dla jego propagandy*, zgodnie z przypuszczeniami.



*Mieszanie prawdy z bzdurami i wybiorczymi faktami, żeby usprawiedliwić swoje działania.
Niestety Putin jak i Chiny (biedapaństwo ale w narracji niektórych publicystów to mają zmiażdżyć Usa) są mocne w marketingu. Rosja i Żydzi, a żydowscy Rosjanie w Izraelu to już kompletnie...
Można się niby śmiać z naiwności i brak wiedzy u Amerykanów i Niemców ale w Polsce też czasami pojawiają się teksty że przecież Zachód jest zdemoralizowany a Rosja mówi o wartościach, tradycji (Jacek Wilk to mój idol :korwinlaugh:). Tak Sodoma I Gomora tam: syf kiła i mogiła. HIV, alkoholizm wzmocniony heroiną a dodatkowo mnóstwo aborcji i rozwodów oraz bezdomne dzieci, skinnheadzi robiący polowania...

Tylko Tucker udowodnił kolejny raz że jako warsztat dziennikarski jest kiepski a szkoda.
Już byli dziennikarze z lepszymi pytaniami: klasyk czego Putin zazdrości USA. Sam fakt robienia wywiadu ze złym człowiekiem nie jest zły, ale...
 
Dopiero zauważyłem ta wypowiedź Szczerby: "wstyd na całą dżungle", "Duda turysta za państwowe pieniądze". Kurcze nawet nie wiadomo czy takie wypowiedzi można podciągnąć pod rasizm czy czysty brak wiedzy o tym że Afryka nie jest wcale taka zacofana (nawet części tego kontynentu są lepiej rozwinięte niż niektórzy wschodni sąsiedzi Polski). No chyba że chłop myślał że prezydent Kenii przyjdzie w stroju Masaja -jak myślisz @Karateka@ ?:waldeklaugh:
 
Pożyteczny idiota Tucker Carlson dał Putlerowi tubę, pięknie to będzie rezonować w amerykańskiej opinii publicznej przed wyborami.

To, plus antyeuropejska i antynatowska retoryka Trumpa daje perspektywy na ciekawy rok dla Polski.

:matt:
Obawiam się, że po przyjściu Trumpa, stosunki między Polską a Ameryką się pogorszą. Nie wyobrażam sobie, żeby on i jego administracja patrzyli przychylnym okiem na Tuska i Sikorskiego oraz prowadzoną przez nich progresywną agenturę pro-Brukselską. Już obaj zaliczyli wpadki dyplomatyczne, za dużo szczekając na twitterze.



Republikanie już się zabrali za oranie Donalda.
 
Dopiero zauważyłem ta wypowiedź Szczerby: "wstyd na całą dżungle", "Duda turysta za państwowe pieniądze". Kurcze nawet nie wiadomo czy takie wypowiedzi można podciągnąć pod rasizm czy czysty brak wiedzy o tym że Afryka nie jest wcale taka zacofana (nawet części tego kontynentu są lepiej rozwinięte niż niektórzy wschodni sąsiedzi Polski). No chyba że chłop myślał że prezydent Kenii przyjdzie w stroju Masaja -jak myślisz @Karateka@ ?:waldeklaugh:

Niezmiennie uważam Szczerbę za idiotę. Myślę, że nie jest rasistą, ale wypowiedź jest rasistowska, niezależnie od jego intencji.
 
Obawiam się, że po przyjściu Trumpa, stosunki między Polską a Ameryką się pogorszą. Nie wyobrażam sobie, żeby on i jego administracja patrzyli przychylnym okiem na Tuska i Sikorskiego oraz prowadzoną przez nich progresywną agenturę pro-Brukselską. Już obaj zaliczyli wpadki dyplomatyczne, za dużo szczekając na twitterze.

Zgadzam się. Natomiast należy zwrócić uwagę, że podobne głosy były w kontekście kontaktów PiS-Demokraci. Na szczęście Amerykanie nie są małostkowi i udało się mieć dobre stosunki. Oby teraz było tak samo, chociaż stawka jest wyższa, patrząc na charakter Trumpa i obecną sytuację geopolityczną.
 
Back
Top