Polityka

pokasowali kulturalne materiały z TVP ale się nie martwcie , jak Donek ładnie zagada ze swoimi to może jakieś fajne obrazy dadzą pokamerować co nam zajebali podczas wojny
Jeśli chodzi o Wincentego Kadłubka, to jednak nie jest to takie nieuzasadnione. Nie zapominajmy, że to faszysta. O proszę tu dowód:
GB4wJWkXcAMdhbL
 
tak patrzę na wasze oburzenie ile zarabia prezes TVP :juanlaugh:Nie od dziś wiadomo że muszą się nachapać


Ale ten to pracował chociaż , Grad z Platformy kosił 110k na miesiąc + wysokie premie przy ,,budowie elektrowni atomowej'' i nawet łopaty nie wbili przez 2 lata.
 
tak patrzę na wasze oburzenie ile zarabia prezes TVP :juanlaugh:Nie od dziś wiadomo że muszą się nachapać


Ale ten to pracował chociaż , Grad z Platformy kosił 110k na miesiąc + wysokie premie przy ,,budowie elektrowni'' atomowej i nawet łopaty nie wbili przez 2 lata.
Czekam aż zacznie się rozliczanie "produkcji" polskiego auta elektrycznego. Dopiero może być komicznie. Choć jest też możliwe że teraz lewica weźmie pod swoje skrzydła ten "strategiczny" temat.
 
Przecież oni wszyscy mają coś za uszami.
Patrz, a jakoś Sumlińskiego rudy po sądach nie ciąga. Bo tam właśnie jest prawda.

Do pisarza któremu udowodniono głupie plagiaty i który współtworzył z Masą podchodzę jednak sceptycznie.


@Mmayhem tak jechałeś przed chwilą o tym KPO, to teraz tak honorowo, z ręką na sercu, który z tych dwóch twitów dowodzi, że jego autor jest kłamliwą kurwą? Może potrzebujesz pomocy któregoś z SORu?




Przecież mówię od zawsze że KPO to zasługa Matiego.

Morawiecki chętnie ,,przytuliłyby” tą kasę ale niestety Ziobro stawał okoniem.

Niestety na ich tle Tusk wypada w Brukseli jak liberalny mesjasz.
 
Przecież oni wszyscy mają coś za uszami.
Patrz, a jakoś Sumlińskiego rudy po sądach nie ciąga. Bo tam właśnie jest prawda.
Nie wiem o co chodzi bo nie śledzę od dawna Sumlinskiego. Kiedyś myślałem, że ma coś o aneksie dot. WSI, ale gadał, gadał i nic nie miał. Szczerze, to mi ten koleś wydaje się trochę psychicznie chory. Jakby miał jakieś fobie, ciągle o jakiś spiskach gada, niby coś wie, ale nie powie, dziwny ziomek.
 
Do pisarza któremu udowodniono głupie plagiaty i który współtworzył z Masą podchodzę jednak sceptycznie.




Przecież mówię od zawsze że KPO to zasługa Matiego.

Morawiecki chętnie ,,przytuliłyby” tą kasę ale niestety Ziobro stawał okoniem.

Niestety na ich tle Tusk wypada w Brukseli jak liberalny mesjasz.
Nie odpowiedziałeś na pytanie
 
Czekam aż zacznie się rozliczanie "produkcji" polskiego auta elektrycznego. Dopiero może być komicznie. Choć jest też możliwe że teraz lewica weźmie pod swoje skrzydła ten "strategiczny" temat.

jak jest lewica to wiadomo że będzie komicznie
Kaczyński wczoraj podsumował - kiedyś to była lewica , teraz to są lewaki ze swoimi chorymi pomysłami

I racja , teraz to potrafią tylko się kompromitować , ja bym ich nawet nie podejrzewał że oni nakraść potrafią :juanlaugh: Oleksy z Millerem to by im pokazał jak się kroi pańśtwo
 
Nie wiem o co chodzi bo nie śledzę od dawna Sumlinskiego. Kiedyś myślałem, że ma coś o aneksie dot. WSI, ale gadał, gadał i nic nie miał. Szczerze, to mi ten koleś wydaje się trochę psychicznie chory. Jakby miał jakieś fobie, ciągle o jakiś spiskach gada, niby coś wie, ale nie powie, dziwny ziomek.
Może i dziwny, ale donka rozgryzł
 


"W dużym stopniu wspierały rząd..."
Bardziej to już chyba się nie dało, a w czasie kampani do Sejmu czy prezydenckiej to już był max
Tak były zróżnicowane że Konfederacji nie było np. w ogóle.
Intelektualista ....Suski był zapraszany :bye::lol:
:benny:
 
Jak dla mnie to dwóch cynicznych graczy którzy dla władzy sprzedaliby własna matkę.

Nawet grali kiedyś w jednej drużynie.

Różnią się opakowaniem.

:fjedzia:

obaj to kłamcy (jakby w polityce byli inni) tylko kłamstwa Morawieckiego to jednak wyższy poziom

Donek kłamie jak takie chamisko po 4 klasach podstawówki co go szef najebanego znalazł z 8 pakiem na magazynie a on dalej twardo że nie pije w pracy.
Jego kłamstwa i sprzeczne wypowiedzi tak łatwo jest znaleźć i zestawić co pokazało takie TVP.
 
Z raportu wynika, że w Unii Europejskiej od 2015 roku liczba zgonów z powodu nowotworu gruczołu krokowego spadła o 7 proc. Polska jest jedynym krajem, w którym w okresie pięciu lat (2015–2020) odnotowano wzrost śmiertelności i to na poziomie aż 18 proc.

Za takie konkretne rzeczy też odpowiadają ludzie, których wybieramy, przez ich nieudolność umierają ludzie, którzy w innych krajach by przeżyli. Za to nikt nie ponosi nawet politycznej odpowiedzialności. Wiecie, że podstawowe badanie dot. prostaty nie jest w PL refundowane? A umierają 30-o latkowie. To jest kryminał.

Chujki kierują naszą uwagę na nieistotne sprawy żebyśmy nie wiedzieli takich rzeczy. Ministrów, którzy osiągają takie zajebiste statystki powinni wieszać za jaja.
 
Z raportu wynika, że w Unii Europejskiej od 2015 roku liczba zgonów z powodu nowotworu gruczołu krokowego spadła o 7 proc. Polska jest jedynym krajem, w którym w okresie pięciu lat (2015–2020) odnotowano wzrost śmiertelności i to na poziomie aż 18 proc.

Za takie konkretne rzeczy też odpowiadają ludzie, których wybieramy, przez ich nieudolność umierają ludzie, którzy w innych krajach by przeżyli. Za to nikt nie ponosi nawet politycznej odpowiedzialności. Wiecie, że podstawowe badanie dot. prostaty nie jest w PL refundowane? A umierają 30-o latkowie. To jest kryminał.

Chujki kierują naszą uwagę na nieistotne sprawy żebyśmy nie wiedzieli takich rzeczy. Ministrów, którzy osiągają takie zajebiste statystki powinni wieszać za jaja.
pobrane (1) (4).jpeg
 
Z raportu wynika, że w Unii Europejskiej od 2015 roku liczba zgonów z powodu nowotworu gruczołu krokowego spadła o 7 proc. Polska jest jedynym krajem, w którym w okresie pięciu lat (2015–2020) odnotowano wzrost śmiertelności i to na poziomie aż 18 proc.

Za takie konkretne rzeczy też odpowiadają ludzie, których wybieramy, przez ich nieudolność umierają ludzie, którzy w innych krajach by przeżyli. Za to nikt nie ponosi nawet politycznej odpowiedzialności. Wiecie, że podstawowe badanie dot. prostaty nie jest w PL refundowane? A umierają 30-o latkowie. To jest kryminał.

Chujki kierują naszą uwagę na nieistotne sprawy żebyśmy nie wiedzieli takich rzeczy. Ministrów, którzy osiągają takie zajebiste statystki powinni wieszać za jaja.
To fakt ale jeszcze w zeszłym roku wizyta nawet prywatna u uznanego urologa kosztowała 200. Umieralność na tak trywialną i często dająca się wyleczyć to też głupio pojmowany wstyd bo trzeba jaja pokazać a co jak będzie USG "w dupe"? No i do tego standardowe męskie "co to nie ja" i "przecież ja to jestem nie do zajebania".
 
Wciąż nie chce Ci to przejść przez klawiaturę :lol:

Symetryzm.

:fjedzia:

obaj to kłamcy (jakby w polityce byli inni) tylko kłamstwa Morawieckiego to jednak wyższy poziom

Donek kłamie jak takie chamisko po 4 klasach podstawówki co go szef najebanego znalazł z 8 pakiem na magazynie a on dalej twardo że nie pije w pracy.
Jego kłamstwa i sprzeczne wypowiedzi tak łatwo jest znaleźć i zestawić co pokazało takie TVP.

Za to @aptekarzovereema jednak powoli robi coming out

:mamed:
 
Z raportu wynika, że w Unii Europejskiej od 2015 roku liczba zgonów z powodu nowotworu gruczołu krokowego spadła o 7 proc. Polska jest jedynym krajem, w którym w okresie pięciu lat (2015–2020) odnotowano wzrost śmiertelności i to na poziomie aż 18 proc.

Za takie konkretne rzeczy też odpowiadają ludzie, których wybieramy, przez ich nieudolność umierają ludzie, którzy w innych krajach by przeżyli. Za to nikt nie ponosi nawet politycznej odpowiedzialności. Wiecie, że podstawowe badanie dot. prostaty nie jest w PL refundowane? A umierają 30-o latkowie. To jest kryminał.

Chujki kierują naszą uwagę na nieistotne sprawy żebyśmy nie wiedzieli takich rzeczy. Ministrów, którzy osiągają takie zajebiste statystki powinni wieszać za jaja.

Publiczna służba zdrowia to jest takie bagno w którym każdy kolejny minister trochę pobrodzi ale uważając żeby sobie za bardzo butów nie pobrudzić.

Nikt tego syfu nie sprząta a ludzie płacą całe życie składki za które maja gówno.
 
Po tej bezmyślnej awanturze w TVP mam jeszcze większą bekę z prawników. Pal licho takich Bodnarów (chociaż jestem w szoku jak ten lewacki JKM ma dobry PR) czy Kropiwnickich. To są politycy, ale jak słyszę te teksty nawet orłów z UW krzyczących konstytucja "no no ale to jest czasami taki stan wyższej konieczności" -kopiowanie stylu wypowiedzi Ziobrystów, cel uświęca środki, nawet Budki pod ambasada można podpalać :korwinlaugh:
Wyjątkowo RPO zachowuje się porządnie
Nie wiem o co chodzi bo nie śledzę od dawna Sumlinskiego. Kiedyś myślałem, że ma coś o aneksie dot. WSI, ale gadał, gadał i nic nie miał. Szczerze, to mi ten koleś wydaje się trochę psychicznie chory. Jakby miał jakieś fobie, ciągle o jakiś spiskach gada, niby coś wie, ale nie powie, dziwny ziomek.
Sumilński tłumaczyłby się w sądzie że to nie jest reportaż tylko powieść i jak nie jestem fanem Po to akurat Sumiliński nie jest dobrym człowiekiem do mówienia co jest złego w PO -taki polski Alex Jones tylko bez efektu łał, showmaństwa...
 
To fakt ale jeszcze w zeszłym roku wizyta nawet prywatna u uznanego urologa kosztowała 200. Umieralność na tak trywialną i często dająca się wyleczyć to też głupio pojmowany wstyd bo trzeba jaja pokazać a co jak będzie USG "w dupe"? No i do tego standardowe męskie "co to nie ja" i "przecież ja to jestem nie do zajebania".
Wystarczy monitorować wskaźnik PSA z morfologii, pewnie przy okazji medycyny pracy z 20zł. mogłoby to kosztować.

Takie małe rzeczy bardzo łatwo jest wprowadzić, a te skurwysyny nawet tego nie robią. Kumpel mój walczy z takim nowotworem, młody chłopak, dlatego mnie tak grzeje ten temat.
Szkoda, że takiego ministra, chuja nie można pozwać za jakieś zaniechanie.
 
Back
Top