Polityka

Co sie chlop zesrał i od razu atak :DC:

Szczucie na wojsko bylo konsekwencją prowadzenia polityki tamtejszej władzy.

Jak nie umiesz dyskutować bez pultania się jak dzieciak to najlepiej nie otwieraj gęby. Eot

ciebie zabolało że nie umiesz prostego tekstu przeczytać ze zrozumieniem bo ja ci po prostu odpowiedziałem że nie posiadasz umiejętności co ogarnięte dziecko z 4 klasy podstawówki posiada ale widzę odpaliłeś się

,,SZCZUCIE NA WOJSKO BYŁO KONSEKWENCJĄ PROWADZENIA POLITYKI'' :juanlaugh:
 
Słyszałem jak Parafianowicz opowiadał, że jak spadła ta pierwsza rakieta i zabiła dwóch Polaków, to nasi nie wiedzieli co zrobić i czekali na decyzję Amerykanów. Podobno od tego momentu UA zaczęła olewać nasze władze, bo doszli do wniosku, że i tak decydują Amerykanie.
 
o trzeci co nie ogarnia o czym ja piszę :juanlaugh:

Ja mówię o SZCZUCIU NA WOJSKO , STRAŻ GRANICZNĄ , POLICJĘ przez lewacką koalicję przy każdej możliwej okazji

Co innego jechać z Blaszczakiem czy innym Kośiniakiem a co innego pluć na naszych chłopaków dla politycznych gierek

Mieszasz sprawy żeby podtrzymać swoją wersje wydarzeń.

Wtedy była krytyka ministra i jego partii bo zwyczajnie kłamał żeby ratować swój tyłek i zwalał winę na wojskowych.

Krytyka armii była jedynie pod kątem słabego wyposażenie za co finalnie też obwiniono ministerstwo.
 
Słyszałem jak Parafianowicz opowiadał, że jak spadła ta pierwsza rakieta i zabiła dwóch Polaków, to nasi nie wiedzieli co zrobić i czekali na decyzję Amerykanów. Podobno od tego momentu UA zaczęła olewać nasze władze, bo doszli do wniosku, że i tak decydują Amerykanie.

To pewnie było to podnoszenie z kolan.

Duda z kolegami gdyby mógł to wlazłby Trumpowi do tyłka.
Jak zmieniła się władza w USA niewiele się zmieniło.

Ale to ten sam problem od lat, nawet Miller właził Amerykanom bez wazeliny.
 
Co sie chlop zesrał i od razu atak :DC:

Szczucie na wojsko bylo konsekwencją prowadzenia polityki tamtejszej władzy.

Jak nie umiesz dyskutować bez pultania się jak dzieciak to najlepiej nie otwieraj gęby. Eot
Czyli jak tusk pierdoli kocopoły, to powinienem szczuć na Ciebie?
 
Na serio kogoś dziwi, że tvp to skarbonka dla swoich? O tym wam tusk nie powie, ale to stawki sprzed prawie 10 lat:
View attachment 87926

Strasznym durniem trzeba być by łapać się na tuskowe zagrywki o "gigantycznych pieniądzach podczas gdy nauczyciele i pielęgniarki głodują.

800 tysięcy brutto za 2 lata to 33 tysiące brutto za miesiąc. Jak jesteś dyrektorem jakiegoś departamentu w korpo to tyle zarabiasz.
 
gębę żeby zamknęła to do swojej starej możesz pisać jak ci pozwala
Jak Ci geba nie pasuje to sklej pizde bo poziom dyskusji ktory prezentujesz po 3 postach to nadajesz sie wyłącznie na mydło i to w dobrym przypadku. Jeszcze na rodzine kondom wjeżdża :DC:
 
Mieszasz sprawy żeby podtrzymać swoją wersje wydarzeń.

Wtedy była krytyka ministra i jego partii bo zwyczajnie kłamał żeby ratować swój tyłek i zwalał winę na wojskowych.

Krytyka armii była jedynie pod kątem słabego wyposażenie za co finalnie też obwiniono ministerstwo.

ja o żadnych sprawach nie mówiłem więc jak mogę mieszać cokolwiek :juanlaugh:co ty próbujesz mi kurwa wmówić

ja mówiłem ogólnie o szczuciu na Polskie służby czy to Wojsko czy SG.

Bo co na SG też nie było szczujni tylko krytyka ministerstwa ?
 
Jak Ci geba nie pasuje to sklej pizde bo poziom dyskusji ktory prezentujesz po 3 postach to nadajesz sie wyłącznie na mydło i to w dobrym przypadku. Jeszcze na rodzine kondom wjeżdża :DC:
na jaką rodzinę odpadzie ludzki , napisałem ci że możesz do matki rzucać takie teksty dalej jak ci pozwala jakie to wjeżdzanie?
dalej nie umiesz czytać ze zrozumieniem
 
na jaką rodzinę odpadzie ludzki , napisałem ci że możesz do matki rzucać takie teksty dalej nie umiesz czytać ze zrozumieniem
I co jeszcze powiesz? Bo widze ze w temacie polityki to jestes gość :DC:

Potem sie dziwic ze kraj wyglada jak wyglada jak takie ulepy sie tworzą. Moja racja jest mojsza niz twojsza!!!!!!
 
ja o żadnych sprawach nie mówiłem więc jak mogę mieszać cokolwiek :juanlaugh:co ty próbujesz mi kurwa wmówić

ja mówiłem ogólnie o szczuciu na Polskie służby czy to Wojsko czy SG.

Bo co na SG też nie było szczujni tylko krytyka ministerstwa ?

Piszesz że za Pisu gdy spadła rakieta to było wycie.

Pisz precyzyjnie o co Ci chodzi.

I powtarzam: po rakiecie nie było szczucia na wojsko tylko na ministra, który na to wojsko chciał zwalić winę.

I mieszasz bo temat rakiety a od wojska przeszedłeś do straży granicznej.

Umiesz czytać ze zrozumieniem że zacytuje?

:roberteyeblinking:
 
Przecież robisz za jego gwardię
Serio? Widze ze chlopaki w temacie polityki jak konie w furmance z klapkami :DC: albo z nami albo przeciwko nam.

Nawet nie glosowalem za stroną rządząca. Skoro nie można pisac faktów no to po co dyskutować? Trzeba sobie wymyślić scenariusz i żyjmy w symulacji :awesome:
 
Serio? Widze ze chlopaki w temacie polityki jak konie w furmance z klapkami :DC: albo z nami albo przeciwko nam.

Nawet nie glosowalem za stroną rządząca. Skoro nie można pisac faktów no to po co dyskutować? Trzeba sobie wymyślić scenariusz i żyjmy w symulacji :awesome:
Przecież całe Twoje fakty to "dobrze donek robi, dobrze, no i jebać pis"
 

Że ten cały krzyk o zarobki kilku najwyżej postawionych osób w TVP to niemerytoryczne przedstawienie. I krytykuję pod tym względem głównie PO, które rozpoczęło tę dyskusję, która odwraca uwagę od istotniejszych spraw, jak np. projekt wakacji kredytowych, który dla 90 procent korzystających uprzednio będzie oznaczał brak możliwości ze skorzystania ze zwolnienia. Dyskusja na ten temat jest niewygodna dla PO, więc została otworzona dyskusja z dupy.
 
Serio? Widze ze chlopaki w temacie polityki jak konie w furmance z klapkami :DC: albo z nami albo przeciwko nam.

Nawet nie glosowalem za stroną rządząca. Skoro nie można pisac faktów no to po co dyskutować? Trzeba sobie wymyślić scenariusz i żyjmy w symulacji :awesome:

Taki mamy tu w Polityce klimat.

Jak rządził osiem lat PiS to chłopaki krytykowały Tuska, jak rządzi Tusk nic się nie zmieniło .

:fjedzia:
 
I co jeszcze powiesz? Bo widze ze w temacie polityki to jestes gość :DC:

Potem sie dziwic ze kraj wyglada jak wyglada jak takie ulepy sie tworzą. Moja racja jest mojsza niz twojsza!!!!!!

Zobacz rozpisze ci to jak dla upośledzonej małpy by twój wybityny umysł ,,nie ulepa'' to ogarnął:

1 Odpaliłeś się na moją normalną odpowiedź wytykajacą ci że piszesz nie na temat bo odpowiadałeś nie na temat przez swój brak umiejtnośći czytania ze rozumieniem. Próbujesz przekonywać że ja się odpaliłem i atakuje kogoś
2 Piszesz bym zamknął mordę pisząc jednocześnie próbując przekonać świat ŻE TO JA SIĘ ODPALIŁEM
3 Oburzasz się na moją normalną ripostę że możesz do swojej matki mówić by ,,zamknęła gębę'' jeśli ci na to pozwala
4 nazywasz mnie kondonem
5 piszesz bym zamknął cipę
6 nazywasz mnie ulepem

Dwa pytanka
To ja czy ty się odpaliłem? czy co ty prezentujesz jest postawą ,,nie ulepa'' czyli kogo? kurwa rzucasz takie teksty jak jakiś patus chamek spod budki z piwem ale poczucie wyższości masz zajebiste
 
Hop, hop Tygrysku, gdzie jesteś?
GCgejz1WIAAQuG7.png
 
Duża różnica w wypowiedziach opozycji

Matecki z PiS mówił przed chwilą że nie móżna pluć na wojsko i kibicuje Kośiniakowi by szybko uspokił sytuację i że nie będą grać politycznie wobec tej sytuacji bo bezpieczeństwo jest najważniejsze
Koalicja miłości wyła niesamowicie i szczuła jak rakieta spadła za pisu

No nie do końca bo Błaszczak dzisiaj...
:juanlaugh:
 
Przecież całe Twoje fakty to "dobrze donek robi, dobrze, no i jebać pis"
Wywnioskowałeś to po jednym poście w tym temacie w ktorym w sumie zadałem pytanie retoryczne?

Idac tym tokiem myslenia to albo musisz byc całkowicie przeciwko wszystkiemu co dana partia robi ( co jest skrajna głupota) albo jesteś za ta partia? To zapewne większość Polaków jest tuskowymi agentami będąc jednocześnie wyznawcami Kaczora plus jeszcze trzeba dorzucić lewice, konfe i innych.

Ciężko bezwzględnie popierać lub bezwzględnie być przeciwnym. Troche dużo aspektów zycia porusza polityka by dało sie to zrobić nie?

Idac tym tokiem myślenia to jak jestem za powiększeniem wojska to nie moge byc "jebac pis" bo jestem pisowcem
 
Back
Top