Polityka

:jarolaugh:
GEISsmAWQAAr6Bt
 

Alles für Deutschland :korwinlaugh::siuu:
Ale mają moc: z Tuska zrobili chłopaka od zadań dla niemieckiego Greenpeace mimo jego starych wypowiedzi, TVN nagle zmienił swoją naracje i kiedys krytyczne reportaże o wiatrakach to teraz za samą propozycje takiego reportażu zwolniliby dziennikarzy (pamiętacie historie reportażu "gospodarstwo sprzedane za wartość wadium"? Po czasie skojarzyli, że nie tego sędziego ktoś odważył się skrytykować i usuniete)...
A i jeszcze ta ministra wice z Grüne, lewacki Suski w spódnicy
I jeszcze $ dla Amerykanów za opóźnienia a tęczowa organizacja sędziów wyroków nie wyda :waldeklaugh::robertmakeup:
Będzie spolka do budowy elektrowni, będą ładne wypłaty jak za poprzedniej kadencji Po i będą co miesiąc przelewy za szukanie lokalizacji ...
 
Last edited:
Alles für Deutschland :korwinlaugh::siuu:
Ale mają moc: z Tuska zrobili chłopaka od zadań dla niemieckiego Greenpeace mimo jego starych wypowiedzi, TVN nagle zmienił swoją naracje i kiedys krytyczne reportaże o wiatrakach to teraz za samą propozycje takiego reportażu zwolniliby dziennikarzy (pamiętacie historie reportażu "gospodarstwo sprzedane za wartość wadium"? Po czasie skojarzyli, że nie tego sędziego ktoś odważył się skrytykować i usuniete)...
A i jeszcze ta ministra wice z Grüne, lewacki Suski w spódnicy
I jeszcze $ dla Amerykanów za opóźnienia a tęczowa organizacja sędziów wyroków nie wyda :waldeklaugh::robertmakeup:
Będzie spolka do budowy elektrowni, będą ładne wypłaty jak za poprzedniej kadencji Po i będą co miesiąc przelewy za szukanie lokalizacji ...
Mamy na forum kilku zakochanych w PO, niektórzy nawet nie głupi. Ciekawe co sądzą o ostatnich posunięciach Oskara.
Najpierw wiatraki, później CPK, teraz atom,. ciekawe jak się skończy Świnoujście

Fur Deutschland wjeżdża na pełnej kurwie
 
Mamy na forum kilku zakochanych w PO, niektórzy nawet nie głupi. Ciekawe co sądzą o ostatnich posunięciach Oskara.
Najpierw wiatraki, później CPK, teraz atom,. ciekawe jak się skończy Świnoujście

Fur Deutschland wjeżdża na pełnej kurwie
Od dawna uważam że Tusk zniszczy nieliczne dobre pomysły PiSu (no oczywiście nad szczegółami można się spierać) a rozwinie to w czym PiS jest niedobry.
Jest kredyt 1,5%, jest tęczowa Nowacka, jest sekta adamowiczowa na wzór smoleńskiej. Oni wręcz biorą metody PiSu dla swojego elektoratu. A jeszcze to już naprawdę to Trwam jest mniej szkodliwe niż TVN-zreszta historia tej stacji. Pamięta ktoś jeszcze te telegry, promowanie gangsterów oraz Mango telezakupy? Boże że UOKiK patrzył na to korzystnie, też czasy świeżo po wejściu do UE, prawo konsumenckie mocno we wschodnim stylu ale mimo wszystko: kosili kase na emerytach jak Rydzyk
 
Dalej się pałujecie pod starego debila bez mocy sprawczej?
Wipler, Bosak i Mentzen po akcji z Braunem chcieli skonczyc z wariatami w Konfederacji. Po ostatnich wypowiedziach Bosaka o Braunie widze, ze to wariaci jednak naprostowali ich. Tak wlasnie stary dziad JKM nie ma mocy sprawczej. I wie, ze jak jestes partia wariatow to mowisz to co wariaci chca uslyszec , a nie robisz z siebie nagle oswieconego, bo wtedy kosmiczny elektorat pojdzie sobie gdzie indziej.
 
Wipler, Bosak i Mentzen po akcji z Braunem chcieli skonczyc z wariatami w Konfederacji. Po ostatnich wypowiedziach Bosaka o Braunie widze, ze to wariaci jednak naprostowali ich. Tak wlasnie stary dziad JKM nie ma mocy sprawczej. I wie, ze jak jestes partia wariatow to mowisz to co wariaci chca uslyszec , a nie robisz z siebie nagle oswieconego, bo wtedy kosmiczny elektorat pojdzie sobie gdzie indziej.
Myślałem, że jesteś mądrzejszy niż karateka.
:beczka:
 
Przykro mi, ze Cie rozczarowalem. Jezeli jest inaczej to mi wytlumacz co sie teraz dzieje w Konfederacji.
Nie spodziewałem się po Tobie zjazdu, aż do poziomu osoby w kimonie. Braun obnażył hipokryzje wszystkich partii jak tam nie zauważyłeś pewnych kwestii zostawiam to Twoiej moralności. Mnie nie rozczarowałeś tylko swoje dzieci jeżeli dalej nie zauważasz problemów.

Nie przypominam sobie żeby konfa miała teraz ministra edukacji czy równości (xD) I mogła decydować o praniu mózgów nieświadomych zagrożenia dzieci.
O nie! oni przecież chcą się tylko w szpitalach odwiedzać.
:putinlaugh:
 
Nie spodziewałem się po Tobie zjazdu, aż do poziomu osoby w kimonie. Braun obnażył hipokryzje wszystkich partii jak tam nie zauważyłeś pewnych kwestii zostawiam to Twoiej moralności. Mnie nie rozczarowałeś tylko swoje dzieci jeżeli dalej nie zauważasz problemów.

Nie przypominam sobie żeby konfa miała teraz ministra edukacji czy równości (xD) I mogła decydować o praniu mózgów nieświadomych zagrożenia dzieci.
O nie! oni przecież chcą się tylko w szpitalach odwiedzać.
:putinlaugh:
Jak mnie znasz, to wiesz, jakie mam zdanie o lewakach.

Ja jednak slyszalem od Bosaka i Mentzena, i to calkiem niedawno, ze koncza z wariatami u siebie. Co poszlo nie tak?
 
Jak mnie znasz, to wiesz, jakie mam zdanie o lewakach.

Ja jednak slyszalem od Bosaka i Mentzena, i to calkiem niedawno, ze koncza z wariatami u siebie. Co poszlo nie tak?
Wg mnie problem w tym że u nas nie ma świadomego prawicowego elektoratu więcej jak te 5-6%. Reszta to frustraci popierający populistycznych krzykaczy typu Korwin. Ludzie w ogóle nie rozumieją czym jest prawica. Myslą że tym jest religijna komuna Kaczyńskiego. Marzy mi się partia republikańska w Polsce ale raczej się tego nie doczekam.
Brauna też nie można traktować poważnie. Sam zgadzam się i pochwalam to co zrobił ale całe jego działanie później jest żałosne. Jara się samym sobą w swoim dziecięcym samozadowoleniu. Jak pięciolatek który zrobił na złość mamie. Powinien teraz drążyć temat do oporu. Nawijać o polskim ambasadorze w Izraelu, złożyć pozew dotyczący naruszenia nietykalności posła RP przez to indywiduum w spódnicy. Zamiast tego biega po skrajnych podcastach i wpada w coraz większe samozadowolenie.
 
Wkurwia mnie ten kraj. Nam ZUS minimalny 2000 od stycznia a dla Ukraińców dupa wypięta i nasmarowana wazeliną. Jakos sobie poradzę bo to co mi zabiorą to wezmę w 800+, ale bezdzietni przedsiębiorcy to już w ogóle są ruchani przez państwo. Może to ich sposób na zwiększenie przyrostu naturalnego? Rób dzieci albo cię okradniemy.
 
Wkurwia mnie ten kraj. Nam ZUS minimalny 2000 od stycznia a dla Ukraińców dupa wypięta i nasmarowana wazeliną. Jakos sobie poradzę bo to co mi zabiorą to wezmę w 800+, ale bezdzietni przedsiębiorcy to już w ogóle są ruchani przez państwo. Może to ich sposób na zwiększenie przyrostu naturalnego? Rób dzieci albo cię okradniemy.
Rolnicy dolaczyli do przewozników na blokady zablokowane byly 4 granice

jak im kołodziejczak obiecał to poszli z granicy w pizdu i zortawili otwarta granice
na nowa blokade zgody juz nie dostali tirowcy
 
Back
Top