Polityka

Przecież to jest już mocno nieświeże po plywaniu. Ale czy ja pisalem, ze nie obskoczyl wpierdol? Mieli postraszyć, przegieli i tyle. Ze Stachowiakiem też przegieli, dla mnie to podobna sytuacja.
Jesteś obrzydliwy :)
 
Ja pierdole szkoda, że nie widzialiście specjalistów od tabletki po, w Info wieczorze na TVP
:juanlaugh:
Jakaś poseł z Lewicy na legalu mówi, że jej koleżanka jej z zza granicy przywoziła i huj xd.
 
Bardzo dobry wywiad o tym dlaczego w stosunkach Polska-Ukraina to PO bardziej niż PiS patrzy na polski interes narodowy:

 
GEnHkWTXQAA7st9.jpg

Widać, że głodny fchuj. A tak w ogóle to... :jimcarreyvomit:
 
CPK, Świnoujście, komputer kwantowy, no i zbrojeniówka, bo przy atomie pogrozili Amerykanie.

I kolejna teoria spiskowa.
 
Radio zet 9 min rozmowy z wybitnym konstytucjonalistą kolodziejczakiem który mówi o sytuacji Kamińskiego i wąsika, mówi o sztuce polityki i że na proteście rolników spotyka też wyborców lewicy i że jak ja proteście krzyczą że się sprzedał to dlatego że są z PiSu

A to dopiero 9 minut
 
chuj tam z nimi wszystkimi!

Afera jest!

Gulczasa aresztowali
Tego z big brothera??

E:
Łopanie jaka akcja :⁠-⁠D:⁠-⁠D

 
Czyli nie ma demokracji, dokładnie tak jak chcieli konfederaci. Rządzi dynastia, czyli tak jak chciał Korwin. Wszystko tak jak należy, konfederacja może się rozwiązać, bo cel już został osiągnięty, a te barany nawet o tym nie wiedziały.
Czyli żyjemy w kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowsko-amerykańskim zarządem powierniczym, co zresztą słusznie stwierdził poseł Braun z tej obrzydliwej Konfederacji, przez którą nie możesz spać. Korposzczurom, sługusom taki model poddaństwa może pasować, czego jesteś jaskrawym przykładem. Na szczęście rośnie grono ludzi, którym taki układ nie pasuje i ta perspektywa tak cię przeraża, ponieważ burzy twój piękny świat beztroskiego leminga należącego do obozu bezmózgiego fajnopolactwa, któremu etatowi Stanowscy albo Koraluki na podcastach albo w memach muszą tłumaczyć co mają myśleć w danej sprawie.
 

Tak jest! Zielona łunia!
Tylko szkoda, że prądu nie będzie.
:lesnarhappy:
U mnie wszyscy na wiosce mają w skrzynkach na ulicy bezpieczniki 16A już to widzę jak każdy podłącza pompę ciepła i ładuje elektryka.
 
Czyli żyjemy w kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowsko-amerykańskim zarządem powierniczym, co zresztą słusznie stwierdził poseł Braun z tej obrzydliwej Konfederacji, przez którą nie możesz spać.

Braun uważa, że Ameryka zarządza rosyjską kolonią na terytorium Polski, a teraz ta kolonia powinna wrócić pod rosyjski zarząd powierniczy. Niech ten zdrajca wypierdalala do Rosji.

Korposzczurom, sługusom taki model poddaństwa może pasować, czego jesteś jaskrawym przykładem. Na szczęście rośnie grono ludzi, którym taki układ nie pasuje i ta perspektywa tak cię przeraża, ponieważ burzy twój piękny świat beztroskiego leminga należącego do obozu bezmózgiego fajnopolactwa, któremu etatowi Stanowscy albo Koraluki na podcastach albo w memach muszą tłumaczyć co mają myśleć w danej sprawie.

Akurat to właśnie w świecie korporacyjnym jest najłatwiej o awans społeczny, bo większość prac tam oferowanych to career jobs. Dlatego szanuj korpo. Przeraża perspektywa Polski bez wielkich korporacji. Oczywiście! Konfederacja nie zabierze nam kapitalizmu!
 
Braun uważa, że Ameryka zarządza rosyjską kolonią na terytorium Polski, a teraz ta kolonia powinna wrócić pod rosyjski zarząd powierniczy. Niech ten zdrajca wypierdalala do Rosji.



Akurat to właśnie w świecie korporacyjnym jest najłatwiej o awans społeczny, bo większość prac tam oferowanych to career jobs. Dlatego szanuj korpo. Przeraża perspektywa Polski bez wielkich korporacji. Oczywiście! Konfederacja nie zabierze nam kapitalizmu!
:eddieconspiracy:
 
Back
Top