Polityka

To było dawno. Faktycznie Ciebie wtedy nie było. Każdy pamięta od czego się zaczęło, twierdził, że w Polsce organizuje się pogromy homoseksualistów. Poważnie. Nie wiem czy ta część historii nie przepadła w pożarze, chyba tak.

Ja rozumiem wytykanie im dziwactw, błędów i wariactw ale on jest do bólu uprzedzony i prywatną wojenkę toczy o nich od lat.

Opie, co tu były za cyrki wtedy :pociesznymirek:

Nie pisałem nic o pogromach, tylko cytowałem który w jednej z wypowiedzi stwierdził, że zmienił swoje liberalne zdanie i teraz jest za penalizacją homoseksualizmu.
 
Nie pisałem nic o pogromach, tylko cytowałem który w jednej z wypowiedzi stwierdził, że zmienił swoje liberalne zdanie i teraz jest za penalizacją homoseksualizmu.
Było o pogromach, nie ściemniaj :) dyskusja na ten temat wychodziła daleko poza Brauna, kto pamięta ten pamięta :)
 
Stanoski to może, najwyżej, iść przed Krulem z miotełką i zamiatać przed nim szybko chodnik :tysoncoffe:


Tylko jakby nie patrzeć to Stanowski więcej ryzykował w swoim życiu, a JKM tylko mówił, aby ryzykować :roberteyeblinking: A z tą likwidacją VATu -utopia. Nawet w Dubaju zaczęli podwyższać podatki, VAT i resztę. Nie wiem czy takie średniej wielkości państwo jak Polska może kiedykolwiek być rajem podatkowym jak jakieś karaibskie wysepki :childcry:




Oj pożar w burdelu

1658523828684.png




Lubie przeglądać lewactwo jak i prawactwo. Dzisiaj rytuał z Ikonowicza a na krytykę polityczną przyjdzie jeszcze czas: bojownik przyczyniający się do tego, że wielu studentów nie wynajmie mieszkania jakiego chce ładnie bawi się cyferkami niczym JKM w największym transie


Stare powiedzenie: kłamstwo, większe kłamstwo, statystyka. Dajcie mi teorie to statystkę znajdę albo wymyślę. Są pustostany w miastach powiatowych, na wsiach -ludzie boją wynająć, sprzedać też może szybko nie zejdzie więc czekają na lepsze czasy, ogłoszenia dłuuugo stoją...
A te opuszczone domy na wsi: gdyby zrobili podatek od pustostanów to firmy zajmujące się burzeniem budynków miałyby żniwo :brainoverload:
 
Nie wiem kto to Kramek, nie czytam GW. I nie ma tutaj fanów Kramka, więc po co go w ogóle przywołujesz do dyskusji? To jakiś wspólnik Brauna?
Boje się sprawdzać, to chyba ten człowiek od tekstów obalajmy zasieki, który został opublikowany w wyborczej. Te wariaty z tęczowej organizacji sędziów wypuścili go na wolność.
Jak zobaczyłem te ckliwe posty solidarni z Ukrainą sędziów z tej tęczowej organizacji to grzecznie napisałem, że mam nadzieje, że na Ukrainie inaczej traktują bandytów niż polscy sędziowie z organizacji "apolitycznej". Aż się zdziwiłem ilu sędziów polubiło tego tweeta i też antyPiSowcy :korwinlaugh:
 
Więc, który jest mądrzejszy? :beczka:
Żaden z nich nie pokazuje swojej prawdziwej twarzy więc nie wiem: chociaż Stanowski trzyma się bliżej ziemi.
Problem z JKM jest taki, że on wali te swoje korwinizmy,
dzięki czemu jest o to pytany,
dzięki czemu tak na prawdę nie pamiętam, który dziennikarz zaczął go mocniej ripostować z jego wiedzy, bo to co on kuźwa wygaduje o historii, czy nawet teraźniejszości w innych państwach np. Chiny -Boże to herezje takie same jak Braun z katolicyzmem :usunto:
 
No i okazało się dlaczego dziennikarze DoRzeczy i Wprost odlatują od Ziemi: wydawca chce sprzedać tytuły albo zamknąć, więc zaczęło się karmienie sekty...

Donald Tusk jesteś do dupy: w 2007 roku dzięki pomocy jednego z najlepszych PRowców w Polsce zmiażdżył Kaczyńskiego, upokorzył go w debacie. Teraz przypomina takiego pijanego wujka z wesela.
ssssssssssssssssssssshttps://www.facebook.com/goniecpl/videos/572817134135613

Prezydent Ukrainy wyzwał dziennikarzy na 14 h debatę telewizyjną gdzie niektórych był w stanie upokarzać: co byłeś taki cwaniak na twitterze, taki ostry a teraz twarzą w twarz robisz się blady:? Wezwać lekarza? Co łatwiej być odważny w internecie?

Wyobrażacie sobie taką konfrontacje Lis vs Duda :muttley:

Obecnie jednym z nielicznych polityków, którzy daliby radę na takiej konferencji to....
... chyba Mentzen
Kto jest większą ruską onucą - Braun, Korwin czy Wilk?

View attachment 42008
Jacek WIlk wykonuje zawodów zaufania społecznego. Mam nadzieje, że etykę zawodową ma inną niż polityczną.
Dla mnie to w ogóle jest fenomen ponieważ pamiętam jego działalność sprzed no może 2017 roku, kiedy był po prostu człowiekiem bez charyzmy, ale normalnym. Nawet miał debatę z Tymochowiczem i ładnie tam wyszedł, mimo że z Tymochowiczem dobrze wyjść podczas debaty to sztuka, bo on lubi prowokować. JKM prawie udało mu się sprowokować :korwinlaugh: Chociaż oczywiście nie popieram wyciągania takich rzeczy do debaty, chociaż wszystko co mówił Tymochowicz to nie jest żadna większa tajemnica...




Nie wiem czy Jacek Wilk miał udar jak Lis czy po prostu zanieczyszczony towar, ale szkoda mi człowieka, bo stoczył się bardziej niż Ziemkiewicz i Adam Michnik a to jest osiągnięcie...
 
Stoczył się bardziej niż Ziemkiewicz i Adam Michnik
Mordo, napisałeś to na tym forum kilkanaście jak nie kilkadziesiąt razy... W ogóle twoje przemyślenia do tweetów które tu zamieszczasz są jak katarynka. Nie ma co czytać bo z góry wiadomo co napisałeś.
 
Skąd wie że to błędy, to może być celowe działanie dzbana i ekipy.
 
Przypomnijmy co niektórym fanatykom JKM, które partie głosowały za drukowaniem kasy i zamykaniem gospodarki :kis:
 






XD do drineczka


Wuut?
K2 juz w tym roku w Polsce? Docelowo K2+K2PL ma byc 1000sztuk, produkcja K2A2/K2PL w Polsce. No i +300 Abramsow. 6 Dywizji. Łat? Rurkowcy pojda do woja?
Polska ma też być hubem dla wojskowego przemysłu Korei Południowej.
Dodatkowo tez K9A1 (czyli koreanski kuzyn Kraba), pierwsze w tym roku, łącznie ma ich być 692. Z Krabami +/-800sztuk.
No i wyrzutnie rakiet - MLRS/HIMARS
Pozyjemy zobaczymy, no ale moze nie trzeba bylo spac 30 lat, zeby takie zrywy robic.






LOL


Ach ta rosyjska klasa. Tołstoj, balet, kawior i konserwatyzm XD


XD
 
Last edited:
Back
Top