Polityka

On chyba nie pracuje w tv?
Politycy kupują sobie dziennikarzy jak dziwki. A ci są później dyspozycyjni, ale za półtorej bańki w pół roku to się nie dziwię.
To lemingo nie cieszyły się, że wraca do teleexpressu?
 
Podziękuj Vateuszowi bo on to podpisał i zadeklarował na co pójdą środki.



KPO to pożyczka tylko w części.

Przecież miało być inaczej, miało być uczciwie i przejrzyście.
Tusk kundel szwabski ma takie plecy i nie może nic renegocjować?
Słabo jak na tak dobrego niemca.
KPO to pożyczka w większej części (ta transza z tego co pamiętam to w większości pożyczka).
Więc chujowo, niezmiennie.
 
Pewnie @szplin chodziło o to że pracuje dla Niemców

:mamed:
Tak, tak, razem z @lemmy i tym spamerem palcie jana, że wasz ukochany nie przygarnął biorącego mu po kule orłosia. To nawet ja, choć telewizora pewnie z 25 lat nie posiadam, o tym wiem. No ale straż obrony rudzielca dzielnie jebie pis do samego końca
 
Tak, tak, razem z @lemmy i tym spamerem palcie jana, że wasz ukochany nie przygarnął biorącego mu po kule orłosia. To nawet ja, choć telewizora pewnie z 25 lat nie posiadam, o tym wiem. No ale straż obrony rudzielca dzielnie jebie pis do samego końca
TVP z Orłosiem czy bez wisi mi kalafiorem. Zlikwidowałbym choćby dzisiaj, albo po jutrze, najpierw bym dał Lisa do wiadomości na dwa dni.
 
Tak, tak, razem z @lemmy i tym spamerem palcie jana, że wasz ukochany nie przygarnął biorącego mu po kule orłosia. To nawet ja, choć telewizora pewnie z 25 lat nie posiadam, o tym wiem. No ale straż obrony rudzielca dzielnie jebie pis do samego końca

:lol:
25 lat bez TV... to tyle lat bez Wiadomości i bez Donalda w nich, a taka miłość do DT... pewnie oglądane w necie... :confused::lol:
 
Ogólnie to teraz już ostatecznie wypierdalam z tematu polityka tutaj i w ogóle na kolejne lata. Z uwagi że państwo ma mnie w dupie w 2024 wdrażam program pomocowy dla siebie i swojej rodziny, spółka, pobieranie socjalu ile się da, dotacji na transformacje energetyczną ile się da. 27 lat płaciłem na swoją emeryturę a wg statystyk to i tak huja z niej skorzystam a resztę weźmie państwo. Nie widać żadnych ułatwień dla jdg więc chcieli wydymać Freda to Fred wydyma ich. Nie ma mowy o większej kwocie wolnej od podatku, usunięciu składki zdrowotnej ani zamrożeniu bądź dobrowolnym ZUS, o taryfie na energię i gaz dla firm nawet nie wspominam. Do tej pory miałem jeszcze jakieś skrupuły ale czas zacząć grać wyłącznie na ciebie. Spędzanie czasu na dyskusji które gówno jest większe - to które było czy to "nowe" nie ma sensu.
Wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku 2024.
 
Nie czytasz tego co piszę dlatego zadajesz mi takie pytania.

Próbuje tu rozmawiać o polityce ale powoli nie ma z kim, koniecznie chcecie podzielić się na dwa obozy i napierdalać kamieniami.

Ja ci zadałem proste pytanie odnośnie polityki i twojego wpisu dotyczącego likwidacji TVP , czy uważasz że taka polityka trwonienia pieniędzy ci odpowiada więć o czym ty do mnie piszesz , jakie dzielenie na dwa obozy
 
Nie odpowiada mi. Niezależnie kto kradnie moje pieniądze, to tak samo mi się to nie podoba.
no mi też

Tylko ja nie jestem za likwidacją TVP (a szczególnie w takiej formie jak to robią) a ty jesteś :D
to się zdecyduj bo właśnie jesteś za tym by ktoś kradł TWOJE pieniądze

Wąsik z Kamińśkim sobie siedzą na komisji pełna wyjebka :juanlaugh:
 
Back
Top