Polityka

Matt Walsh to ciężki kretyn

View attachment 41717
Ale fakt, ze sie tym nie chwala jest troche smieszny. Widac media nie lubia pokazywac ludziom, ze potrafia czynic dobro.
Retoryka 5latka.

Mam Ci wymienić gorsze beztalencia z innych partii? Bo szczerze mi się nie chce za długi post bym jebnął.

Zmiana wymaga pewnych ustępstw, a głosując w kółko na Magdalenkę dalej będzie chuj kupa i kameni kupa w tym kraju.

nie wspominając kto głosował za rozporządzeniami bez umowowania, żeby plebs docisnąć, a sami wódeczkę pili mając w pompie.
Kamieni juz nie ma. Zostala tylko cala masa gowna. I tego raczej nie zabraknie, ale tez i nic nie da sie z tego ulepic.
Agentowi szkopów lepiej?
Chcesz autostrad jak w Niemczech czy w Rosji ?
 
Ale fakt, ze sie tym nie chwala jest troche smieszny. Widac media nie lubia pokazywac ludziom, ze potrafia czynic dobro.

Kamieni juz nie ma. Zostala tylko cala masa gowna. I tego raczej nie zabraknie, ale tez i nic nie da sie z tego ulepic.

Chcesz autostrad jak w Niemczech czy w Rosji ?
Uważasz, że służenie szwabom zagwarantuje nam poziom życia jak u szwaba?
 


Jedyny sposob zeby zbudowac jakis kapital polityczny na dziadku. Potem pozostaloby sie modlic zeby Kamala niczego nie spierdolila jeszcze bardziej.
 
LOL




Moja lokalna stolyca...


WTF? Myślozbrodnia?


RiGCz

Logistyka!






Szkoda nie uzywac gotowej infrastruktury










 
jest trochę ludzi, których należałoby przerzucić przez mur na granicy z Białorusią np. JKM, Trzaskowski, Macierewicz, Pawlak, Piechociński, Tusk.

Ale szczytem wszystkiego jest to co robi Trzaskowski na campusie który ciekawe czy czasem nie będzie sponsorowała fundacja im Konrada Adenauera, którą finansuje...
... MSZ państwa delikatnie mówiąc niefajnego..

@lemmy i jak tu mieć jakąkolwiek nadzieje, że na zmianę rządów? Powtarza się to co było podczas kampanii prezydenckiej: skrajne opieranie grupy odbiorców na elektoracie myślącym jak wyśmiewana przez większość Polski Warszafka...

Trump wygrał wybory prezydenckie też dzięki "wsparciu" Hollywood, jeśli PiS to wykorzysta

Daniel Magical: szkolenie ,,jak prowadzić patostreamy -Rafał Trzaskowski dzięki za zaproszenie. Jak wyjdę z wiezienia to skorzystam"







Niedługo nie zdziwicie sie jak zapuka do waszych drzwi Kulczyk prosząc o pożyczkę xD



UW -doktor prawa zamierza ustawą potwierdzić konstytucje :brainoverload: Stało sobie drzewo, zostało ścięte, aby Śmiszek na coś takiego zmarnował papier. Grzech ekologiczny








Ziobro znowu zaczął mówić o reformie kodeksu karnego, podnoszeniu kar dla przestępców -od 2005 roku to mówi...
Znowu humanitarni dranie jak to mówił Ronald Reagan zaczynają gadki o tym: nie liczy się kara liczy się nieuchroność -ci sami przeważnie są za podwyższaniem kar dla piratów drogowych.

Jednak teraz mamy kolejny dowód na to, że to myślenie to jest niemal tak naiwne jak podejście PSL do Rosji:
pamiętacie jak Graś mówił, że bardziej opłacają się lewe faktury niż handel narkotykami?
Teraz mamy nowy hit: śmieci. Ogromne składowiska. Wystarczy tylko jeden pan menel aby to wszystko wyjebało, miliony zysków, ale nie ma takiej konkurencji jak w narkotykach (gdzie zresztą jest powiedzenie, że w tej branży ludzie dzielą się na tych, którym Policja pozwala handlować i na tych których ściga)


Gminy zostaną z obowiązkiem utylizacji, zaczną bankrutować bo koszty są kosmiczne...

Jedyne co nas ratuje, że cena ziemi rolniczej jest jedna z najwyższych w UE więc rolnicy nie będą zakopywali śmieci...

Na jaką karę zasługują ci ludzie? Kilka lat? Za miliony zysków i zanieczyszczenie środowiska?

Powinno się ich karać tak samo jak terrorystów....
 
Ale zostanie wierzący w dobrą konserwatywną Rosję Braun i wychwalający wolnościową Białoruś Wilk. Jeden przeciwstawia Rosję "zgniłemu" Zachodowi jako dobrą alternatywę, drugi przeciwstawia "zgniłemu" Zachodowi "wolnościową" Białoruś jako dobrą alternatywę.
Jeszcze JKM mówiący o tym jak dyktatura sprawdza się w Chinach wprowadzając wolny rynek: tak. Koło jednego banku w Chinach stoją czołgi. Dlatego, że zabronili ludziom wypłacać kasę...
A wolność gospodarcza na Białorusi czy w Rosji:
tak wtedy przyjdą koksy albo zapaśnicy z nieudaną karierą bo nie zapłaciło się łapówki...

A wie Pan że żeby coś się zmieniło trzeba wymienić mordy przy korycie ?
Kółko wzajemnej adoracji z Magdalenki dobrze się bawi.

Niech i tam będzie dwóch zjebów (z każdej innej partii od ręki Ci wymienię z 5 ludzi którzy by kasy w biedronce nie obsłużyli, a się pchają na stołki) trzeba to przeżyć, byle coś się na lepsze zmieniło.

Teraz płacz że pis zły. Kurwa głosujcie teraz na PO. Na pewno będzie lepiej, a o programie dowiesz się po wyborach xD
:beczka:
jeszcze miałem wątpliwości, czy Konfederacja nadaje się do rządzenia. Obstawiałem, że prędzej czy później oczywiście zostaną zbanowani (za te mas konta zasłużyli tylko fajnie oczywiście jakby wszyscy byli traktowani równo). Pytanie z czym wychodzą? Z jakimi propozycjami?


1658443126528.png


jednocześnie w ich programie mają system prowadzenia rozpraw prawie jak w USA jeśli chodzi o ciągłość (gdzie zresztą tylko kilka procent spraw kończy się procesem, reszta idzie na samoukaranie).

Już nie mówiąc, że nie da się mówić, że ma się pomysł na gospodarkę nie mając pomysłu na imigracje i nie jest tym pomysłem gospodarka narodowa na co dowody dał przecież Mentzen



OK możemy dojść do wniosku: nie mają pomysłu nawet na własne bezpieczeństwo w mediach społecznościowych, ale gospodarka.

Tylko nie: jednym z problemów polskiej gospodarki jest to jak działają sądy. Są firmy, które perfidnie pożyczają kasę na zero procent minus inflacja -bo czym innym jest niepłacenie faktur na czas? Leszcze się przestraszą pisma z napisem "kancelaria" ale inni...
... i tak mamy domino braku płynności finansowej, bo ten temu, a tamten tamtemu nie może zapłacić...

Teraz wyobraźmy sobie, że pomysł na walki z banami na fejsie wchodzi - Polska już ma jedną z najwyższych ilości sędziów w UE a co dopiero po tym, ucierpiałyby pilniejsze sprawy... BTW to jest pomysł skarbnika Konfederacji: no bałbym się na ich miejscu o datacje partyjne przy takim skarbniku...


Konfederacja to taki Nigel Farage (chociaż powiem, że Farage mocniej przykładał się do przemówień, Mentzen jest blisko jego przygotowania) mający ochotę zrobić rewolucje tylko kompletnie nie mając pojęcia co po niej. Farage nie miał planu na UK po Brexit, a Konfederacja miałaby kłopoty z tłumaczeniem się jakby wygrali wybory...

Jako partia opozycyjna blokująca ustawy -spoko. Jednak gdybyśmy chcieli napisać historię alternatywną, że w 2019 roku powstaje rząd PO Konfederacja: trudno mi sobie wyobrazić co by działało, bo ani nie mają ludzi, ani mocniejszych pomysłów jak Farage...


Mi Konfederacja zaczyna przypominać taki Greenpeace jeśli chodzi o sposób funkcjonowania:
masz masę tematów o ochronie środowiska. Mega firmy niszczące środowisko, mafie śmieciowe. Co robią? Hej elektrownia atomowa zła -no oczywiście nie mówiliby tego to budżet organizacji by się skurczył.

Teraz Konfederacja: mówienie o prawie własności. PiS robi jedno z największych wywłaszczeń w historii pod CPK (projekt popieram, ale wykonanie...) -widziałeś jakieś konferencje Konfederacji z mieszkańcami tamtych terenów? Nie no może zajmują się tym kto kogo zasztyletował w Warszawie i modlitwami ,,Boże spraw aby to był Ukrainiec". Cholera nie wyszło...
I tak można mnożyć...

Chociaż oczywiście to jest niesprawiedliwe, że słusznie krytykuje się Konfederacje za pożytecznych idiotów Kremla i jednocześnie...
...taki Pawlak, Piechociński guru wiedzy newsletterowej, Trzaskowski, Hołownia -cichutko o nich, a swoje za pazurami mają...
 
Nie no może zajmują się tym kto kogo zasztyletował w Warszawie i modlitwami ,,Boże spraw aby to był Ukrainiec". Cholera nie wyszło...
I tak można mnożyć...

Co ciekawe Braun kiedyś przestrzegał przed szczuciem Polskich patriotów na Ukraińskich patriotów/szowinistów. Twierdził, że takie szczucie mogłoby być inspirowane z zewnątrz by zniszczyć ona narody. Teraz sam robi to przed czym przestrzegał, a pomagają mu koledze z Konfederacji. Tak, oni są jak Greenpeace, działają na rzecz Rosji.
 
Co ciekawe Braun kiedyś przestrzegał przed szczuciem Polskich patriotów na Ukraińskich patriotów/szowinistów. Twierdził, że takie szczucie mogłoby być inspirowane z zewnątrz by zniszczyć ona narody. Teraz sam robi to przed czym przestrzegał, a pomagają mu koledze z Konfederacji. Tak, oni są jak Greenpeace, działają na rzecz Rosji.
A Kramek i GW na czyją rzecz działają? Mógłbym prosić o opinię i ocenę? Równie rzetelną.
 
Nie wiem kto to Kramek, nie czytam GW. I nie ma tutaj fanów Kramka, więc po co go w ogóle przywołujesz do dyskusji? To jakiś wspólnik Brauna?
No i tyle są warte Twoje wysrywy. Taki z Ciebie tropiciel agentury, że nie wiesz kto to Kramek. Zwyczajnie kłamiesz.

Wszyscy wiedzą, że na konfederację jedziesz od początku bo jako jedyni nie kłaniają się w pas pedałom a boli Cię to bo, jak wiemy, masz ich w najbliższej rodzinie.

Przestań przynajmniej być kłamcą i hipokrytą. Bo to dotyczy nas, Twoich rozmówców. Z pozostałymi wadami rób sobie co chcesz.
 
No i tyle są warte Twoje wysrywy. Taki z Ciebie tropiciel agentury, że nie wiesz kto to Kramek. Zwyczajnie kłamiesz.

Wszyscy wiedzą, że na konfederację jedziesz od początku bo jako jedyni nie kłaniają się w pas pedałom a boli Cię to bo, jak wiemy, masz ich w najbliższej rodzinie.

Przestań przynajmniej być kłamcą i hipokrytą. Bo to dotyczy nas, Twoich rozmówców. Z pozostałymi wadami rób sobie co chcesz.

Mam się przyznać do rzekomego bycia pedałem? :)))
 
No i tyle są warte Twoje wysrywy. Taki z Ciebie tropiciel agentury, że nie wiesz kto to Kramek. Zwyczajnie kłamiesz.

Wszyscy wiedzą, że na konfederację jedziesz od początku bo jako jedyni nie kłaniają się w pas pedałom a boli Cię to bo, jak wiemy, masz ich w najbliższej rodzinie.

Przestań przynajmniej być kłamcą i hipokrytą. Bo to dotyczy nas, Twoich rozmówców. Z pozostałymi wadami rób sobie co chcesz.
:antonio:

Kurwa, Anżej swój chłop :conorsalute:
 
No i tyle są warte Twoje wysrywy. Taki z Ciebie tropiciel agentury, że nie wiesz kto to Kramek. Zwyczajnie kłamiesz.

Wszyscy wiedzą, że na konfederację jedziesz od początku bo jako jedyni nie kłaniają się w pas pedałom a boli Cię to bo, jak wiemy, masz ich w najbliższej rodzinie.

Przestań przynajmniej być kłamcą i hipokrytą. Bo to dotyczy nas, Twoich rozmówców. Z pozostałymi wadami rób sobie co chcesz.


Zapodaj z których wypowiedzi wynika że krytyka konfederacji przez Karatekę bierze się stąd , że Ci nie lubią homo.
 
Zapodaj z których wypowiedzi wynika że krytyka konfederacji przez Karatekę bierze się stąd , że Ci nie lubią homo.
To było dawno. Faktycznie Ciebie wtedy nie było. Każdy pamięta od czego się zaczęło, twierdził, że w Polsce organizuje się pogromy homoseksualistów. Poważnie. Nie wiem czy ta część historii nie przepadła w pożarze, chyba tak.

Ja rozumiem wytykanie im dziwactw, błędów i wariactw ale on jest do bólu uprzedzony i prywatną wojenkę toczy o nich od lat.

Opie, co tu były za cyrki wtedy :pociesznymirek:
 
To było dawno. Faktycznie Ciebie wtedy nie było. Każdy pamięta od czego się zaczęło, twierdził, że w Polsce organizuje się pogromy homoseksualistów. Poważnie. Nie wiem czy ta część historii nie przepadła w pożarze, chyba tak.

Ja rozumiem wytykanie im dziwactw, błędów i wariactw ale on jest do bólu uprzedzony i prywatną wojenkę toczy o nich od lat.

Opie, co tu były za cyrki wtedy :pociesznymirek:


E tam, można nie lubić danej partii za wiele rzeczy.
Ja jadę ich za inne, PiS jadę za przeróżne , nie tylko za politykę fiskalna np
 
E tam, można nie lubić danej partii za wiele rzeczy.
Ja jadę ich za inne, PiS jadę za przeróżne , nie tylko za politykę fiskalna np
No i dobrze. Im się tam wszystkim po kolei należy. Bez wyjątków, ale róbmy to z jakąś, nie wiem, "klasą".

To co robi @Karateka@ to już takue tweeterowe dno. Taki rak.

Szkoda gadać zresztą.
 
Back
Top