Polityka

"Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinniśmy oglądać ludzi zdrowych, pięknych, silnych, uczciwych, mądrych - a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - i inwalidów, niestety." :roberteyeblinking:
1635289706301.png
 
Jagiełło naszą królową dymał jak ta 12 wiosen miała i przez to Polska była wtedy potęgą
Czyli uważasz, że Morawiecki albo Duda powinni przygruchać sobie jakąś małolatę z ostatnich klas podstawówki jako jebadełko i dzięki temu wklepiemy Niemcom?
 
@lemmy to jak to z tą praworządnością jest? Jak z tymi Najsztubami i Durczokami? TVN ma nas uczyć praworządności? Rok więzienia za pedalską flagę jest istotniejszy niż rozjebanie babci na pasach bez prawka i flepów na auto?
 
@lemmy to jak to z tą praworządnością jest? Jak z tymi Najsztubami i Durczokami? TVN ma nas uczyć praworządności? Rok więzienia za pedalską flagę jest istotniejszy niż rozjebanie babci na pasach bez prawka i flepów na auto?

Wyrok nie jest prawomocny, do tego jeden z nich działał w warunkach recydywy (Trzy lata temu usłyszał bowiem wyrok za usiłowanie dokonania kradzieży z włamaniem).
Flaga była tęczowa, podobnie jak życie nie jest czarno-białe. Też bym chciał żeby wyroki sądów nie budziły żadnych wątpliwości, ale im bardziej polityka bedzie się w to wpieprzać, tym mniejsze będzie nasze zaufanie do sądów.
 
Wyrok nie jest prawomocny, do tego jeden z nich działał w warunkach recydywy (Trzy lata temu usłyszał bowiem wyrok za usiłowanie dokonania kradzieży z włamaniem).
Flaga była tęczowa, podobnie jak życie nie jest czarno-białe. Też bym chciał żeby wyroki sądów nie budziły żadnych wątpliwości, ale im bardziej polityka bedzie się w to wpieprzać, tym mniejsze będzie nasze zaufanie do sądów.
Jeżeli wartość skradzionej rzeczy nie przekracza 500 zł sprawca nie popełnia przestępstwa a wykroczenie.
Oni im sektorówkę zajebali?

Edit: sąd wycenił na 40 złotych
 
Jeżeli wartość skradzionej rzeczy nie przekracza 500 zł sprawca nie popełnia przestępstwa a wykroczenie.
Oni im sektorówkę zajebali?

Edit: sąd wycenił na 40 złotych
Finalnie ich puszczą i nikt o tym nie napisze. Takie są teraz media, widzą tylko to co pasuje do narracji.
 
Dziambor przekonywał, że lockdown jest wątpliwy legalnie, czy zapewniał prawnika temu przedsiębiorcy? Konfa informowała o akcji udzielania PORAD prawnych przedsiębiorcom (odpowiedzi na pytania o ryzyko postępowania w razie kontroli i WSPARCIE przy postępowaniu z sanepidem, policją i ewentualnym postępowaniem sądowym). Dlaczego screena wrzucasz, a nie właściwego tweeta? Ten właściciel miał prawnika ale go stracił. Dlatego pierdolenie, że "konfa nie zapewniła mu pomocy prawnej" na kilometr śmierdzi lewackim kłamstwem i oczywiście nie kto inny jak Ty musisz być tego sygnatariuszem na cohones.

Wypowiedź tego przedsiębiorcy odnośnie Dziambora:
"Po 2 Odnośnie moich "osobistych relacji" z posłem Arturem Dziamborem i jego rzekomego "namawiania" mnie do otwarcia. Z posłem Dziamborem poznaliśmy się, kiedy odwiedził mnie w kwietniu na spotkanie z sympatykami, które zorganizowano u mnie, gdyż TYLKO ja byłem otwarty, więc oczywiście nie dało się nigdzie indziej. Dodatkowo Artur Dziambor zorganizował konferencję prasową i wsparł oficjalnie moje działania i moją walkę, za co jestem bardzo wdzięczny. Ja natomiast byłem już wtedy otwarty od 2 i pół miesiąca, więc moje otwarcie oczywiście nie miało nic wspólnego z jakimikolwiek "namowami" Pana posła. Potem spotkaliśmy się drugi raz w sierpniu bodajże, podczas piwa z Dziamborem, które również zorganizowano u mnie w lokalu i 3 raz w ten weekend gdy wracałem z Gdańska z protestu, poprosiłem Pana Dziambora o wsparcie w mojej trudnej sytuacji, a on zaproponował nagranie krótkiego filmiku z opisem sytuacji w jakiej się znalazłem zachęcającego do wsparcia, za co ponownie - jestem bardzo wdzięczny. NATOMIAST NIE ZNAMY SIĘ NA STOPIE PRYWATNEJ I ANI PAN POSEŁ, ANI NIKT INNY NIE NAMAWIAŁ MNIE NIGDY DO OTWARCIA... Za to sporo ludzi zaproponowało wsparcie, jeśli podejmę taką decyzję - przede wszystkim mój przyjaciel-prawnik, który miesiącami obsługiwał prawnie moje liczne sprawy, za co jestem mu dozgonnie wdzięczny. Niestety z przyczyn od nikogo niezależnych od tygodnia nie może już tego robić, zostałem więc w podwójnie trudnej sytuacji - bez pieniędzy i bez prawnika. Liczę jednak, że znajdą się chętni by pomóc... Nie mam powodu wątpić, wielu ludzi pomogło mi już nie raz
1f609.png
"


Tweet manipulatora rodem z piaskownicy:

A teraz - Panie Karateka wpłacaj na Cafe Duo, której ten przedsiębiorca jest właścicielem i nie wpierdalaj tutaj jakichś z dupy lewaka wyciągniętych wypocin ::clintdis:: Tutaj masz wrzutkę i szybko screena pokaż ile wpłaciłeś w ramach zadośćuczynienia i za mój czas, by kolejne, Twoje śliskie podniety zdemaskować:

 
Wyrok nie jest prawomocny, do tego jeden z nich działał w warunkach recydywy (Trzy lata temu usłyszał bowiem wyrok za usiłowanie dokonania kradzieży z włamaniem).
Flaga była tęczowa, podobnie jak życie nie jest czarno-białe. Też bym chciał żeby wyroki sądów nie budziły żadnych wątpliwości, ale im bardziej polityka bedzie się w to wpieprzać, tym mniejsze będzie nasze zaufanie do sądów.
Dlatego trzeba byłoby podwyższyć poprzeczkę do zawodów prokuratora i sędziów, ale nie zrobi tego ani PO ani PiS i później mamy sytuacje, że nagle osoba, która nigdy nie była sędzią staję się nagle sędzią SN...
A sytuacja, kiedy na sali sądowej najmniejsze doświadczenie w zawodzie ma sędzia: przecież to kpina jakaś...
Policja ma wydział wewnętrzny, policje przeciw policji, a w sądach? Kolega koleżankę z protestów ocenia, później lata po TV i mówi o praworządności. DNO nic dziwnego, że później na ponad 10 tys. sędziów wywalanych z sądów jest mniej 200 w przeciągu 20 lat...

Dlatego szkoda, że nie było lustracji. Patotowarzystwo zdemoralizowało kolejne pokolenia i co teraz zrobić z tym towarzystwem?
W DE dużo sędziów z NRD zostało wywalonych po zjednoczeniu Niemiec...

Coś jak szkolnictwo wyższe: zburzyć i zacząć budować od nowa.



aż poszukałem o tej sprawie







Niezawodny sędzia związkowiec wszystko obroni od sędziego który skazał Komede aż po areszt 40 miesięczny bez aktu oskarżenia, to system, nie my jesteśmy winni, a w ogóle gdyby nie PiS to...




a tutaj Pan jest kolorowy więc pół miliona odszkodowania może być, no przecież

PiS jest sprytny: w większości przypadków sędziowie męczennicy wychodzą na zwykłych urzędasów z podejściem ,,mamy czas czas nie goni nas - a co nam kurwa zrobia? Zwolnią - w życiu". Nie potrafie płakać po ludziach pokroju Żurka, Jurszczyszyna...
Z 5% minimum dostał PiS przez wymiar sprawiedliwości bo wielu ludzi chce aby pogonić towarzystwo: obojętnie czy z kijem czy bez...












A Matczak to jest piękny przykład tego jak można próbować zaprzyjaźnić się z wężem zwanym wyborczą: jest zagraniczne przysłowie, że wąż zawsze pozostanie wężem...
 
Last edited:
Dziambor przekonywał, że lockdown jest wątpliwy legalnie, czy zapewniał prawnika temu przedsiębiorcy? Konfa informowała o akcji udzielania PORAD prawnych przedsiębiorcom (odpowiedzi na pytania o ryzyko postępowania w razie kontroli i WSPARCIE przy postępowaniu z sanepidem, policją i ewentualnym postępowaniem sądowym). Dlaczego screena wrzucasz, a nie właściwego tweeta? Ten właściciel miał prawnika ale go stracił. Dlatego pierdolenie, że "konfa nie zapewniła mu pomocy prawnej" na kilometr śmierdzi lewackim kłamstwem i oczywiście nie kto inny jak Ty musisz być tego sygnatariuszem na cohones.

Wypowiedź tego przedsiębiorcy odnośnie Dziambora:
"Po 2 Odnośnie moich "osobistych relacji" z posłem Arturem Dziamborem i jego rzekomego "namawiania" mnie do otwarcia. Z posłem Dziamborem poznaliśmy się, kiedy odwiedził mnie w kwietniu na spotkanie z sympatykami, które zorganizowano u mnie, gdyż TYLKO ja byłem otwarty, więc oczywiście nie dało się nigdzie indziej. Dodatkowo Artur Dziambor zorganizował konferencję prasową i wsparł oficjalnie moje działania i moją walkę, za co jestem bardzo wdzięczny. Ja natomiast byłem już wtedy otwarty od 2 i pół miesiąca, więc moje otwarcie oczywiście nie miało nic wspólnego z jakimikolwiek "namowami" Pana posła. Potem spotkaliśmy się drugi raz w sierpniu bodajże, podczas piwa z Dziamborem, które również zorganizowano u mnie w lokalu i 3 raz w ten weekend gdy wracałem z Gdańska z protestu, poprosiłem Pana Dziambora o wsparcie w mojej trudnej sytuacji, a on zaproponował nagranie krótkiego filmiku z opisem sytuacji w jakiej się znalazłem zachęcającego do wsparcia, za co ponownie - jestem bardzo wdzięczny. NATOMIAST NIE ZNAMY SIĘ NA STOPIE PRYWATNEJ I ANI PAN POSEŁ, ANI NIKT INNY NIE NAMAWIAŁ MNIE NIGDY DO OTWARCIA... Za to sporo ludzi zaproponowało wsparcie, jeśli podejmę taką decyzję - przede wszystkim mój przyjaciel-prawnik, który miesiącami obsługiwał prawnie moje liczne sprawy, za co jestem mu dozgonnie wdzięczny. Niestety z przyczyn od nikogo niezależnych od tygodnia nie może już tego robić, zostałem więc w podwójnie trudnej sytuacji - bez pieniędzy i bez prawnika. Liczę jednak, że znajdą się chętni by pomóc... Nie mam powodu wątpić, wielu ludzi pomogło mi już nie raz
1f609.png
"


Tweet manipulatora rodem z piaskownicy:

A teraz - Panie Karateka wpłacaj na Cafe Duo, której ten przedsiębiorca jest właścicielem i nie wpierdalaj tutaj jakichś z dupy lewaka wyciągniętych wypocin ::clintdis:: Tutaj masz wrzutkę i szybko screena pokaż ile wpłaciłeś w ramach zadośćuczynienia i za mój czas, by kolejne, Twoje śliskie podniety zdemaskować:


 
Dziambor przekonywał, że lockdown jest wątpliwy legalnie, czy zapewniał prawnika temu przedsiębiorcy? Konfa informowała o akcji udzielania PORAD prawnych przedsiębiorcom (odpowiedzi na pytania o ryzyko postępowania w razie kontroli i WSPARCIE przy postępowaniu z sanepidem, policją i ewentualnym postępowaniem sądowym). Dlaczego screena wrzucasz, a nie właściwego tweeta? Ten właściciel miał prawnika ale go stracił. Dlatego pierdolenie, że "konfa nie zapewniła mu pomocy prawnej" na kilometr śmierdzi lewackim kłamstwem i oczywiście nie kto inny jak Ty musisz być tego sygnatariuszem na cohones.

Wypowiedź tego przedsiębiorcy odnośnie Dziambora:
"Po 2 Odnośnie moich "osobistych relacji" z posłem Arturem Dziamborem i jego rzekomego "namawiania" mnie do otwarcia. Z posłem Dziamborem poznaliśmy się, kiedy odwiedził mnie w kwietniu na spotkanie z sympatykami, które zorganizowano u mnie, gdyż TYLKO ja byłem otwarty, więc oczywiście nie dało się nigdzie indziej. Dodatkowo Artur Dziambor zorganizował konferencję prasową i wsparł oficjalnie moje działania i moją walkę, za co jestem bardzo wdzięczny. Ja natomiast byłem już wtedy otwarty od 2 i pół miesiąca, więc moje otwarcie oczywiście nie miało nic wspólnego z jakimikolwiek "namowami" Pana posła. Potem spotkaliśmy się drugi raz w sierpniu bodajże, podczas piwa z Dziamborem, które również zorganizowano u mnie w lokalu i 3 raz w ten weekend gdy wracałem z Gdańska z protestu, poprosiłem Pana Dziambora o wsparcie w mojej trudnej sytuacji, a on zaproponował nagranie krótkiego filmiku z opisem sytuacji w jakiej się znalazłem zachęcającego do wsparcia, za co ponownie - jestem bardzo wdzięczny. NATOMIAST NIE ZNAMY SIĘ NA STOPIE PRYWATNEJ I ANI PAN POSEŁ, ANI NIKT INNY NIE NAMAWIAŁ MNIE NIGDY DO OTWARCIA... Za to sporo ludzi zaproponowało wsparcie, jeśli podejmę taką decyzję - przede wszystkim mój przyjaciel-prawnik, który miesiącami obsługiwał prawnie moje liczne sprawy, za co jestem mu dozgonnie wdzięczny. Niestety z przyczyn od nikogo niezależnych od tygodnia nie może już tego robić, zostałem więc w podwójnie trudnej sytuacji - bez pieniędzy i bez prawnika. Liczę jednak, że znajdą się chętni by pomóc... Nie mam powodu wątpić, wielu ludzi pomogło mi już nie raz
1f609.png
"


Tweet manipulatora rodem z piaskownicy:

A teraz - Panie Karateka wpłacaj na Cafe Duo, której ten przedsiębiorca jest właścicielem i nie wpierdalaj tutaj jakichś z dupy lewaka wyciągniętych wypocin ::clintdis:: Tutaj masz wrzutkę i szybko screena pokaż ile wpłaciłeś w ramach zadośćuczynienia i za mój czas, by kolejne, Twoje śliskie podniety zdemaskować:



Posłuchali Konfederacji by się nie bać i otwierać. Otworzyli. Okazało się, że lepiej by było nie słuchać Konfederacji. Co do obostrzeń mieliśmy wiele dyskusji i okazało się że wujek Karateka miał rację. Rację miał też Tanajno który przestrzegał by nie otwierać bez myślenia jak namawia Konfa, tylko ostrożnie w pełnym reżimie sanitarnym by nie było kar

 
Patin oznacza matka chrzestna, ale można się domyśleć z kontekstu


Axel Ringer Springer w DE nabija się z Tuska,
w Polsce za to go wychwala pod niebiosa.
Dlaczego?
Nie wstydziłbym się pracować w die Welt, ale miałbym trochę mieszane uczucia, gdybym pracował dla onetu...
Niemcy uważają, że na rynek wschodni trzeba dawać gorsze produkty, też dziennikarzy?
 
Back
Top