Polityka

Skoro tak odnoszą się do prezydenta to wyobraź sobie jak Ci ludzie mają Ciebie czy mnie głęboko w dupie mając równość i konstytucję na koszulkach.
:putinlaugh:

Sami na siebie bata ukręciliście tylko jeszcze jesteś na etapie racjonalizacji. Jeszcze zrozumiesz.
Duda został długopisem na długo zanim Tusk ponownie został premierem. Autorytetu nie miał bo Naczelnik nigdy na to nie pozwolił.

U części z Was widzę taką przypadłość, że nienawiść do Donka odbiera Wam pamięć.
 
Duda został długopisem na długo zanim Tusk ponownie został premierem. Autorytetu nie miał bo Naczelnik nigdy na to nie pozwolił.

U części z Was widzę taką przypadłość, że nienawiść do Donka odbiera Wam pamięć.
Ale ja mam wyjebane jaja na pis tak samo jak na po i tu i tam wszystko niemiecka agentura. Mati ze sztazi, donek z Wehrmachtu.

Od roku sam jak i cześć chlopa, która w mojej opinii myśli podobnie do mnie próbowała wam wytłumaczyć że pis po jeden chuj, że to dalej to samo towarzystwo z Magdalenki, a nawet będzie gorzej to klapki na oczy i jebac pis. Widać z racji wieku już pamięć szwankuje, ale niedługo się przekonasz o czym tu było pisane.
:siara:
 
Stary, Ty masz jeszcze jakieś oczekiwania? Po tym wszystkim co się odjebywalo w naszej polityce?
Widzę, i jestem ciekawy o co im chodzi? Bo to nie jest przypadek albo jakaś samowola. Albo chcą wziąć Dudę „na huki”, albo pójść z nim na totalną wojnę i obwinić go, o to, że blokuje reformy.
Pamiętajcie, że emocje są dla nas, oni grają ciągle tą samą grę.
Duda został długopisem na długo zanim Tusk ponownie został premierem. Autorytetu nie miał bo Naczelnik nigdy na to nie pozwolił.

U części z Was widzę taką przypadłość, że nienawiść do Donka odbiera Wam pamięć.
Lemmy - to ciekawe, że nie krytykujesz rynsztoku, a w zamian wstawiasz halibutowe "bo oni też". @szplin , @Siwy25_1 , ja i wielu innych - odkąd tutaj piszemy - walimy równo po całym tym popisie i przystawkach, więc bądź sprawiedliwy i przyznaj, że do siebie kierujesz słowa o utracie pamięci. Teraz mamy starą nową władzę, która przed wyborami miała miłość, równość, praworządność na ustach, nową jakość - obecnie publicznie demonstrują odwrotność tych cech i jak się okazuje nie hamują się nawet do stosowania kloacznego języka ex cathedra.
 
Lemmy - to ciekawe, że nie krytykujesz rynsztoku, a w zamian wstawiasz halibutowe "bo oni też". @szplin , @Siwy25_1 , ja i wielu innych - odkąd tutaj piszemy - walimy równo po całym tym popisie i przystawkach, więc bądź sprawiedliwy i przyznaj, że do siebie kierujesz słowa o utracie pamięci. Teraz mamy starą nową władzę, która przed wyborami miała miłość, równość, praworządność na ustach, nową jakość - obecnie publicznie demonstrują odwrotność tych cech i jak się okazuje nie hamują się nawet do stosowania kloacznego języka ex cathedra.
A wszystko okraszone jebaniem i wypierdalaniem. Sekta miłością pałająca, która wyznaczy czym jest równość a czym nienawiść. Jakim idiotą trzeba było być by dopuścić to gówno do władzy?!
 
Konfederacja chciałby zająć miejsce tej rozsądnej i obliczalnej opozycji.
Tylko Braun jeszcze o tym nie wie.
Doskonale wie, z tym, że to raptus i chłop twardo trzymający się wartości, które wyznaje, a dodatkowo człek posiadający wiedzę w temacie (chanuka w wydaniu niezarejestrowanej jako związek wyznaniowy sekty Chabad Lubawicz, czyli talmudystyczny charakter chanuki). Oczywiście powinien w inny sposób pokazać co tam się dzieje, wspomnieć dodatkowo o strefie gazy, jednak nie oszukujmy się - jaki by to miało zasięg? Nie pochwalam tego typu akcji ale z drugiej strony skłaniam się ku myśli, że być może poruszył pewną strunę, która odpowiednio rezonując może wzbudzić wśród gawiedzi odpowiedni sprzeciw... Nie wiem
 
Last edited:
Doskonale wie, z tym, że to raptus i chłop twardo trzymający się wartości, które wyznaje, a dodatkowo człek posiadający wiedzę w temacie (chanuka w wydaniu niezarejestrowanej jako związek wyznaniowy sekty Chabad Lubawicz, czyli talmudystyczny charakter chanuki). Oczywiście powinien w inny sposób pokazać co tam się dzieje, wspomnieć dodatkowo o strefie gazy, jednak nie oszukujmy się - jaki by to miało zasięg? Nie pochwalam tego typu akcji ale z drugiej strony skłaniam się ku myśli, że być może poruszył pewną strunę, która odpowiednio rezonując może wzbudzić wśród gawiedzi odpowiedni sprzeciw... Nie wiem
To akurat było głośne. Robiłem zakupy na święta dla babci i jej sąsiadki. Dwie baby po 80 i nawet rzuciłem temat to moja matka w szoku jak to jest że krzyż przeszkadza w sejmie, w szkołach, a żydowskie święta obchodzą.
Że tacy niby tolerancyjni, a się z każdej strony rzucili na tego Brauna, z każdej strony.
:roberteyeblinking: stare baby kumają, a niektórzy tu jak dzieci.
 
A wszystko okraszone jebaniem i wypierdalaniem. Sekta miłością pałająca, która wyznaczy czym jest równość a czym nienawiść. Jakim idiotą trzeba było być by dopuścić to gówno do władzy?!
Nie zapominajmy o Trzeciej Drodze, czyli połączenia skurwiałego PSLu oraz karierowiczów od Hołowni, którzy do wyborów szli z hasłem "dość kłótni, do przodu" XD i zapowiadali koniec wojny polsko-polskiej . Tymczasem ułożyli się z ryżym chujem i wegetują w formie przystawki z dupą cicho. O ile śmieć z TVNu robi sobie kampanię pod wybory, tak reszta była absolutnie do przewidzenia. Sekta spod znaku ośmiu gwiazdek będzie klaskać, reszta racjonalizuje swój głos na debili i się kręci...
 
Nie zapominajmy o Trzeciej Drodze, czyli połączenia skurwiałego PSLu oraz karierowiczów od Hołowni, którzy do wyborów szli z hasłem "dość kłótni, do przodu" XD i zapowiadali koniec wojny polsko-polskiej . Tymczasem ułożyli się z ryżym chujem i wegetują w formie przystawki z dupą cicho. O ile śmieć z TVNu robi sobie kampanię pod wybory, tak reszta była absolutnie do przewidzenia. Sekta spod znaku ośmiu gwiazdek będzie klaskać, reszta racjonalizuje swój głos na debili i się kręci...
Zdjęcie

https://i.pinimg.com/736x/b7/a0/08/b7a008228f907daa148dbf8ca1b27576.jpg



Zdjęcie

:siara:
 
Sprawdziłem dwie doby wpisów z tego okresu (tutaj) i nie zauważyłem, by ktoś to wrzucał. Było to niespełna miesiąc temu. Przewodnicząca Klubu Parlamentarnego Nowej Lewicy w taki oto sposób odniosła się do poniższego wpisu:



Dr Szewko celnie zripostował


Niezłych przedstawicieli wybrali sobie niektórzy :iamdone:
 
Dwa podkreślniki - fejkowe konto
Wszędzie trolle... czyli pewnie osoba, która tak skomentowała wrzutkę Jurnego Stefana - raczej tak nie myśli, a jedynie próbuje włożyć takie słowa w usta Pani Przewodniczącej... Jakby nie było należy ripostować i dobrze, że Szewko to zrobił, a jeszcze lepiej, że pilnujesz szplin, bo jakże by to tak posłankę Żukowską szkalować, nie godzi się, toż to osoba poselska o nieskalnej opinii i z pewnością kręgosłupa z gumy nie ma ;) Przykład poniżej - czekamy z niecierpliwością na ustawę o równości małżeńskiej z adopcją dzieci przez pary homo:

 
Last edited:
Wciąż nie rozumiesz nie potrafiąc oddzielić głosów i zabiegań polityków od głosu wyborców. Otóż mylisz się również co do tego, że nasza siła przebicia jest żadna lub co najwyżej znikoma, co pokazały np protesty i demonstracja niezadowolenia w czasie pandemii i z tego powodu nie przycisnęli nas tak jak np w Austrii (glejty szczepionkowe - u nas nie było takiego ciśnienia jak w innych krajach gdzie możliwość kontynuowania pracy w wielu branżach była uzależniona od posiadania zaświadczenia oraz, często - testowania się pcr-em w niewielkich odstępach czasu). Dodatkowo najważniejsze jest wspieranie ugrupowań politycznych, którym najbliżej do obywatelskiego "ani jednego relokowanego, nielegalnego, czy legalnego islamskiego migranta" i to nie jest musztarda po obiedzie, bo jesteśmy w trakcie maratonu wyborczego.

Przecież Ci tłumaczyłem - nasza, zwykłych szarych ludzi rola jest taka jak wyżej, naciskać i głosować za tymi, którzy sprzeciwiają się relokacji lub godzą się na nią w najmniejszym w porównaniu z innymi ugrupowaniami stopniu.

Powoli się przyzwyczajam :siara: Nie wiem jak prościej mam wytłumaczyć, że racjonalnie myślący człowiek doskonale wie, że z pewnością można jedynie ograniczać ale na zewnątrz - najlepiej wyrażać dobitnie absolutny sprzeciw, taka presja i wspieranie partii, którym bliżej możliwemu, największemu powstrzymaniu tej migracji - wzmaga szansę, że proces może być ograniczony w największym możliwym stopniu. Dlaczego niby mamy się pozbawiać tej szansy?

To co mówisz o realnych działaniach antyimigranckich w ramach unii pisałem już tutaj dawno. Właśnie chodzi o przeróżne działania i wywieranie presji, ale czym innym jest głos ludzi, czym innym polityków. Na nich mamy wywierać olbrzymią presję, by zwiększyć szansę na preferowanie z ich strony najbardziej korzystnego dla nas, ostatecznego rozwiązania.

Mieszanie wybryku Brauna z oceną dojrzałości wszystkich polityków Konfederacji :frankapprove: Dorośnij do dojrzałych osądów, bo powyższe nie należy do głosu, który można traktować poważnie. Do tego wrzucasz jeszcze wróżby z kryształowej kuli - "bo jeszcze nie rządziła" i masz wizje, że będą rządzić tak samo lub gorzej. Takie infantylne "argumenty" pozwoliły Ci na to, by nie wspierać tych, którzy wypadają najlepiej, przeciwnie - wspierasz gówno, które śmierdzi w tym kraju od kilkudziesięciu lat, bo po cholerę wspierać najlepiej wypadających, by sprawdzić ich wiarygodność przy ewentualnym rządzeniu? Wystarczą wizje wróżbity Macieja. Brawo.

Ostatnio... :facepalm: Słuchaj dalej tego co podsuwają Ci macherzy od kształtowania opinii, czyli jakieś strzępki, wycinki i olewaj resztę, czyli merytoryczne wystąpienia Mentzena, których jest od groma. Niektóre podawałem Ci podczas naszej poprzedniej wymiany zdań ale po co używać googla i poświęcić czas na wysłuchanie wykładów/wystąpień Mentzena, prawda? Po co wchodzić na stronę Konfederacji i odpalać ich wystąpienia? Najlepiej łykać shorty, wycinki na TT, czy Tik Toku i wobec takiej papki opinię sobie wyrabiać. Dojrzała postawa dojrzałego wyborcy
:siara:

Właśnie ten pusty śmiech kierujesz pod swój adres, bo to właśnie Ty w sposób infantylny jakieś śmieszne gadki do mnie kierowałeś, że niby chcę wspomagać jakichś userów w dyskusji z Tobą, a gdy zwróciłem Ci uwagę, że się mylisz - wyjeżdżasz z żenadą jak wyżej.

Zignorowałeś co napisałem i ponownie pokazujesz swój infantylizm. Otóż wyraźnie wspomniałem, że nikomu nic nie każę, a jedynie wyrażam swoje zdanie co byłoby korzystniejsze dla Polski. Nawet gdybym był jakimś decydentem nie zrobiłbym niczego w tym kierunku aby Cię wyrzucić lub uciszyć ale dobitnie stwierdziłbym, że byłoby to korzystniejsze abyś taką decyzje podjął. Tak więc Twoja konkluzja - "stajesz tam gdzie stało ZOMO" nie jest nawet cieniem tego co napisałem.

Chwila, czy Ty chcesz urażoną primadonnę udawać i traktować poważnie mema na forum o mordobiciu? Otóż w kolejnym poście nie zmiękczałem narracji, a ją dopiero przedstawiłem. Do niczego Cię nie zachęcam, przedstawiam swoje zdanie odnośnie szkodliwości działań i poglądów, a co za tym idzie co byłoby korzystniejsze dla Polaków. Tak więc ponownie - jeśli masz głosować na KO lub ich koalicjantów, lepiej siedź w domu. Jeśli chcesz zwiększać ryzyko aby jakiś mój bliski został skrzywdzony przez imigranta - lepiej abyś stąd wyjechał lub nie rozprzestrzeniał szkodliwych poglądów na te kwestie, jak niżej:

Czyli żadnej krytyki tego, że 2 tysiące rocznie, za to infantylny argument "bo PiS też". Następnie, w kolejnych wpisach umniejszanie problemu i powtórzę - co do przyczyny Twojego poglądu na tę sprawę - podejrzewam, że próbujesz usprawiedliwić swój wybór.
Przypadek Brauna był skrajny, ale medialny, niosący za sobą wielkie szkody dla całej formacji i wpisujący się doskonale w to, co mainstream chce, by ludzie myśleli o konfederacji. Wyskoków mniejszego kalibru było o wiele więcej. Tak jak posłanka Bosak – oratorsko mierna w porównaniu do męża – nie potrafiąca wybrnąć z tego czy dany hotelarz powinien móc powoływać się na "wolność sumienia" i podwójne łóżko móc wynajmować tylko parom małżeńskim. Dla ciebie to normalne, dla ciebie to „wolność” a dla mnie to średniowiecze, durna dyskryminacja rodem z państwa wyznaniowego śmierdzącego islamem.

W 2019, gdy Memcen, ogłaszając swoją słynną piątkę, bezwstydnie przyznawał się do swojego populizmu. „Postanowiliśmy na emocjonalny przekaz, bo zrozumieliśmy, że nieważny jest program, nieważna jest merytoryka, nieważne jest, jak coś chcemy zrobić, bo ważne liczą się emocje. I kiedy komuś się wydaje, że batożenie homoseksualistów, to już jest naprawdę przesada, to nam poparcie rośnie! Bo gdy Grzegorz Braun zastanawiał się czy batożyć tych homoseksualistów, czy nie, to nasze poparcie osiągnęło maksimum!"

No jednak pozytywny długotrwały efekt sondażowy takich deklaracji nie był pozytywny, o czym wszyscy wiemy. Jeżeli jeden z liderów partii uważał, że takie deliberacje/dywagacje innego lidera o batożeniu gejzerów przyniosą im długofalowy efekt i poszerzenie poparcia – do masowego poziomu – to był to silny Asperger w fazie reemisji.

I tylko ślepy nie widzi, że Memcen sprzed kilku lat zmienił się ze zniewieściałego korwina juniora w bardziej wyrachowanego polityka po konkretnej obróbce firm PR-owskich.

Idea bardzo skrajnych i mocnych rozwiązań jest nader nęcąca, ale żeby zdobywać masy i wygrywać wybory trzeba złagodzić ton i retorykę. Nauczył się tego Wilders, dzięki czemu wygrał wybory w Niderlandach, choć nawet i to – ze względu na zbyt skrajne/populistyczne pierdolectwa z przeszłości – może sprawić, że nie utworzy koalicyjnego rządu. Przypominam chociażby to, że Wilders walił też mocno w Polaków, że przytoczę niesławną „witrynę reklamacyjną Polaków".

Gdyby udało się teraz konfie wprowadzić do sejmu 240 posłów to – przy ich obecnych kadrach i zgraniu partii – byłaby to bezładna i bezwładna zbieranina niezdolna do efektywnych, stabilnych rządów. Kto jak nie oni sami mówili o "pokemonach"? Taka to byłaby zbieranina, że gdyby KO, ZP, Ruch Palikota,TD, Lewica, Samoobrona byłyby w jednej partii, to byliby bardziej zgraną drużyną. Hiperbola ocierająca się o absurd -- czy wręcz go przekraczająca -- zamierzona.

Tym nie mniej, jeżeli nie widzisz tego ich – delikatnie rzecz ujmując – braku zgrania i spójności konfy, z którego dowcipkował nawet Korwin dłuższą chwilę zanim się z nim pożegnali, to jesteś dla mnie jak naiwny dzieciak neofita z ich młodzieżówki. I sobie strzelaj te facepalmy na potęgę.

W tym swoim zacietrzewieniu, widzeniu tunelowym, wygodnie pominąłeś że ja zachęcałem w pewnym stopniu ludzi do tej partii. I wielu przekonałem. Jakoś nie pochwaliłeś się własnymi sukcesami na tym polu. Tyle, że dla fundamentalisty to wciąż za mało. Więc nie powstrzyma się przed pouczaniem. Nie zamierzam się przed Tobą usprawiedliwiać ze swoich wyborów, bo kim ty dla mnie jesteś? Osobą, która potrafi jedynie grać na różnicach i rozbijać każdą pierdołę na czynniki pierwsze święcie przekonana o swojej żelaznej logice.

No i ok, bądź sobie przekonany o niej, twoja sprawa, twoje wybory. Mnie co najwyżej to pyszałkowate przekonanie o swojej wybitnej samoświadomości politycznej może jedynie śmieszyć i śmieszyć będzie.

Różnica pomiędzy nami jest taka, że Tobie twoje poglądy sugerują, że ja ze swoim nastawieniem powinienem robić to i tamto, wyjechać albo się zamknąć, bo to szkodzi tobie i twoim najbliższym. Mi twoje poglądy nie szkodzą, natomiast moim zdaniem ich konfrontacyjny, wykluczający, styl przekazu szkodzi "twojej" sprawie i partii, której jesteś nieformalnym rzecznikiem. Skazując ją na wieczną niszę partii kanapowo-happeningowej z okazjonalnymi przebłyskami. Zakładając, że ta postawa jest i będzie tożsama dla większości jej twardych apologetów i działaczy.

I ty już mi nic nie tłumacz, kieruj swoje słowa do innych, bo jak dla mnie twoje wywody nie reprezentują dla mnie nic odkrywczego i oszczędzaj energię oraz zapał na innych. Zapewne moje dla ciebie również nie przedstawiają większej wartości, więc szkoda czasu twojego i mojego.
 
Last edited:
Lemmy - to ciekawe, że nie krytykujesz rynsztoku, a w zamian wstawiasz halibutowe "bo oni też". @szplin , @Siwy25_1 , ja i wielu innych - odkąd tutaj piszemy - walimy równo po całym tym popisie i przystawkach, więc bądź sprawiedliwy i przyznaj, że do siebie kierujesz słowa o utracie pamięci.
@szplin , @Siwy25_1, @klocuniek
Sorry, ale odpowiem Wam ad gremium, liczę, że mi wybaczycie. :beer:

Żeby było jasne, nie akceptuję tego rynsztoku, nie podoba mi się sposób "odbijania" TVP i nie jestem żadnym wielbicielem działań KO. Dobrze wiem, że te rządy nie będą się wiele różniły od PIS. Traktuje je jako stan przejściowy i liczę, że po nich nastąpi rozpad obecnego duopolu. Akceptuję i przyklaskuję wypierdoleniu pisowców z instytucji, którymi zawładnęli, rozliczeniu złodziejstwa i ewidentnego łamania prawa.

W moim rozumieniu polityki, PIS był czymś najgorszym co nam się mogło przytrafić, bo obok bolszewickich metod sprawowania władzy, byli skrajnie nieudolni. Nie potrafili zrobić tego o czym mówili, a wszystko przykrywali ordynarnym kłamstwem i propagandą. Jedynym sprawnym gościem z całej bandy był Kurski, który tak wyprał mózgi części społeczeństwa, że Ci skompromitowanego dziennikarza witają jak papieża.

W Waszych wypowiedziach widzę często błąd logiczny polegający na tym, że wydaje Wam się, że była alternatywa. Otóż nie było, wybieraliśmy między PiS i KO (nawet głosując na Konfę czy Hołownię). Ja się teraz bardziej cieszę z tego, że władzę stracił Jarek, niż, że zyskał Donek. Powiedzcie mi jak 14 października wyobrażaliście sobie większość sejmową?
 
@szplin , @Siwy25_1, @klocuniek
Sorry, ale odpowiem Wam ad gremium, liczę, że mi wybaczycie. :beer:

Żeby było jasne, nie akceptuję tego rynsztoku, nie podoba mi się sposób "odbijania" TVP i nie jestem żadnym wielbicielem działań KO. Dobrze wiem, że te rządy nie będą się wiele różniły od PIS. Traktuje je jako stan przejściowy i liczę, że po nich nastąpi rozpad obecnego duopolu. Akceptuję i przyklaskuję wypierdoleniu pisowców z instytucji, którymi zawładnęli, rozliczeniu złodziejstwa i ewidentnego łamania prawa.

W moim rozumieniu polityki, PIS był czymś najgorszym co nam się mogło przytrafić, bo obok bolszewickich metod sprawowania władzy, byli skrajnie nieudolni. Nie potrafili zrobić tego o czym mówili, a wszystko przykrywali ordynarnym kłamstwem i propagandą. Jedynym sprawnym gościem z całej bandy był Kurski, który tak wyprał mózgi części społeczeństwa, że Ci skompromitowanego dziennikarza witają jak papieża.

W Waszych wypowiedziach widzę często błąd logiczny polegający na tym, że wydaje Wam się, że była alternatywa. Otóż nie było, wybieraliśmy między PiS i KO (nawet głosując na Konfę czy Hołownię). Ja się teraz bardziej cieszę z tego, że władzę stracił Jarek, niż, że zyskał Donek. Powiedzcie mi jak 14 października wyobrażaliście sobie większość sejmową?
A ja uważam, że donek jest największym złem, bo służy obcym interesom i wrogim ideologiom. Pisiory niszczyli Polskę gospodarczo a te obecne kurwy zniszczą ją fundamentalnie niszcząc jej suwerenność.

Już Ci kiedyś odpowiadalem a'propos większości - liczyłem na równy podział pisiorków i tego antypolskiego tałatajstwa a języczkiem u wagi byłaby konfa niewchodząca w żadną koalicję.
 
A ja uważam, że donek jest największym złem, bo służy obcym interesom i wrogim ideologiom. Pisiory niszczyli Polskę gospodarczo a te obecne kurwy zniszczą ją fundamentalnie niszcząc jej suwerenność.

Już Ci kiedyś odpowiadalem a'propos większości - liczyłem na równy podział pisiorków i tego antypolskiego tałatajstwa a języczkiem u wagi byłaby konfa niewchodząca w żadną koalicję.
W takiej sytuacji mielibyśmy mniejszościowy rząd Morawieckiego i wszystko byłoby po staremu.
 
Back
Top