Polityka

Mamy najlepszą służbę zdrowia na świecie. Zerowe oczekiwanie na specjalistów itp.
Dlatego możemy podzielić się z naszymi kochanymi braćmi:

 
Mamy najlepszą służbę zdrowia na świecie. Zerowe oczekiwanie na specjalistów itp.
Dlatego możemy podzielić się z naszymi kochanymi braćmi:



No akurat o to nie powinniśmy mieć pretensji.
 
Mamy najlepszą służbę zdrowia na świecie. Zerowe oczekiwanie na specjalistów itp.
Dlatego możemy podzielić się z naszymi kochanymi braćmi:

 
Pomagamy uchodźcom , którzy w 90 % przypadków nie potrzebują pilnej pomocy, ale pomoc autentycznie rannym na wojnie - to jeszcze gorsze zło xd
 
Nie trzeba być w Polsce zaszczepionym by mieć obsługę w szpitalu.
Aha. To gówno wiedzą w tych szpitalach. Weź no im tam wyjaśnij jak mają się zachowywać bo Tobie to lepiej wychodzi.

1. Przed planową hospitalizacją należy wykonać pełne szczepienia przeciw COVID-19 (w tym dawki przypominające), zakończone w okresie poprzedzającym przyjęcie do szpitala minimum 14 dni i poświadczone aktualnym certyfikatem szczepienia.
 
Kurwa jak można tak mówić. Przecież w Polsce bardzo duża część społeczeństwa musiała ostro oszczędzać jeszcze przed "pandemią":


:korwinstupid:
 
Aha. To gówno wiedzą w tych szpitalach. Weź no im tam wyjaśnij jak mają się zachowywać bo Tobie to lepiej wychodzi.


W ostatnich miesiącach byłem dwa razy na SOR , testów nikt nie robił.
16 dni temu miałem operacje i o szczepienie nikt się mnie nie pytał nawet, wywalone.
 


Stabilnaja chujnia


Wow




Pieką...






Nie tylko o UA, ale o wszystkich sąsiadach...








Wow


Kto poza Konfą to mowi? PO z 4 dniowym tyg pracy? XD


XD



Wegla sie nie da dodrukowac, ale pieniadze juz tak. A tymi od biedy tez mozna palic w piecu. I jeszcze mozna nalozyc kary za zanieczyszczanie srodowiska. Czysty zysk dla panstwa.

Gdzie mozna wysylac CV zeby pracowac w rzadzie. Moje pomysly marnuja sie na tym forum.
 
Braun ściga się z Korwinem w spierdoleniu. Wzywa niepotrzebnie straż pożarną i policję.




Konfederacja ma takie sczęście, że nikt się zbytnio nie bierze za mocniejsze rozliczanie merytoryczne


Jebać te jakieś opowieści kto był Żydem. Przecież to co Braun mówi o religii to są często herezje, jeszcze nie konsekwentna tolerancja represyjna: Nergal be, ale mój kolega z marszu mówiący o sraniu na Biblie cacy. Coś ala Kaczyński: komuniści źle, chyba że są ze mną...

Już nie mówiąc nawet o JKM: Boże milioner ze spadku mówi o ryzykowaniu mimo, że w życiu ryzykował tylko tym, że olał ZUS więc komornik zajął mu dom. Pytanie: czy tak wygląda talent JKM do korzystania z wiedzy ekspertów a nie na zasadzie ,,ja tam kurwa wszystko wiem lepiej, eksperci nie potrzebni"...

Boska i Winnicki -Jezus to niemal aferą narodową stały się nie ukończone studia Bosaka. Jakby to było coś złego, a tymczasem jego gospodarka narodowa i tolerancja represyjna, a te znajomości z Młodzieżą Wszechpolską i separatystami rasowymi...

Aż po szczyt, czyli jak Konfederacja chce walczyć z facebookiem, gdzie skrajnie pokazali, że są populistami bez wyobraźni nawet wtedy, kiedy chodzi o ich własne interesy...

Konfederacja na prawdę nie może narzekać na media...
 
Konfederacja ma takie sczęście, że nikt się zbytnio nie bierze za mocniejsze rozliczanie merytoryczne


Jebać te jakieś opowieści kto był Żydem. Przecież to co Braun mówi o religii to są często herezje, jeszcze nie konsekwentna tolerancja represyjna: Nergal be, ale mój kolega z marszu mówiący o sraniu na Biblie cacy. Coś ala Kaczyński: komuniści źle, chyba że są ze mną...

Już nie mówiąc nawet o JKM: Boże milioner ze spadku mówi o ryzykowaniu mimo, że w życiu ryzykował tylko tym, że olał ZUS więc komornik zajął mu dom. Pytanie: czy tak wygląda talent JKM do korzystania z wiedzy ekspertów a nie na zasadzie ,,ja tam kurwa wszystko wiem lepiej, eksperci nie potrzebni"...

Boska i Winnicki -Jezus to niemal aferą narodową stały się nie ukończone studia Bosaka. Jakby to było coś złego, a tymczasem jego gospodarka narodowa i tolerancja represyjna, a te znajomości z Młodzieżą Wszechpolską i separatystami rasowymi...

Aż po szczyt, czyli jak Konfederacja chce walczyć z facebookiem, gdzie skrajnie pokazali, że są populistami bez wyobraźni nawet wtedy, kiedy chodzi o ich własne interesy...

Konfederacja na prawdę nie może narzekać na media...

A wie Pan że żeby coś się zmieniło trzeba wymienić mordy przy korycie ?
Kółko wzajemnej adoracji z Magdalenki dobrze się bawi.

Niech i tam będzie dwóch zjebów (z każdej innej partii od ręki Ci wymienię z 5 ludzi którzy by kasy w biedronce nie obsłużyli, a się pchają na stołki) trzeba to przeżyć, byle coś się na lepsze zmieniło.

Teraz płacz że pis zły. Kurwa głosujcie teraz na PO. Na pewno będzie lepiej, a o programie dowiesz się po wyborach xD
:beczka:
 
A wie Pan że żeby coś się zmieniło trzeba wymienić mordy przy korycie ?
Kółko wzajemnej adoracji z Magdalenki dobrze się bawi.

Niech i tam będzie dwóch zjebów (z każdej innej partii od ręki Ci wymienię z 5 ludzi którzy by kasy w biedronce nie obsłużyli, a się pchają na stołki) trzeba to przeżyć, byle coś się na lepsze zmieniło.

Teraz płacz że pis zły. Kurwa głosujcie teraz na PO. Na pewno będzie lepiej, a o programie dowiesz się po wyborach xD
:beczka:

PiS zły więc oddajmy władzę agentowi Kremla. Zajebisty pomysł
 
Matt Walsh to ciężki kretyn

FB_IMG_1658382733546.jpg
 
Zajebisty. Z tym że Korwina da się odsunąć, a program zostanie.

Ale zostanie wierzący w dobrą konserwatywną Rosję Braun i wychwalający wolnościową Białoruś Wilk. Jeden przeciwstawia Rosję "zgniłemu" Zachodowi jako dobrą alternatywę, drugi przeciwstawia "zgniłemu" Zachodowi "wolnościową" Białoruś jako dobrą alternatywę.
 
Ale zostanie wierzący w dobrą konserwatywną Rosję Braun i wychwalający potęgę Białorusi Wilk
Retoryka 5latka.

Mam Ci wymienić gorsze beztalencia z innych partii? Bo szczerze mi się nie chce za długi post bym jebnął.

Zmiana wymaga pewnych ustępstw, a głosując w kółko na Magdalenkę dalej będzie chuj kupa i kameni kupa w tym kraju.

nie wspominając kto głosował za rozporządzeniami bez umowowania, żeby plebs docisnąć, a sami wódeczkę pili mając w pompie.
 
Back
Top