Polityka

20 mld złotych pożyczki żeby kupić od Niemców jakieś gówno?

Taak! Król Unii Europejskiej załawił! Hurra, patrzcie jaki jest skuteczny!


Sprawa pozwoleń, sprawa dotycząca konkretnie ludzi, obywateli Polski, jego, ponoć, rodaków?

A nieee, to mało realne, nawet nie ma co gadać...



Wygląda na to, że premier Polski nie jest już od rządzenia i dbania o interesy obywateli Polski, a od przekazywania swoim prostaczkom dekretów brukselskich i to bez dyskusji.

Joński i Szczerba powinni pojechać na granicę i przybić taki dekret do drzewa żeby protestujący mogli się w końcu rozejść do domów.


"Zapomniałem już jak wybitnego polityka wydała polska ziemia"


putinlaugh.gif
 
20 mld złotych pożyczki żeby kupić od Niemców jakieś gówno?

Taak! Król Unii Europejskiej załawił! Hurra, patrzcie jaki jest skuteczny!


Sprawa pozwoleń, sprawa dotycząca konkretnie ludzi, obywateli Polski, jego, ponoć, rodaków?

A nieee, to mało realne, nawet nie ma co gadać...



Wygląda na to, że premier Polski nie jest już od rządzenia i dbania o interesy obywateli Polski, a od przekazywania swoim prostaczkom dekretów brukselskich i to bez dyskusji.

Joński i Szczerba powinni pojechać na granicę i przybić taki dekret do drzewa żeby protestujący mogli się w końcu rozejść do domów.


"Zapomniałem już jak wybitnego polityka wydała polska ziemia"


putinlaugh.gif
najlepsze że on po uzyskaniu władzy przeszedł do realizacji swoich celów i bez pierdolenia , bez kurtuazji bezczelnie to robi ruchajac naród bez wazeliny a są tacy co jeszcze brawo biją.
 
to chyba jednak nie "prawo" a "prawo-rządność" :beczka:


Czyli bodnar powołał 5 "prokuratorów dublerów" i teraz kolejne lata ci będą się naciągać z tamtymi pięcioma o krzesła i każdy będzie nazywał siebie "prokuratorem przebierańcem".
Robią dokładnie to samo co poprzednia ekipa.

To są ci sami ludzie a ludzie na nich głosują i mówią, że "no teraz to już na pewno będzie inaczej" :DC:




trzy kobiety, dwóch mężczyzn, na prokuratorów, przypadek? nie sądzę :tysoncoffe:


1703837284653.png
 
Słucham radio zet z Bodnarem i mówię wam on przebije Ziob-Zero jeśli chodzi o patole w sądownictwie

jak mu zarzucają że robi coś niezgodnie z prawem, konstytucją to on ma opinię jakiegoś profesora i odpierdolcie się od niego bo profesor powiedział że dobrze robi i chuj.
Ale jak mu mówią że inny profesor powiedział że robi źle i jest to niezgodne z prawem to podważa opinię tego profesora i sugeruje że jest partyjny.

mój profesor jest lepszy niż twój :juanlaugh:
Jeden z moich ulubionych sucharów o prawnikach
Ile jest 2 plus 2?
W podstawówce powiedzą 4
Filozof: to zależy co rozumiemy pod dwa i plus
Prawnik: a ile ma wyjść?
I powiedz @Karateka@ jak tu po Bodnarze i Ziobrystach można poważnie traktować świat prawa?
To już nawet Gwiazdkwskiego nazwali kryptopisowcem. Obłęd, amok
 
to chyba jednak nie "prawo" a "prawo-rządność" :beczka:


Czyli bodnar powołał 5 "prokuratorów dublerów" i teraz kolejne lata ci będą się naciągać z tamtymi pięcioma o krzesła i każdy będzie nazywał siebie "prokuratorem przebierańcem".
Robią dokładnie to samo co poprzednia ekipa.

To są ci sami ludzie a ludzie na nich głosują i mówią, że "no teraz to już na pewno będzie inaczej" :DC:




trzy kobiety, dwóch mężczyzn, na prokuratorów, przypadek? nie sądzę :tysoncoffe:


View attachment 87919

Ciekawe który zajmie się sprawa jego syna z nożem...
 
20 mld złotych pożyczki żeby kupić od Niemców jakieś gówno?

Taak! Król Unii Europejskiej załawił! Hurra, patrzcie jaki jest skuteczny!


Sprawa pozwoleń, sprawa dotycząca konkretnie ludzi, obywateli Polski, jego, ponoć, rodaków?

A nieee, to mało realne, nawet nie ma co gadać...



Wygląda na to, że premier Polski nie jest już od rządzenia i dbania o interesy obywateli Polski, a od przekazywania swoim prostaczkom dekretów brukselskich i to bez dyskusji.

Joński i Szczerba powinni pojechać na granicę i przybić taki dekret do drzewa żeby protestujący mogli się w końcu rozejść do domów.


"Zapomniałem już jak wybitnego polityka wydała polska ziemia"


putinlaugh.gif
Zezwolenia sa be
dobre jest dla polaków cebulaków paliwo w gore
autostrady w góre
ekologia

naprawde ida w to by znowu polaki jebali u niemca
 
Ujawnienie zarobków dosłownie kilku najlepiej zarabiających najwyższych dyrektorów TVP to zagrywka czysto pijarowa i gra na emocjach. Ludzie oburzeni, ale w sektorze prywatnym na najwyższych pozycjach są gigantyczne kwoty.

A mówienie o tym, że będą musieli te wypłaty oddać to już pachnie stylem Łukaszenki.

Pierwsza rysa na wizerunku PO po objęciu władzy.
 
Gdzie? Nic nie ma w mediach. Daj proszę jakieś linki do tej informacji.
republika tv , jeśli nie masz to na yt odpal , od godziny trąbią o tymi z byłym generałem rozmawiali przed chwilą i mocno się dziwi że nie ma żadnego komunikatu od władz

Wożuczyn-Cukrownia powiat Tomaszowski - brak ofiar

w innych mediach ZERO info a minęło 1.5 godziny
 
Last edited:
Odpowiedź Lisa...


Problem polega na tym że Lis dostawał kase za produkcję ale program wyprodukowało TVP więc...
A czy program zarabiał na siebie to też jest dyskusyjne

Patologia.

To są media publiczne,
olbrzymia baza produkcyjna, masa pracowników na każdym szczeblu więc takie ,,podwykonawstwo” służy jedynie wyprowadzaniu kasy.

Chcesz pracować w mediach publicznych ?

Super, masz kontrakt, wypłatę co miesiąc, koniec, kropka.
 
Słucham radio zet z Bodnarem i mówię wam on przebije Ziob-Zero jeśli chodzi o patole w sądownictwie

jak mu zarzucają że robi coś niezgodnie z prawem, konstytucją to on ma opinię jakiegoś profesora i odpierdolcie się od niego bo profesor powiedział że dobrze robi i chuj.
Ale jak mu mówią że inny profesor powiedział że robi źle i jest to niezgodne z prawem to podważa opinię tego profesora i sugeruje że jest partyjny.

mój profesor jest lepszy niż twój :juanlaugh:
Tylko za czasów PIS minister sprawiedliwości magister, prezes TK magister, tam do tytułów profesorskich było bardzo daleko, a i tak krytykowali niekorzystne dla nich wypowiedzi...
PS. zawsze tak było jak PIS krzyczał precz z komuną, a miał posła a później w TK byłego prokuratura stanu wojennego...
:boss:
 
Słucham radio zet z Bodnarem i mówię wam on przebije Ziob-Zero jeśli chodzi o patole w sądownictwie

jak mu zarzucają że robi coś niezgodnie z prawem, konstytucją to on ma opinię jakiegoś profesora i odpierdolcie się od niego bo profesor powiedział że dobrze robi i chuj.
Ale jak mu mówią że inny profesor powiedział że robi źle i jest to niezgodne z prawem to podważa opinię tego profesora i sugeruje że jest partyjny.

mój profesor jest lepszy niż twój


Zabawna rzecz,
podobno są jakieś ekspertyzy prawne u ministra Sienkiewicza uznające działania w TVPiS za prawidłowe.

Nikt ich na oczy nie widział a większość prawników pytanych o sprawę nabiera wody w usta albo daje wymijające odpowiedzi.

Jedynie obecny RPO odważył się jawnie skrytykować ,,odbijanie” mediów publicznych.
 
Zabawna rzecz,
podobno są jakieś ekspertyzy prawne u ministra Sienkiewicza uznające działania w TVPiS za prawidłowe.

Nikt ich na oczy nie widział a większość prawników pytanych o sprawę nabiera wody w usta albo daje wymijające odpowiedzi.

Jedynie obecny RPO odważył się jawnie skrytykować ,,odbijanie” mediów publicznych.
Przed chwilą w republika tv podali że prokuratura wszczęła postępowanie wobec Sienkiewicza za przekroczenie uprawnień oraz wobec tego posła co poturbował posła pisu

Bodnar dzisiaj podał 2 nazwiska tych wybitnych profesorów pod koniec wywiadu jak go Lubecka przycisnęła
 
to chyba jednak nie "prawo" a "prawo-rządność" :beczka:


Czyli bodnar powołał 5 "prokuratorów dublerów" i teraz kolejne lata ci będą się naciągać z tamtymi pięcioma o krzesła i każdy będzie nazywał siebie "prokuratorem przebierańcem".
Robią dokładnie to samo co poprzednia ekipa.

To są ci sami ludzie a ludzie na nich głosują i mówią, że "no teraz to już na pewno będzie inaczej" :DC:




trzy kobiety, dwóch mężczyzn, na prokuratorów, przypadek? nie sądzę :tysoncoffe:


View attachment 87919

To jest niesamowite. Kto by się spodziewał.
:waldeklaugh:
 
Ciekawe jak długo nowa ekipa będzie szukała tego obiektu.

Mały sprawdzian nowego szefa MON.
Duża różnica w wypowiedziach opozycji

Matecki z PiS mówił przed chwilą że nie móżna pluć na wojsko i kibicuje Kośiniakowi by szybko uspokił sytuację i że nie będą grać politycznie wobec tej sytuacji bo bezpieczeństwo jest najważniejsze
Koalicja miłości wyła niesamowicie i szczuła jak rakieta spadła za pisu
 
Duża różnica w wypowiedziach opozycji

Matecki z PiS mówił przed chwilą że nie móżna pluć na wojsko i kibicuje Kośiniakowi by szybko uspokił sytuację i że nie będą grać politycznie wobec tej sytuacji bo bezpieczeństwo jest najważniejsze
Koalicja miłości wyła niesamowicie i szczuła jak rakieta spadła za pisu
A Błaszczak co wygadywał, że on nic nie wiedział bo wojsko go nie poinformowało...
 
Duża różnica w wypowiedziach opozycji

Matecki z PiS mówił przed chwilą że nie móżna pluć na wojsko i kibicuje Kośiniakowi by szybko uspokił sytuację i że nie będą grać politycznie wobec tej sytuacji bo bezpieczeństwo jest najważniejsze
Koalicja miłości wyła niesamowicie i szczuła jak rakieta spadła za pisu
Bo za pisu bylo to tuszowane jak tylko sie dalo, bylo inaczej?
 
Bo za pisu bylo to tuszowane jak tylko sie dalo, bylo inaczej?
ja o czym innym pisze a już dwóch z was coś pierdoli jak było za pisu i z Błaszczakiem mi wyjeżdza
ja napisałem o szczuciu na wojsko a nie czy Błaszczak robił dobrze czy źle

:juanlaugh:bez urazy ale jak macie problem z czytaniem ze zrozumieniem prostego tekstu to go 5 razy przeczytajcie a poźniej odpowiadajcie
 
Duża różnica w wypowiedziach opozycji

Matecki z PiS mówił przed chwilą że nie móżna pluć na wojsko i kibicuje Kośiniakowi by szybko uspokił sytuację i że nie będą grać politycznie wobec tej sytuacji bo bezpieczeństwo jest najważniejsze
Koalicja miłości wyła niesamowicie i szczuła jak rakieta spadła za pisu

Ale wtedy była taka różnica że o ile mnie pamięć nie myli to opinia publiczna dowiedziała się po fakcie.

Rakietę znalazła po czterech miesiącach jakaś babka na konnej przejażdżce.

Na koniec Błaszczak stwierdził że o niczym nie wiedział bo dowództwo go nie poinformowało i dymisjonuje dowódcę.

Potem generał Piotrowski wydał oświadczenie w tv a Duda stwierdził że nie będzie dymisji.

I nie było szczucia na wojsko tylko na szefostwo MON, które ordynarnie próbowało zwalić winę na dowództwo wojska.

Chyba widać różnice?
 
Na serio kogoś dziwi, że tvp to skarbonka dla swoich? O tym wam tusk nie powie, ale to stawki sprzed prawie 10 lat:
GCgBLMvXUAAsPhh.jpeg


Strasznym durniem trzeba być by łapać się na tuskowe zagrywki o "gigantycznych pieniądzach podczas gdy nauczyciele i pielęgniarki głodują.
 
Ale wtedy była taka różnica że o ile mnie pamięć nie myli to opinia publiczna dowiedziała się po fakcie.

Rakietę znalazła po czterech miesiącach jakaś babka na konnej przejażdżce.

Na koniec Błaszczak stwierdził że o niczym nie wiedział bo dowództwo go nie poinformowało i dymisjonuje dowódcę.

Potem generał Piotrowski wydał oświadczenie w tv a Duds stwierdził że nie będzie dymisji.

Chyba widać różnice?

o trzeci co nie ogarnia o czym ja piszę :juanlaugh:

Ja mówię o SZCZUCIU NA WOJSKO , STRAŻ GRANICZNĄ , POLICJĘ przez lewacką koalicję przy każdej możliwej okazji

Co innego jechać z Blaszczakiem czy innym Kośiniakiem a co innego pluć na naszych chłopaków dla politycznych gierek
 
ja o czym innym pisze a dwóch z was coś pierdoli jak było za pisu
ja napisałem o szczuciu na wojsko a nie czy Błaszczak robił dobrze czy źle

:juanlaugh:jak macie problem z czytaniem ze zrozumieniem prostego tekstu to go 5 razy przeczytajcie a poźniej odpowiadajcie
Co sie chlop zesrał i od razu atak :DC:

Szczucie na wojsko bylo konsekwencją prowadzenia polityki tamtejszej władzy.

Jak nie umiesz dyskutować bez pultania się jak dzieciak to najlepiej nie otwieraj gęby. Eot
 
Back
Top