Polityka

Ale co? spałeś pan
Dzie byles 2 lata ?
Polityką nie interesuje się z 8 lat. Do pewnego momentu nie wiedziałem kto to jest morawiecki aż nie zaczęli majstrować przy podatku i składkach. To zmusiło mnie do zeinteresowania się tym całym gównem na nowo. Nie mam telewizji, gazet nie kupuje, w internecie przeglądam tylko strony związane z moimi zainteresowaniami a wszystkie powiadomienia na telefon kasuje jednym pociągnięciem palca.
Nie wiem tylko czy się przez te lata odzwyczaiłem czy rzeczywiście skala gówna wywaliła po za górną granicę.
 
GENNdxtXcAAaWsL.jpg

theyre-the-same-picture-the-office.gif
 
Last edited:
@Karateka@ słuchałeś tego ostatniego wywiadu Mentzena u Żurnalisty?
Po tytule czuje dymy :korwinlaugh:

:)
Oczywiście:

Mentzen u Żurnalisty chwali Petru, potępia Brauna. Mówi że dobrze że Petru dostał się do sejmu, bo to wolnorynkowiec i może coś dobrego z jego obecności wyjdzie. Braun natomiast pewnie dostanie wyrok i koniec polityki na dłużej. Nie dziwi się, że ludzie woleli Trzecią Drogę zamiast Konfederacji jeśli ludzie wariaci byli na listach Konfederacji. To nie Trzecia Droga była tak silna, to konfederacja była tak słaba. Oprócz tego można się dowiedzieć, że w wielu kwestiach szanuje Matczaka.

 
Zielone szkodniki Tuska
View attachment 89747
Nawet Żukowska jest od nich lepsza

Przemysław Słowik z Zielonych za wikipedią:

" Jest absolwentem Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego. Ukończył studia podyplomowe na kierunku Public Relations. "

Wyjątkowej klasy ekspert od energetyki. Przebija chyba nawet pewnego Jakuba, którego nazwiska nie wolno wymawiać.
6b2f08285622974d3155c637018f8c38.jpg
 
Przemysław Słowik z Zielonych za wikipedią:

" Jest absolwentem Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego. Ukończył studia podyplomowe na kierunku Public Relations. "

Wyjątkowej klasy ekspert od energetyki. Przebija chyba nawet pewnego Jakuba, którego nazwiska nie wolno wymawiać.
6b2f08285622974d3155c637018f8c38.jpg
Jest takim samym bakłażanem co reszta tej partii. Wyjątkowo gardzę nimi a szczególnie Panią Tracz która ma życiową misję niszczenia żeglugi śródlądowej
 
@Karateka@
Wojewoda z Po chce zmiany lokalizacji elektrowni atomowej co opóźni budowę o lata
Taki mały koalicjant Zieloni i są we ważnym ministerstwie.
A mówiłeś że oni nie są ważni :korwinlaugh:
Ah stare czasy kiedy Tusk wręcz krzyczał z mówinicy "nie nabierzemy się lobbystom tak jak Niemcy" a Uwaga TVN z reportażami przeciw wiatrakom z tekstami hałas jak na lotnisku

Światopoglądowo można się zmienić, ekonomicznie, ba nawet można robić ukłony dla antyatomowej szurii (Śmiszek obejrzał Czarnobyl na Tvnie i się boi: że akurat TVN to emituje xd) -byle być u władzy i dostać w nagrodę stołek w Brukseli.
To już Kwaśniewski jest bardziej asertywny...

To jest w ogóle szczyt obłudy jak politycy Po mówią o dbaniu o środowisko i krajobraz -ich samorządowcy to...

 
Hołownia jest sceptyczny wobec atomu a taka "ministra" środowiska to:korwinlaugh:
Mazurek ją upokorzył już pytaniami o parki narodowe, a afera wiatrakowa dużo mówi o ich elastyczności...

Wypadła niekorzystnie u Mazurka, więc pewnie zablokuje budowę elektrowni jądrowej. Nie wiemy gdzie tu logika, ale przynajmniej w tej historii nie było tęczowych sędziów.
 
Wypadła niekorzystnie u Mazurka, więc pewnie zablokuje budowę elektrowni jądrowej. Nie wiemy gdzie tu logika, ale przynajmniej w tej historii nie było tęczowych sędziów.
Afera wiatrakowa pokazała lobingowa stronę ala Greenpeace więc z atomem będzie podobnie.
No chyba że wojewoda z Po robi awanture wbrew Tuskowi, taki niezależny.
BTW przecież mówiłeś że nie ma tęczowej organizacji sędziów i w 2015 roku Po nie wybrała sędziów na zapas :waldeklaugh:
 
Afera wiatrakowa pokazała lobingowa stronę ala Greenpeace więc z atomem będzie podobnie.
No chyba że wojewoda z Po robi awanture wbrew Tuskowi, taki niezależny.
BTW przecież mówiłeś że nie ma tęczowej organizacji sędziów i w 2015 roku Po nie wybrała sędziów na zapas :waldeklaugh:

Nigdy nie mówiłem, że PO nie wybrała sędziów na zapas. Tusk wtedy dostał funkcję w UE i nie miał kto trzymać za mordę platformersów
 
Już nie cwaniakuj. Wycofują się raczkiem bo powstała gówno burza. Ale nie martwmy się to nie koniec wojny. Jeśli chodzi o atom to wygraliśmy tą bitwę ale nie wojnę. Wszelkiego rodzaju antyatomowi lobbyści nie śpią a nawet są w koalicji rządzącej i nie powiedzieli ostatniego słowa.
nie mów hop z tą bitwą, to może być mydlenie oczu
 
Już nie cwaniakuj. Wycofują się raczkiem bo powstała gówno burza. Ale nie martwmy się to nie koniec wojny. Jeśli chodzi o atom to wygraliśmy tą bitwę ale nie wojnę. Wszelkiego rodzaju antyatomowi lobbyści nie śpią a nawet są w koalicji rządzącej i nie powiedzieli ostatniego słowa.

Popieram Twoją postawę :)
 
Back
Top