Polityka

będą straszyć 4 dawką.
Nie bedzie czwartej dawki. Bedzie calkiem nowa szczepionka. Lepsza.
pdk-pozdro.gif
 
Oj oby Braun nie pracował na ustawą o dostępie do broni - 400$ kary za takie zachowanie na strzelnicy przed którym ostrzegał mnie i znajomych jeden z instruktorów na strzelnicy...
Miało być szkoła, strzelnica, Kościół.
Strzelnica odpada
Kościół też od koronacji Jezusa na króla Polski jest herezją, aż po chwalenie ścigania Nergela przy jednoczesnej współpracy z gościem od tekstów srać na Biblie...
Została mu tylko szkoła...
1658169365075.png



Piękny widok jak lewactwo sprzedaje swoje ideały za $





tak się zagospodarowuje przestrzeń





#niezależność



Na pewno w Hiszpanii wysokie podatki nie idą na sprzątanie miast i Policję...



Redaktor prowadzi śledztwo co mocniej będzie się klikało


Polskie samorządy są większymi kozakami w kręceniu lodów niż którykolwiek rząd po 89 roku -change my mind

Tak się robi interesy




 
Oj oby Braun nie pracował na ustawą o dostępie do broni - 400$ kary za takie zachowanie na strzelnicy przed którym ostrzegał mnie i znajomych jeden z instruktorów na strzelnicy...
Miało być szkoła, strzelnica, Kościół.
Strzelnica odpada
Kościół też od koronacji Jezusa na króla Polski jest herezją, aż po chwalenie ścigania Nergela przy jednoczesnej współpracy z gościem od tekstów srać na Biblie...
Została mu tylko szkoła...
View attachment 41531


Piękny widok jak lewactwo sprzedaje swoje ideały za $





tak się zagospodarowuje przestrzeń





#niezależność



Na pewno w Hiszpanii wysokie podatki nie idą na sprzątanie miast i Policję...



Redaktor prowadzi śledztwo co mocniej będzie się klikało


Polskie samorządy są większymi kozakami w kręceniu lodów niż którykolwiek rząd po 89 roku -change my mind

Tak się robi interesy





Cyrk, burdel i bagno. A to tylko ci, o ktorych wiemy...
 




Oj tam






Wow


Ciekawe, nauczanie domowe zakazane. W DE ponoć też




Jprdl




Wuut?




Turcja i Syria


Pomagają Chiny, Indie i Iran


Polecam, luźna audycja o strategiach użycia (w tym straszeniem użycia) broni jądrowej


Troche straszno




USA tez leje


W kontekscie powyzszych to jeszcze wieksze XD niz zwykle


W sumie o sprawie niewiele wiem


Dziwne co w czlowieku siedzi






Wtf???
 
8 latkowie nie mogą uczyć się "składania" do strzału i zgrywania przyrządów celowniczych ponieważ są niedojrzali emocjonalnie.
Te same dzieci mogą decydowac o wyobrze swojej płci...:lsdtrip:

 




Z tym przyspieszonym trybem obywatelstwa to fejk news. Karta Polaka nie jest obywatelstwem.
W zasadach przyznawania obywatelstwa nic się nie zmienia. Nadal trzeba czekać minimum 2 lata gdy masz małżonka Polaka, i więcej gdy tak nie jest. Wtedy można składać wniosek i czekać kolejne miesiące/lata .
Do tej pory obywatelstwo polskie dostawaly groszowe ilości Ukraińców , i nie zanosi się na to by to się specjalnie zmieniło.
A i o tej karcie Polaka nie wiem skąd info że się coś zmienia. Warunki określa ustawa z 2019 roku i nic nie wiadomo by miano wprowadzić nowa. Zmienia się chyba tylko to, że można ją zdobyć bez konieczności wyjazdu na Ukrainę. To raczej zmiana kosmetyczna.

Ale skąd bzdury o "szybkiej sciezce przyznania obywatelstwa" to nie wiadomo
 
Last edited:
:waldeklaugh:

Aleśmy temu putinowi dali do wiwatu. No jaja jak berety jak zadaliśmy im bobu.
 
Inwazja na Iran "bo broń atomowa" za 3... 2... 1...


Z tym Iranem to też bym się nie spieszył, oni są tak antyrosyjscy jak antyamerykanscy.
A inwazja na Iran nie byłaby złym pomysłem, jeśli zapoczątkowała by III WS z której to zachód wyszedłby zwycięsko i powrócił do hegemonii nad wschodem.
Bez wojny USA i kraje NATO skazane są na ustąpienie pola wschodowi.
 
Cyrk, burdel i bagno. A to tylko ci, o ktorych wiemy...
Samorządy dostają groszę z podatków, ale mimo tego, że dostają groszę to i tak kusiłoby mnie gdybym był na miejscu Kaczyńskiego aby zabrać im nawet to co mają, bo już to skrajne okradanie państwa






Samorządy pod względem przekrętów to tak jak poziom sportowy zawodników UFC
władze państwowe to zawodnicy KSW ale brakuje kadr więc wstawiają zawodników FameMMA mających wrażenie, że zasługują na KSW.

Już szczytem jest Warszawa a tą Grankiewicz-Waltz profesorkę prawa za której rządów działali czyścicile kamienic przez co PiS miał pretekst to legalizacji dzikich lokatorów -raz spotkałem na żywo Monikę Olejnik i wypaliłem tekstem ,,zawsze byłem Pani fanem"
oj jak miło
tak bo śledziłem kłamstwa w mediach. Niemieckiego uczyłem się na porównywaniu prasy gadzinowej polskojęzycznej z niemiecką prasą. A Pani jak uczyła się propagandy? xD

Kusiłoby mnie aby wymyślić złośliwość na Waltz czy Trzaskowskiego gdybym ich zobaczył...

Chociaż oczywiście można się pocieszać, ze w porównaniu do Ukrainy czy Włoch to pikuś. Włosi to już totalnie jadą po bandzie, chociaż wydaje mi się, że po prostu polscy samorządowcy nie mają takiej wiedzy, struktur potrzebnych do robienia przekrętów i tylko dlatego nie są tak szkodliwi....

Taką Warszawę upokorzyłbym najchętniej linią metra od Wołomina do Pruszkowa tłumacząc sie zagrożeniem wojny :tellmemore:


A tak odnośnie bezzębnego państwa


Z tym przyspieszonym trybem obywatelstwa to fejk news. Karta Polaka nie jest obywatelstwem.
W zasadach przyznawania obywatelstwa nic się nie zmienia. Nadal trzeba czekać minimum 2 lata gdy masz małżonka Polaka, i więcej gdy tak nie jest. Wtedy można składać wniosek i czekać kolejne miesiące/lata .
Do tej pory obywatelstwo polskie dostawaly groszowe ilości Ukraińców , i nie zanosi się na to by to się specjalnie zmieniło.
A i o tej karcie Polaka nie wiem skąd info że się coś zmienia. Warunki określa ustawa z 2019 roku i nic nie wiadomo by miano wprowadzić nowa. Zmienia się chyba tylko to, że można ją zdobyć bez konieczności wyjazdu na Ukrainę. To raczej zmiana kosmetyczna.

Ale skąd bzdury o "szybkiej sciezce przyznania obywatelstwa" to nie wiadomo
Ukraina jest krajem gdzie nie możesz mieć podwójnego obywatelstwa oprócz wyjątków np. Sakaszwili były prezydent Gruzji.

Po drugie: wbrew pozorom dużo Ukraińców nie przed wojną nie próbowało dostać polskiego obywatelstwa, jak już rezygnować z ukraińskiego to lepiej dla nie wiem niemieckiego paszportu, gdzie procedury masz łatwiejsze. Z ponad 3 mln Ukraińców przekraczających granicę ile zgłosiło się po PESEL? BTW czy Ukraińcy są tak konserwatywni aby głosować na PiS...

Po trzecie: te kresowe portale są specyficzne często. Widzę na szybko kresy a nie kresy24 -ok ale one lubią czasami zaokrąglać...
 
Jakie jprdl ? Jak ktos nie chce pomoc panstwu polskiemu w walce o wolnosc i demokracje na Ukrainie, to jest ruskim szpiegem. Jebana prywaciarska piata kolumna. Chca zeby babcie, ktorych nie wykonczyl koronawirus zamarzly na smier w zimie.
@Dzihados dokładnie jakie jprdl?

Ta sama władza która niby ratowała staruszków wciskając im lewy nieprzebadany preparat (PDK) teraz i przed 8 lat jak nie dalej nie zrobiła kurwa nic żeby nas uniezależnić energetycznie tylko robiła loda UE.
Każdy polityk za jakikolwiek głupi tekst o chruście powinien na takiej konferencji prasowej dostać przed kamerami po pysku.

Ja rozumiem ignorancję, ale to już są skrajne działania na szkodę kraju. (Bo to nie jest ich ojczyzna)
 


Wtf?


Ależ cisna


XD




Oni serio zaproponowali 50% ppdatek dochodowy?


LOL






O krajach Azji Środkowej w kontekście inwazji Rosji


WTF


Nawet nie wiedzoalem ze ziemia-powietrze moze byc uzyte inaczej


XD


@Pat Bateman @Siwy25_1
Nie zjarzyłem, przecież komentarz jprdl jak najbardziej na miejscu :) Rządzący nami biologiczni kretyni w ogole nie kumaja konsekwencji swoich decyzji... No chyba ze tu czegos nie zlapalem o co wam kaman, co tez mozliwe bo glowa gdzie indziej
 
Nie zjarzyłem, przecież komentarz jprdl jak najbardziej na miejscu :) Rządzący nami biologiczni kretyni w ogole nie kumaja konsekwencji swoich decyzji... No chyba ze tu czegos nie zlapalem o co wam kaman, co tez mozliwe bo glowa gdzie indziej
Musisz ogarnac nowomowe powoli kielkujacego systemu bo zginiesz jak babka w Czechach. Tak jak bylo za komuny - wszystko co robi rzad, robi dla dobra obywateli. Kto tego nie rozumie albo zdrajca, albo glupi :jjsmile:
 
Back
Top