Polityka

Będzie kiedyś proces tego typa czy może ten szum medialny, że będzie kandydował na prezydenta okaże się prawdziwy?
 
FB_IMG_1635240266511.jpg
 


przejrzałem tego twittera prawników.Oj ale będziemy mieli Jerry Springer Show w TK jak wygra PO Pawłowicz vs Sadurski/Matczak/Małecki. Wątpie aby za darmo ktoś pisał tyle głupot...


Prasa gadzinowa, ,,fundacja"


Robimy zrzutkę na Lisową?









pytanie za sto punktów: co porabiają bajeranci, którzy chcieli być sędziami na zapas?


Jeden pracuje przy przyznawaniu tytułów naukowych a drugi...
... rektor w Toruniu. I to nie jakieś małej uczelni





Czyli rozumiem, że ktoś kto chciał pracować w sądzie, powinien łaskawie czekać cholera wie ile aż opozycja wygra albo Kaczyńskiemu znudzi się rządzenie, aby pracować w sądzie? I piszą to często osoby robiące karierę w PRLu (nie zawsze to było coś złego)?




@klocuniek młodzi narodowcy przetrwają kuszenie PiSu?
PiS coraz mocniej próbuje podzielić narodowców, budżet mają, a gównoburze na twitterze narodowcy vs Korwniści są zajebiste do czytania :korwinlaugh:
 
Wiech klasa

Dzisiaj obejrzałem "wolność w remoncie" i już miałem pisać: "Karateka debuuunkuuuj!!! Demagoooguj!!". Widzę, że nie musiałem :D Wiech odnosi się do badań przywołanych przez Wróblewskiego? Jeśli nie - szkoda mojego czasu
IPN (oj historię studiuje, studiowało sporo narodowców),
jakieś instytuty mają powstawać,
dofinansowania do organizacji.
Każdy podmiot ma prawo ubiegać się o dotacje, a jeśli przy okazji pisiory jakieś dile zaproponują i narodowcy na to pójdą, to wypierdalać z Konfederacji!
-----------------
A przy okazji Panowie Szczepany ;-) Karateka i Bezimienny, bieżączka to nie klimat a "pfizer blackmail":



:lol:
 
Last edited:
Kto to ten Wiech, kurwa? Co to za jakiś nowy apostoł? Wyrocznia jakaś? Jeszcze dziewiczy wąs pod nosem a już wszystko o wszystkim wie... Kto go tak namaścił, że stare chłopy go słuchają i przyjmują wszystko co mówi za dogmaty wiary? :travolta:
 
Ziemkiewicz nie podjął rękawicy Wiecha by zmierzyć się w debacie
Miał razem z TOmaszem Rożkiem i Wiechem debatować. Do kompletu dobrać chyba nawet Warzechę, chociaż teraz po tej prowokacji Wiecha z papieżem Gretą to już chyba nie wykonalne :putinlaugh:

1635273451056.png


@klocuniek niestety większe dotacje w Polsce to często coś za coś. Dlatego organizacje pozarządowe wyglądają jak wyglądają co po 2015 roku było widać, a o prasie już nie wspomnę jak mocno odchodziła się wyborcza...
Wystarczyłoby, że PiS wprowadził moratorium imigracyjne i miałby głosy wielu narodowców, jeszcze Kaczyński coś wymyśli aby powtórzył się rok 2015 kiedy JKM zapewnił PiSowi samodzielne rządy
 
Kto to ten Wiech, kurwa? Co to za jakiś nowy apostoł? Wyrocznia jakaś? Jeszcze dziewiczy wąs pod nosem a już wszystko o wszystkim wie... Kto go tak namaścił, że stare chłopy go słuchają i przyjmują wszystko co mówi za dogmaty wiary? :travolta:
W zasadzie wystarczy zmienić "Wiech" na "Korwin" i ten post ma jeszcze więcej sensu :korwinlaugh:
 
Back
Top