Polityka

Też tak sobie o tym myślałem, tylko, że kiedyś żeby wejść w jakąś subkulturę nie musiałeś brać hormonów i rozwalać swojego organizmu. Dlatego tak mnie to boli, że zabierają się za dzieciaki. Chcesz być transem, koniem, helikopterem? Absolutnie nic mi do tego i nawet Cię popieram skoro, to sprawia, że jesteś przez to szczęśliwym człowiekiem i nie naruszasz tym mojej przestrzeni osobistej. Ale nie mogę znieść tego, że ta cała ideologia lgbt chce wchodzić do szkół i edukować/manipulować dziećmi od najmłodszych lat. No kurwa nie jestem w stanie tego zrozumieć.
Projekt depopulacja, fundacja Melindy i Billa Gates
 
Coś pięknego. Hołownia GigaChad:


sarcastic-laugh.gif
 
Jak nie wiadomo o co chodzi...

A oprócz tego śmierdzi pedofilią na odległość. Wychowywanie nowych pokoleń w akceptacji do wszystkich odchyłów od normy, na podłożu seksualnym. Bo z tolerancja do drugiego człowieka to nie ma nic wspólnego. Ogólnie tak agresywne, nachalne działania nie dzieje się same z siebie, muszą być motywowane naciskami. W ostatnich latach wszystko kręci się wokół jednego
I co jeszcze? Ziemia jest płaska a po szczepionkach wyrasta trzecia ręka?

Zatrudnij się jako programista w korporacji to w końcu przejrzysz na oczy, zrozumiesz cały świat i pojmiesz wszystkie mechanizmy tego wszechświata a nie jak teraz, jak jakiś szur ciemniak :matt:
 
I co jeszcze? Ziemia jest płaska a po szczepionkach wyrasta trzecia ręka?

Zatrudnij się jako programista w korporacji to w końcu przejrzysz na oczy, zrozumiesz cały świat i pojmiesz wszystkie mechanizmy tego wszechświata a nie jak teraz, jak jakiś szur ciemniak :matt:
Korporacja, programista... Czyżby LPG CD projekt? Jeśli tak to dają my nawet wolne dni z okazji miesiączki, godzinę dziennie na masturbacje i zapas tamponów unisex.
 
Też tak sobie o tym myślałem, tylko, że kiedyś żeby wejść w jakąś subkulturę nie musiałeś brać hormonów i rozwalać swojego organizmu. Dlatego tak mnie to boli, że zabierają się za dzieciaki. Chcesz być transem, koniem, helikopterem? Absolutnie nic mi do tego i nawet Cię popieram skoro, to sprawia, że jesteś przez to szczęśliwym człowiekiem i nie naruszasz tym mojej przestrzeni osobistej. Ale nie mogę znieść tego, że ta cała ideologia lgbt chce wchodzić do szkół i edukować/manipulować dziećmi od najmłodszych lat. No kurwa nie jestem w stanie tego zrozumieć.
Niby tak ale poplynąles z tym "CZŁOWIEKIEM". To się kwalifikuje tylko do podludzi i to niezależnie od zaimków.
 
Też tak sobie o tym myślałem, tylko, że kiedyś żeby wejść w jakąś subkulturę nie musiałeś brać hormonów i rozwalać swojego organizmu. Dlatego tak mnie to boli, że zabierają się za dzieciaki. Chcesz być transem, koniem, helikopterem? Absolutnie nic mi do tego i nawet Cię popieram skoro, to sprawia, że jesteś przez to szczęśliwym człowiekiem i nie naruszasz tym mojej przestrzeni osobistej. Ale nie mogę znieść tego, że ta cała ideologia lgbt chce wchodzić do szkół i edukować/manipulować dziećmi od najmłodszych lat. No kurwa nie jestem w stanie tego zrozumieć.
Może to nie jest złe. Przez te choroby psychiczne, skrobanki i tabletki dzień po lewica sama się zdepopuluje. Szkoda że nie mam już tyle czasu żeby poczekać na efekty.
 
Oczywiście że lepiej nie umrzeć z głodu, ale w jaki sposób delegalizacja pigułki dzień po sprawia, że ludzie przestają głodować?
Sa wazniejsze sprawy jak piguła te to mozna bylo załatwic rozporzadzeniem a zajac sie waznymi tematami ale lepiej grzac Wasika Kaminskiego pigułki...
Rolnicy solą tej ziemi. Czy powstanie narodowy agraryzm?
Huj wi nasi to sa gówniaki ale Niemcy i Francuzy razem moga ugrac cos w Ue
 
Rozumiem, że można mieć różne spojrzenia na Wąsik,Kamiński ale Duda to już robi taka szopkę z nimi że to aż niesmaczne.

Te ,,misie," klaskanie zaraz po wypuszczeniu. Co to kurwa jest :facepalm:
 
Back
Top