Polityka

Najważniejsze, że Andrzej nie przejął się sabotażem swojego weta i walczy dzielnie o lepszą Polskę.

 
O kurka nic głupszego na der onecie nie przeczytam dziś.
Pięknie sobie zlewaczałe niemry zracjonalizowały prawdziwy wstydliwy problem, o którym nie wolno mówić na głos...


Kobiety nie wyjdą w sylwestrową noc? "Czuję się niebezpiecznie"​

Przeszło połowa (53 proc.) kobiet nie odważy się samotnie przejść się ulicą w sylwestrową noc z powodu sztucznych ogni - wynika z badań przeprowadzonych dla portalu RTL Nieuws.

Okazuje się, że respondentki czują się zagrożone ze względu na głośne eksplozje oraz rzucane w ich pobliżu petardy.

[object Promise]
Obawę z powodu odpalanych fajerwerków odczuwa natomiast prawie o połowę mniej mężczyzn (29 proc.).

Jednocześnie dla 55 proc. badanych obu płci odpalanie sztucznych ogni w okresie przed i po sylwestrze jest "niezwykle uciążliwe". Identyczna liczba respondentów opowiada się za całkowitym zakazem zakupu i odpalania fajerwerków.


:waldeklaugh: :waldeklaugh: :waldeklaugh:
 
O kurka nic głupszego na der onecie nie przeczytam dziś.
Pięknie sobie zlewaczałe niemry zracjonalizowały prawdziwy wstydliwy problem, o którym nie wolno mówić na głos...


Kobiety nie wyjdą w sylwestrową noc? "Czuję się niebezpiecznie"​

Przeszło połowa (53 proc.) kobiet nie odważy się samotnie przejść się ulicą w sylwestrową noc z powodu sztucznych ogni - wynika z badań przeprowadzonych dla portalu RTL Nieuws.

Okazuje się, że respondentki czują się zagrożone ze względu na głośne eksplozje oraz rzucane w ich pobliżu petardy.

[object Promise]
Obawę z powodu odpalanych fajerwerków odczuwa natomiast prawie o połowę mniej mężczyzn (29 proc.).

Jednocześnie dla 55 proc. badanych obu płci odpalanie sztucznych ogni w okresie przed i po sylwestrze jest "niezwykle uciążliwe". Identyczna liczba respondentów opowiada się za całkowitym zakazem zakupu i odpalania fajerwerków.


:waldeklaugh: :waldeklaugh: :waldeklaugh:
Jak im Berlin bombardowali to mniej się bały niż tych strasznych fajerwerków
 
O kurka nic głupszego na der onecie nie przeczytam dziś.
Pięknie sobie zlewaczałe niemry zracjonalizowały prawdziwy wstydliwy problem, o którym nie wolno mówić na głos...


Kobiety nie wyjdą w sylwestrową noc? "Czuję się niebezpiecznie"​

Przeszło połowa (53 proc.) kobiet nie odważy się samotnie przejść się ulicą w sylwestrową noc z powodu sztucznych ogni - wynika z badań przeprowadzonych dla portalu RTL Nieuws.

Okazuje się, że respondentki czują się zagrożone ze względu na głośne eksplozje oraz rzucane w ich pobliżu petardy.

[object Promise]
Obawę z powodu odpalanych fajerwerków odczuwa natomiast prawie o połowę mniej mężczyzn (29 proc.).

Jednocześnie dla 55 proc. badanych obu płci odpalanie sztucznych ogni w okresie przed i po sylwestrze jest "niezwykle uciążliwe". Identyczna liczba respondentów opowiada się za całkowitym zakazem zakupu i odpalania fajerwerków.


:waldeklaugh: :waldeklaugh: :waldeklaugh:
A wiesz, że są ludzie, którzy to przeczytają i uwierzą, że to właśnie jest prawda?

Nawet na tej stronie, wystarczy się porozglądać :beczka:
 
Stąd cała kampania oparta na jebać i wypierdalać
Między jebać piss, który jebał cię bez Twojej woli, zupełnie ignorował tych, którzy mają inne poglądy, okradał państwo z twoich własnych pieniędzy przez 8 lat na wiele różnych sposobów, a batożeniem każdego gejzera, bo jest gejzerem i się chędoży (jebie) z innym gejzerem w swoim domu, jest jednak zasadnicza różnica.

Przynajmniej dla mnie.
 
Między jebać piss, który jebał cię bez Twojej woli, zupełnie ignorował tych, którzy mają inne poglądy, okradał państwo z twoich własnych pieniędzy przez 8 lat na wiele różnych sposobów, a batożeniem każdego gejzera, bo jest gejzerem i się chędoży (jebie) z innym gejzerem w swoim domu, jest jednak zasadnicza różnica.

Przynajmniej dla mnie.
A jak zaprzeczysz, że jebiące się gejzery są romantycznym widokiem to dostajesz mowę nienawiści i 20 lat więzienia. Przynajmniej według Ciebie i tych Twoich pełnych miłości.
 
Między jebać piss, który jebał cię bez Twojej woli, zupełnie ignorował tych, którzy mają inne poglądy, okradał państwo z twoich własnych pieniędzy przez 8 lat na wiele różnych sposobów, a batożeniem każdego gejzera, bo jest gejzerem i się chędoży (jebie) z innym gejzerem w swoim domu, jest jednak zasadnicza różnica.

Przynajmniej dla mnie.
:rainbowvomit:

czyli mowa nienawiści tylko wobec wybranych. Tak jak z nienawiścią na tle rasowym i nienawiścią na tle religijnym

Twój post pachnie rozumowaniem Świrus-Wielgus
 
A jak zaprzeczysz, że jebiące się gejzery są romantycznym widokiem to dostajesz mowę nienawiści i 20 lat więzienia. Przynajmniej według Ciebie i tych Twoich pełnych miłości.
Zaprzeczam. Ten widok wzbudza u mnie torsje. Mogę iść do paki. Choć jestem też hipokrytą, bo widok ładnych pań, które to robią, w ogóle mi nie wadzi.

Ty już mi tam nie wkładaj w usta na temat "moich", bo nie chce mi się tego rozwijać. Lemmy teraz sporo napisał z tego, co sam myślę, a i ja wcześniej o tym pisałem, co uważam. A ty wybierasz to, co Ci wygodne.

Zajmij się lepiej swoją love/hate relationship z donkiem. Bo przy takiej skali obsesji i nienawiści -- do tego rudego dziadygi -- to wcześniej musiała być miłość ;-) :-D
 
@szplin , @Siwy25_1, @klocuniek
Sorry, ale odpowiem Wam ad gremium, liczę, że mi wybaczycie. :beer:

Żeby było jasne, nie akceptuję tego rynsztoku, nie podoba mi się sposób "odbijania" TVP i nie jestem żadnym wielbicielem działań KO. Dobrze wiem, że te rządy nie będą się wiele różniły od PIS. Traktuje je jako stan przejściowy i liczę, że po nich nastąpi rozpad obecnego duopolu. Akceptuję i przyklaskuję wypierdoleniu pisowców z instytucji, którymi zawładnęli, rozliczeniu złodziejstwa i ewidentnego łamania prawa.

W moim rozumieniu polityki, PIS był czymś najgorszym co nam się mogło przytrafić, bo obok bolszewickich metod sprawowania władzy, byli skrajnie nieudolni. Nie potrafili zrobić tego o czym mówili, a wszystko przykrywali ordynarnym kłamstwem i propagandą. Jedynym sprawnym gościem z całej bandy był Kurski, który tak wyprał mózgi części społeczeństwa, że Ci skompromitowanego dziennikarza witają jak papieża.

W Waszych wypowiedziach widzę często błąd logiczny polegający na tym, że wydaje Wam się, że była alternatywa. Otóż nie było, wybieraliśmy między PiS i KO (nawet głosując na Konfę czy Hołownię). Ja się teraz bardziej cieszę z tego, że władzę stracił Jarek, niż, że zyskał Donek. Powiedzcie mi jak 14 października wyobrażaliście sobie większość sejmową?
Jakakolwiek próba zmiany mord przy korycie to zawsze próba zmiany. Jak dla was zmiana z pisu na po jest zmianą na lepsze to trochę mi was szkoda, bo pamięć już nie ta. Tym bardziej, że z PedO po części waszymi głosami do władzy doszła Hołownia z ciekawym finansowaniem i lewaki. Możecie być dumni.

Czekaj teraz aż Twoje dzieci czy wnuki wrócą ze szkoły i powiedzą, że nie ma tego śmiesznego krzyżyka na ścianie, ale pan uczył o pedałowaniu.
:antonio:
 
Jakakolwiek próba zmiany mord przy korycie to zawsze próba zmiany. Jak dla was zmiana z pisu na po jest zmianą na lepsze to trochę mi was szkoda, bo pamięć już nie ta. Tym bardziej, że z PedO po części waszymi głosami do władzy doszła Hołownia z ciekawym finansowaniem i lewaki. Możecie być dumni.

Czekaj teraz aż Twoje dzieci czy wnuki wrócą ze szkoły i powiedzą, że nie ma tego śmiesznego krzyżyka na ścianie, ale pan uczył o pedałowaniu.
:antonio:

Zacytuję sam siebie :shy: :
W Waszych wypowiedziach widzę często błąd logiczny polegający na tym, że wydaje Wam się, że była alternatywa. Otóż nie było, wybieraliśmy między PiS i KO (nawet głosując na Konfę czy Hołownię). Ja się teraz bardziej cieszę z tego, że władzę stracił Jarek, niż, że zyskał Donek. Powiedzcie mi jak 14 października wyobrażaliście sobie większość sejmową?

Siwy, Twoje oczekiwania dotyczące władzy w naszym kraju są zbyt życzeniowe, na zasadzie: chcę żeby wszystkie dzieci były szczęśliwe i żeby nie było głodu, a jak nie to się walcie. Nigdy nie będzie partii, która temu sprosta, ja już to zrozumiałem. Rozumiem też, że nie lubisz Donka i spółki, więc napisz po prostu, że wolałbyś żeby został PiS, bo kluczysz, kręcisz i niepotrzebnie się czaisz.
 
Zacytuję sam siebie :shy: :


Siwy, Twoje oczekiwania dotyczące władzy w naszym kraju są zbyt życzeniowe, na zasadzie: chcę żeby wszystkie dzieci były szczęśliwe i żeby nie było głodu, a jak nie to się walcie. Nigdy nie będzie partii, która temu sprosta, ja już to zrozumiałem. Rozumiem też, że nie lubisz Donka i spółki, więc napisz po prostu, że wolałbyś żeby został PiS, bo kluczysz, kręcisz i niepotrzebnie się czaisz.
Wolałbym żeby donka potraktowali jak jagnę i obywatela kapeta
 
Zacytuję sam siebie :shy: :


Siwy, Twoje oczekiwania dotyczące władzy w naszym kraju są zbyt życzeniowe, na zasadzie: chcę żeby wszystkie dzieci były szczęśliwe i żeby nie było głodu, a jak nie to się walcie. Nigdy nie będzie partii, która temu sprosta, ja już to zrozumiałem. Rozumiem też, że nie lubisz Donka i spółki, więc napisz po prostu, że wolałbyś żeby został PiS, bo kluczysz, kręcisz i niepotrzebnie się czaisz.
Nie raz pisałem na kogo głosuję. Nie ze mną takie erystyczne numery. Póki co to wy musicie racjonalizować wybór PedO i lewaków. Spokojnie wasze dzieci i wnuki będą wam wdzięczne za ministre edukacji z lewicy, która nie rozróżnia ile jest płci.
:beczka:
Spoko, w jego zawodzie musi brać to pod uwagę.

https://e.autokult.pl/czy-wszyscy-b...otive-na-linii-zachod-chiny,6934342991039424a

Ciekawy artykuł, wychodzi na to, że Niemcy się zakiwali z tą zieloną energią i elektromobilnością. Ciekawe kiedy zaczną to odkręcać?
Niesamowite że tylko w UE się nie opłaca. Dziwna sprawa co nie?
:putinlaugh:
 
414745583_744244224405432_2666699421936841388_n.jpg
 
Prezes mówi że dzienikarze mogą wejść ale jakis były esbek cieciujący w drzwiach nie pozwala mediom wejść
Witamy w nowej rzeczywistości

:juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh:

 
Back
Top